Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Tsk ederim yorumunuz icin 🙏En azindan yalniz olmadigimi hissettim. Umarim 9 ay surmez bu durum.
Bende ilk 3 ayda bir kere kusmuşumdur haftada 2 3 gün bulantım oluyordu şimdi her gün bulantı hafta 2 3 kusma şeklindeyim. Bebek büyüdükçe mideyi zorluyor olabilir. Yengemin doğuma kadar geçmemişti bulantı ve kusması. Doğuma giderken bile kusmuş. Bazılarında geçmiyor malesef.

kızlar aşırı bir baş ağrım var iki gündür geçmeyen resmen zonkluyor yani, doktorum parol içebilirsin dedi ama işe yaramadı, öneriniz var mı bu baş ağrısı nasıl geçer🥺
benim de aynı iş yerinde vantilatör kullanıyorum ondan mı dedim kapalı bugün ama yok geçmiyor. bol su içmeye çalışıyorum midem el verdiği sürece

Bu durumu benden başka yaşayan yok mu hic kizlar? Benim tam tersine midem artik daha cok bulaniyo 13 hafta bitti :KK43:
Merhaba canım benim de o haftalarda bulantım yoğunlaşmıştı şimdi 16.haftama girdim bulantım hafifledi hatta 3 gündür kusmadım🧿🧿Bulantılarım ara ara artabiliyor birkaç günde bir kusabiliyorum ama eskiye göre çok daha iyiyim🙏🏻

HATIRLATMA!

Tabloda olmayan arkadaşlarım. Lütfen bilgilerinizi verin sizleri tabloya ekleyeyim.

Kaçıncı çocuk
Kese görme ( hafta olarak )
Kalp atışı duyma ( hafta olarak )
Tahmini doğum tarihi
cinnabon cinnabon beni de ekler misin

Sat: 13 nisan

Kaçıncı çocuk: 1

Kese görme: 5+3

Kalp atışı duyma: 5+3 (dinlemedim ama gördüm)

Tahmini doğum tarihi : 24 Ocak

19AB8BD9-1F27-418E-9F27-1D61F65932D5.jpeg

Anlamı nedir bilen var mı daha detaylı bir sonuç bekliyordum açıkcası

Eki Görüntüle 3457068
Anlamı nedir bilen var mı daha detaylı bir sonuç bekliyordum açıkcası
Doktorunuz sizin başka bilgilerinizi de girip grafik ve risk oranı oluşturuyor. Bu şekilde sonuç bir anlam ifade etmiyor maalesef. Doktorunuz ile görüşmeniz lazım. O iyi ya da kötü demezse bir şey anlamak çok zor o grafikten bile 😅

Kızlar selaam uzun zamandır yoktum mayıs ayında tüp bebek transferim yapılmıştı 14. Haftadayız bugün 13+3 de cok acele ettirdiğim için doktorum vajinal ultrasonla baktı cinsiyetine kız dedi bebeğimin . Kilom aynı almamışım aynı zamanda şeker hastasıyım bende durumlar böyle sizler nasılsınız nasıl gidiyor

kızlar aşırı bir baş ağrım var iki gündür geçmeyen resmen zonkluyor yani, doktorum parol içebilirsin dedi ama işe yaramadı, öneriniz var mı bu baş ağrısı nasıl geçer🥺
Benim öncesinde de migrenim vardı . Atak tuttumu öyle hemen geçmiyor malesef. Doktorum bana da parol icebilirsin demişti . Ama ben bir kaç kez nane yağı kullandım . Hafif başıma sürüp masaj yaptırdım. Soğuk kompres de iyi geliyor ama nane yağı zaten oldukça soguttugu ferahlattigi için benzer etkiyi yapiyor kokusu da sakinlestiriyor tavsiye ederim. Yalnız çok çok az sadece şakaklara birer damla şeklinde surmeni tavsiye ederim. Ben ilk kullandigimda eşim sağolsun bol bol sürdü o kadar yandı ki cildim anlatamam yikayamadim bile daha da yandı çünkü .

Birde geçenlerde bir tavsiye aldım . Flowy oils diye bir markanin baş agri kesici ağrı yağı . Nane , okaliptüs ve biberiye yağı var içinde ..elimdeki nane yağı bitince mutlaka bundan alacağım . Trendyol da 120tl civarında var

Ben de aldım fetal dopplerden cuma elime geçecek bakalım . En azından o içimizi rahatlatır. Hisseden arkadaşlar şanslı .
Bir yarım saattir ara ara midemin 3 parmak falan altı pıt pıy baya atıyor dışarıdan hissediliyor ama o bebek değil bence bebek o kadar yukarıda değildir değil mi 😅😅
Acaba hangi marka aldınız? Eğer benim aldığımdan aldıysanız direkt çöp 🫣

X