Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ben diğer odada beklerken eşim makas ve bıçağı ayrı yerlere koydu yani 2berjere birine makas birine bıçak koydu.ustunu yastıkla kapatti..uzerine yastık yada minder olur.senin hangisinde ne var gormemen gerek..sen gelip hangisine oturursan o cinsiyet derler.oglumda tutmuştu.insallah bunda da tutar.makasa oturursan kız bıçağa oturursan erkek derler.

Bende hala var çok kötü.ilac icsemde icmesemde aynı.o yüzden ilaç almadım dün ve bugün.9olduk bugün şükür elhamdülillah

Ben diğer odada beklerken eşim makas ve bıçağı ayrı yerlere koydu yani 2berjere birine makas birine bıçak koydu.ustunu yastıkla kapatti..uzerine yastık yada minder olur.senin hangisinde ne var gormemen gerek..sen gelip hangisine oturursan o cinsiyet derler.oglumda tutmuştu.insallah bunda da tutar.makasa oturursan kız bıçağa oturursan erkek derler.
Oğlundaki hamilelik belirtilerinle kıyasladığında bununla farklı mı aynı mı neler yaşıyorsun gebelık belırtısı olarak

Soda iç canım belki iyi gelir☺️ benimde sabah lahvaltidan sonra akşama kadar öyle malesef ,yüs kilo hissediyorum😂
Ya işin kötü tarafı ben zaten tombişim. Şimdiden 2 kg almışım. Bugünde ayrı bi şişim. Soda içeyim bi dediğin gibi iyi gelir belki.
Kabızlık var bende bir de ya ondan da oluyor muhtemelen

Teşekkür ederimm eşime desem bunu dalga geçer benle tek başıma yapabilsrydim keşke😂😂
İlla eşin olmak zorunda değil.arkadasin annen kardeşin vs. Bnm yanimda eşim olduğu için onla yaptım.
Oğlundaki hamilelik belirtilerinle kıyasladığında bununla farklı mı aynı mı neler yaşıyorsun gebelık belırtısı olarak
Oğlumda midem bulantım 8de başlayıp 10gibi bitmişti.ama bunda 5te başladı ve çok kötü hala devam ediyor 1aydir.onun dışında kilo aynı kilo da hamile kaldım.gogus hassasiyetimi hatırlamıyorum nasıldı onda.bunda sonukler hala ağrı fln yok.belki sonlara doğru olur bilmiom .çayı oğlumda da tiksim bunda da.aklima gelenler bunlar cnm.

Kizlar dün eşimle makas bıçak testi yaptık.makas çıktı.makas kız demekmiş.oglumda da yapmıştık onda da bıçak çıkmıştı.tabi hayırlı sağlıklı kucağımiza alalım .ama insan merak ediyor işte.
Nasıl yapıyorsunuz onu ? Bizde tuz dökme var 😅

İlla eşin olmak zorunda değil.arkadasin annen kardeşin vs. Bnm yanimda eşim olduğu için onla yaptım.

Oğlumda midem bulantım 8de başlayıp 10gibi bitmişti.ama bunda 5te başladı ve çok kötü hala devam ediyor 1aydir.onun dışında kilo aynı kilo da hamile kaldım.gogus hassasiyetimi hatırlamıyorum nasıldı onda.bunda sonukler hala ağrı fln yok.belki sonlara doğru olur bilmiom .çayı oğlumda da tiksim bunda da.aklima gelenler bunlar cnm.
Yine tutmayabilir ama bence kısının kendı belırtılerı farklı olunca cınsıyet farklı oluyor gıbı düşundum😀 mıde bulantısı bel ağrısı kızda olur dıyorlar ya benım kızımda hıç midem bulanmadı
ilk yerleşme dönemimde belim ağrıdı
sizinde belkı cinsiyet farklı ise belırtılerde farklılık var mı acaba dedım
sağlıkla doğsunlar ınsallah hepimizin bebişleri

Ya işin kötü tarafı ben zaten tombişim. Şimdiden 2 kg almışım. Bugünde ayrı bi şişim. Soda içeyim bi dediğin gibi iyi gelir belki.
Kabızlık var bende bir de ya ondan da oluyor muhtemelen
Ahh canım bende 4 kilo almıştım belki 5 olmuştur bir iki gündür tartilmadim kilom hep artıyor 😬

Nasıl yapıyorsunuz onu ? Bizde tuz dökme var 😅
Tuz dökme de var bizde.Ben diğer odada beklerken eşim makas ve bıçağı ayrı yerlere koydu yani 2berjere birine makas birine bıçak koydu.ustunu yastıkla kapatti..uzerine yastık yada minder olur.senin hangisinde ne var gormemen gerek..sen gelip hangisine oturursan o cinsiyet derler.oglumda tutmuştu.insallah bunda da tutar.makasa oturursan kız bıçağa oturursan erkek derler.

Ahh canım bende 4 kilo almıştım belki 5 olmuştur bir iki gündür tartilmadim kilom hep artıyor 😬
Ya valla millet kilo veriyor biz nasıl kilo almışız 😂😂
Ya bence ödem bunlar 🥲🥲 Bu kadar hızlı kilo alamayız yaa ben de aynıyım. Sabah kalkıyorum her şey normal, akşam sanki 7 aylık hamileyim göbeğim kaç katına çıkıyor 🥲
Nolur ödem olsunnnnn 😂😂
Ya benim dünden beri baya midem şişiyor. Göbekten çok mide kısmım yani üst karın dedikleri yer şiş

kızlar yine bi soruyla geldim ben hepimize günaydinn😻
bulantılarınız hafiflemeye başladı mı 8+3ler 9. haftaya doğru olan hamişler?
ya da diğer ocak annelerimiz ne durumda
teşekkürler 🩵💘🫡
İlk gebeliğimde 8. hafta başlayıp 21.haftaya kadar sürmüştü bulantılarım. Şimdi 6. haftada başladı. 😌

Benimde hem alt karın hem üst miğde bomba gibi 😂😂
Ben doğuma kadar kesin 100 ü görürüm zaten de Allah fazlasından korusun. Zaten şişman hamile kaldım. Ekim ayında bi erken doğumum olmuştu anlatmıştım belki hatırlarsın. 21 haftalık ikizdi ben 21 haftada 15 kg almıştım. Sonrasında o kiloyu veremedim üzerine psikolojim bozuk diye yeme olayını abarttım. Tam kilo vermeye karar verdim 2-3 kilo verdim tüp bebeğe başladık tekrardan. İlaçlar şişirdi zaten. 88 kilo ile hamile kaldım. Bu sabah bi kalktım 90 kilo olmuşum 😱😱 boyum 173 , Allahtan çok kısa değilim 😂😂😂

X