Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Selam kizlar az önce fetal DNA sonucum çıktı. Mail olarak attılar çok şükür her hangi bir sıkıntının olmadığını söylediler genetik merkezî . Ama cinsiyeti sormayı unuttum heyecandan. Raporun neresinde yazıyor cinsiyeti. Doktorumdan önce kendim öğrenmek istiyorum:)

Kızlar bu arada yarın bende doktora gidicem ultrasona giricem ikili test için sanırım ama kan felan da mı veriliyor doktor öyle bişe demedi istemedi

Amin canım
Kızlar benim ikili test sonucu çıkmış galiba anlamadım e nabizda girince sonuçta rakamlar var sadece hiç bişey anlamadim
Kuzum muane olduğun hastanenin online portal diye bı yer oluyor tahlil labaratuvar sonuçları vs oraya girip indirebilirsin.e nabizda rapor olmuyor .
ikinci sezaryenlerde kaçıncı haftada bebeği alıyorlar ?
38 die duydum ben ama Dr dan Dr a değişebilir.
Eki Görüntüle 3453118
Kızlar sonuç çıkmış yaş riski yüksek mi değil mi emin olamadım bilen var mı acaba

M Melekogretmencnn Sana telkinlerde bulunurken benim de yaş riskim çıktı cnm
Canım için ferah olsun hiç bı sıkıntı yok.hatta yaş riskin de yok.sinir 250.ama senin 772.oglumda bnm 347idi.cok güzel sonucun.bnm 93cikti daha vahim yani.

Kızlar bu arada yarın bende doktora gidicem ultrasona giricem ikili test için sanırım ama kan felan da mı veriliyor doktor öyle bişe demedi istemedi
İkili test için kan veriliyor canım evet birde ultrasonda bakıyor kemik yapısı vs ama gitmeden çikolata ye veya yanına al ben gittiğimde uyuyordu sanırım yarım saat yürüyüş yap çikolata ye demişti

Testte yazmıyor canım o doktoruna söylüyorlar.

Ben de ilk gebeliğimde başta 6 kilo verdim. Sonra 13 kilo aldım. O 13 kiloyu doğumda masada bıraktım geldim. Doğumdan çıkınca normal kilomdan zayıftım ama emzirme döneminde 10 kilo aldım fenalardayım
Ya gerçekten bizler kiloyu çok takıyoruz ama doğumdan sonra hemen kilo vermek bana çok iyi gelmişti kendimi çok iyi hissediyordum. Tabi ilk doğum temmızdaydı sıcaktan yemek yiyemiyor devamlı su içiyordum. Kışın öyle olacağını pek sanmıyorum

Canım raporda yazanı silip yolluyorlar sana çünkü Türkiye’de yasakmış yazması. Doktordan ve ya test için görüştüğün firmadan telefonla öğrenebilirsin. Hayırlı olsun , temiz çıkmasına sevindim

Gıcık bir durum ya üniversitedeki. Ama iyi yapmışsın şehir hastanesine de gitmekle , sağlıkla doğsun inşallah bebeğin

Araştırma hep öyle ya.stajyerler oluyor hep.proflar bakmıyor genelde.ve o stajyerler de çok ukala oluyorlar.oglumdan önce bı kaybim vardi bnm.baktik bı kaç ay olmadı yaşta geçmeden aşı yada tüp bebek yaptiralim dedik.devlette olan hakkımızı kullanalim dedik araştırma Hastanesi'ne gittik.ozaman istanbuldaydik.allahim ordaki stajyerler spekulum mudur nedir onu sokup nasıl acımasızca ceviriyorlar.acidi falan dedim.bide beni salakça azarlıyor.sen bunda dayanamadın aşılamada daha da kötü oluyor ona nasıl dayancan die.o an öyle içten dua etmişim ki ,gerek kalmadan hamile kaldım o ay şükür elhamdülillah

Ah canım arkadaşım Allah kimseyi öyle anlayışsız kötülerin eline düşürmesin ben 3 gün hastanede mecburi hamileliğimi sonlandırmak için kaldım ne işkenceler ettiler . En son çığlık atmıştım bırakın beni çıkıcam bu hastaneden kendi eşiniz kızınız olsa böyle mi davranırsınız diye . Çok kötüydü hatırlamak dahi istemiyorum.
Özelde 3 doktor imza vermediği için üniversite hastanesine düşmüştüm . Deprem bölgesinde olunca hastane imkanlar da sınırluydı.
Rabbim her kadina sağlıklı kolay hamilelik nasip etsin . Hiç unutamıyorum o günleri

Boyutu nasıl acaba yakınınızdaysa fotoğraf paylaşabilir misiniz burada biraz küçük duruyor
Çok bence baya yeterli instagramda içini doldurma videoları var kafanızda canlanması adına bakabilirsiniz

Eklentiler

• image.jpg
    132,9 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 39
Teşekkür ederim canım. Şansıma doktorumda yurt dışında iki gün sonra gelecekmiş. Neyse sağlıklı olsunda kız erkek fark etmiyor. Ben sana serklajli ilgili soracaktım canım. Özelde mi yaptın işlemi . Özelde yaptın isen fiyatını öğrenebilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…