Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Canım seniki bizimle oyun mu oynuyor ne Valla ramziye göre kız demiştim nubu da kız gibiydi hatta senin ultrasonu baya inceledim yukarı bakan bir çıkıntı yoktu.Acaba çokmu acele ediyoruz cinsiyet konusunda

Bizim evlat sahibi olma sürecimiz maalesef epey uzun ve yorucu oldu, dilerim ki kimse bizim yasadiklarimizi yasamaz iyi dilekleriniz icin cok teşekkür ederim, umarım sağ salim kucagimiza aliriz yavrumuzu
Amin amin inşallah Sizi anlayabiliyorum ben yaşamadım ama benim yeğenimin altı yıldır olmuyor ne yaşadığını görüyorum o yüzden sizin adınıza çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin

Selam canım ben hissediyorum 9. haftadan beri senikide erken hissetmişsin gibi erkekler çabuk canlanır derler hadi inşallah
Bende 9. Haftadan beri hissediyorum hayırlısı olsun ilk doktor kıza benziyor ikincisi erkeğe benziyor dedi bakalım ne zaman netleşecek

Bende 9. Haftadan beri hissediyorum hayırlısı olsun ilk doktor kıza benziyor ikincisi erkeğe benziyor dedi bakalım ne zaman netleşecek
Yaaa inşallah evet burada da çoğumuz kız gibi demiştik sana bu arada 11. haftada bana da kız dediler hem buradakiler hemde doktor 13 ve 15 te erkek dedi kendi doktorumuz

Ben, devamlı burnum tıkalı akşamları hiç nefes alamıyorum. Ağzım açık uyuyorum. Gebelik nezlesi deniyormuş, maşallah gebeliğe dair hiçbir şeyi atlamıyor benim bünye
ben daha once gebelik gecirdim ilk defa basima geldi. Cok zor ya gece gunduz hep tikali dr sorucaktim unttum kontrolum yakin bakalim insalah bir cozum onerir.

ben daha once gebelik gecirdim ilk defa basima geldi. Cok zor ya gece gunduz hep tikali dr sorucaktim unttum kontrolum yakin bakalim insalah bir cozum onerir.
Benim kullandığım burun spreyleri vardı tabi gebelikte hiçbirini önermiyorlar, dr um pediatrik otrivin kullanabilirsin hiçbir sakıncası olmaz dedi sizde danışın isterseniz drunuza

Alasını hemde ama bende önceden de vardı alerjik rinitim var
Ya benim daha onceden yoktu boyle birsey gebelikle birlikte yuklendi . Nefes almak cok zorlasiyor hava nemlendiricisi kullanmaya calisiyorum ama ev disi sikinti oluyor .kalbim kut kut nefes alicam diye

Ya benim daha onceden yoktu boyle birsey gebelikle birlikte yuklendi . Nefes almak cok zorlasiyor hava nemlendiricisi kullanmaya calisiyorum ama ev disi sikinti oluyor .kalbim kut kut nefes alicam diye
Ahh ahh ben burnumdan nefes almayı unutmuş durumdayım ajajaj benimki kronik biraz yılların verdiği bişey ama gebelikle daha da arttı maalesef
Tm cok tesekkur ederim
Rica ederim

Canım randevun nasıl geçti ?

Yaaa inşallah evet burada da çoğumuz kız gibi demiştik sana bu arada 11. haftada bana da kız dediler hem buradakiler hemde doktor 13 ve 15 te erkek dedi kendi doktorumuz
Açıkçası kızcıyım bir kızım var 10 kızım daha olsun isterim fakat sırf eşim erkek babalığıyla alakalı kendi yaşayamadığı hayallerini oğluna yaşatmak istediğinden birde oğlu olsun isterim. ama tabi hayırlısı rabbim sağlıklı versin yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…