Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Kızlar 15+5teyiz henüz çok küçük ama ben bizimkini hissediyordum küçük küçük hareketlerini özellikle kahvaltıdan sonra hareket ettiğini hissediyordum ama bugün hiç hareket hissetmedim. Küçük olduğu için normal midir acaba ne dersiniz?
Bende 16. Haftadayım aynı canım. Bazen çok net hissediyorum bazen 2 gün hissetmiyorum. Çok normal daha çok minikler , 🥰

Bende 16. Haftadayım aynı canım. Bazen çok net hissediyorum bazen 2 gün hissetmiyorum. Çok normal daha çok minikler , 🥰
Ay dün hıçkırık tuttu sanırım bizimkini bir 20/30 saniye kadar kalp atışı gibi ritmik pıt pıt oldu onu bile hissettim ama bugün hiç hissetmeyince insanın morali bozuluyor. Ama dediğin gibi küçükler henüz her gün belki belli edecek kadar hareket edemiyorlardır

Kızlar 15+5teyiz henüz çok küçük ama ben bizimkini hissediyordum küçük küçük hareketlerini özellikle kahvaltıdan sonra hareket ettiğini hissediyordum ama bugün hiç hareket hissetmedim. Küçük olduğu için normal midir acaba ne dersiniz?
Bazen 2-3 gün hissetmediğim oluyor. İzlediğim ve okuduğum doktorlar normal olduğunu 22. Haftadan sonra netleşeceğini söylüyor merak etmeyin 🥰❤️

Ben 18.haftayı geçiyorum henüz hissetmedim ama bizden öndeki gruplarda benzer şeyler okudum bazen hissedip bazen hissedemedikleri oluyormuş.Daha minik annesi🌺

Merhaba Anneler
Gruba yeni katıldım benimde 2.hamilelğim oğlum henüz 9 aylık
Şuan 16+4 ve 21 ocakta doğum gözüküyor benimde troid hormonum yüksek bunun için ilaç alıyorum :KK43:
İlk gebeliğimde de aynı sorun yaşadım
Şuan daha yüksek görünüyor
Merhaba değeriniz kaç çıktı ben de ilaç kullanıyorum benimki 3 küsür veya 4 küsürdü ayda bir kontrole gidiyorum.Sağlıkla gelsin bebeklerimiz🙏🏻

Ben 18.haftayı geçiyorum henüz hissetmedim ama bizden öndeki gruplarda benzer şeyler okudum bazen hissedip bazen hissedemedikleri oluyormuş.Daha minik annesi🌺
Umarım sizde bir an önce hissedersiniz dünyanın en güzel duygusuymuş 🥹 sürekli hareket etsin diye bekliyorum rabbim onlara sağlık versin ❤️🐣

Bende böyle çok erken hissettim çok normal bazen ayırt etmekte bile zorlanıyorum şuan 16+3 oldum iki gündür 1 dakikaya yakın sürekli hareketini bile hissediyorum. Ama ilk başta çok çok zor anlaşılıyor 🤗

Merhaba Anneler
Gruba yeni katıldım benimde 2.hamilelğim oğlum henüz 9 aylık
Şuan 16+4 ve 21 ocakta doğum gözüküyor benimde troid hormonum yüksek bunun için ilaç alıyorum :KK43:
İlk gebeliğimde de aynı sorun yaşadım
Şuan daha yüksek görünüyor
Hayırlı olsun canım aynı gozukuyoruz, benimde yüksek ilaç kullanıyorum genetik bizim ilacla kontrol altında tutuluyor tekrar kan verdin mi

Cnm bende sendenim.2.gebeligim 18i geçtim hala hissetmiyorum.sadece dün hastayken yüzüstü yatmistim sol tarafimda pıt pıt 3 4 kere küçük küçük vurdu okadar.bugun yine bsy yok yani hissetmiorum.oglumu ne zaman hissettim hatırlamıyorum.heralde 22den sonraydı oda.

Merhaba kızlar, ikili testi 11 temmuzda olmuştum. Sata göre tahmini doğum tarihi 14 Ocak olması gerekiyor. Doğum sertifikası düzenlenmiş ikili teste yapılan incelemeye göre doğum tarihi 19 Ocak görünüyor. Birkaç gün önce yüklenmiş sisteme aklıma takıldı benim. Neden bu kadar farklılık olabilir?

Merhaba kızlar, ikili testi 11 temmuzda olmuştum. Sata göre tahmini doğum tarihi 14 Ocak olması gerekiyor. Doğum sertifikası düzenlenmiş ikili teste yapılan incelemeye göre doğum tarihi 19 Ocak görünüyor. Birkaç gün önce yüklenmiş sisteme aklıma takıldı benim. Neden bu kadar farklılık olabilir?
Ölçümlere göre tahmini doğum tarihi belirleniyor, 1 hafta geç ya da erken çıkabilir sata göre, ilerleyen haftalarda normale dönüyor genelde

Günaydın kızlar, afedersiniz alt tarafta zonklama sızı gibi birşey hissediyor musunuz? 17 haftam bitti dün
2 hafta önce de böyle ağrım olmuştu doktor muayeneden sonra sıkıntı yok demişti ama bu kez dünden beri baya ağrı var 🤷🏻‍♀️

0-3 aylık kıyafetlerden ne kadar almak gerekir sizce. Kimisi 3 5 tane alsanız yeter diyor. Benim yenidoğan çok değil. 0 3 ay 10 takım yeter mi fazla mı? 0 3 ay 3 5 tane alın yazan bile gördüm ama ilk bebeğim olduğu için anlam veremiyorum. Bir de indirimli ve güzel bir şey görünce alasım geliyor. Ne yapayım 0 3 ay çok mu almışım? Kimisi bebekler çok fazla üstünü değiştiriyor az almışsın diyor kimisi daha alma çok hızlı büyüyorlar diyor. Acikcasi epey kafam karıştı. Duruma göre 0-3 aylardan bazılarını iade edip 6 ay mı alsam. 3 6 ay da 6 takım var şu anda. Bir de ben genelde tulum alıyorum, alt üst takim almak mı mantıklı tulum mu mantıklı?

X