Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Kızlar kalp atışını duyduktan sonra doktor bir sonraki kontrol için ne zamana tarih verdi kaçıncı haftanıza geliyor
20 gün sonra çağırdı beni normalde daha gec çağıracaktı karından degil vajinal zor duyduk sonrada ikili tarama icin cagirir zaten

Onları zaten ben kullanıyorum benimki tüp bebek🙏 suan nasılsıniz kanama devam ediyor mu
şükür yok.
KIZLAR KESE BEBEK VAR KALP ATIŞI YOK KÜRTAJ OL DEDİ
yaa sinir oluyorum şöyle Dr lara.ben ekimde 11haftaya kadar bekledim ya. Dr hemn kürtaj yapmadı. perinatolojiye gönderdi, büyük ultrasona gonderdi. daha olmadı 1hafta daha bekleyelim dedi. Tam 11de baktım bebek yok kürtaj oldum. sakın olma bekle. Bnm bu bebeğimde 4.38mm Bnm Dr bile alamadı fazla.
3mm bebek ama kalp atısı yok burdan dönmez dıo ben beklemek istedim oda bayram gırıyor dıo
bayram girerse girsin. Ben 11 haftaya kadar bekledim. sende bekle.
Evet bebek de görünüyor net bir şekilde canım. Umarım senin için bir mucize olur. Olmazsada canını sakın sıkma bende kasım ayında kürtaj olmak zorunda kaldım boş kese vardı bebek hiç görünmedi kanamam başladı zaten sonraki sürreçte kürtaj oldum. Unudunu yitirme biliyorum ne yaşadığını şu an ama bir sonraki daha kısa sürede ve daha sağlıklı bir şekilde sana görünecektir. Ama herşeye rağmen umarım bir mucize olur. Bence önümüzdeki haftaya perşembe tekrar görün doktora sonra sonuca göre hareket edersin dualarım seninle.
cnm Bnm de ekimde boş keseden 11haftada kürtaj oldum. Bnm de sürekli kanama oluyordu. Bu kanamalar keseyi geliştirmemiş.
Gerçekten öyle bende henüz kilo almadım hatta 1 kilo verdim ama depolarım azalmış. Gebelikten bir ay önce demir değerim 66 iken şuan 47, aynı şekilde ferritin 14 iken bugün 10 a düştüğünü öğrendim şifa olsun inşaAllah 😊
annelik neydiii🥰kendinden birşeyler vermek miydi 🥰🥰😅😅
Kızlar usg kağıfınfa 6 hafta 3 günlük demiş normalde sata göre 7+2 olması lazımdı aradaki fark normal mi
normal cnm.
Bende pek bulantı olmadı sadece sabahları olmuştu oda bu sıralar yok istagim açıldı 4 kilo almışım hiç bir şeyim olmuyor kıyafetim yok iç çamaşırlar bile olmuyor afedersin😂
aman bosver cnm don atlet gez evde. Bi tişört Bi esofman dısarı içinde bitti bukadar. oglumda martta doğum yaptım. bşy olmuyordu. esimin montunu giyip dışarı cıkıyordum. evde onun tişörtlerini giyiyordum. doğuma bile eşimin terliklerle gittim kocaman kocaman. ayaklar şiş tabi. o yüzden hiiiç dert etme. doğumdan sonra öyle güzel gidiyor ki kilolar.

şükür yok.

yaa sinir oluyorum şöyle Dr lara.ben ekimde 11haftaya kadar bekledim ya. Dr hemn kürtaj yapmadı. perinatolojiye gönderdi, büyük ultrasona gonderdi. daha olmadı 1hafta daha bekleyelim dedi. Tam 11de baktım bebek yok kürtaj oldum. sakın olma bekle. Bnm bu bebeğimde 4.38mm Bnm Dr bile alamadı fazla
C bana bu saatten sonra oluşmaz dedi bayramdan sonra 1o hafta olacak sata göre

Günaydın güzel anne adayları 🌸 5+6 dayım sabahları mide yanması oluyor bende, bulantı ve öğürme yok çok şükür olursa da çaresine bakarız artık 🙃

şükür yok.

yaa sinir oluyorum şöyle Dr lara.ben ekimde 11haftaya kadar bekledim ya. Dr hemn kürtaj yapmadı. perinatolojiye gönderdi, büyük ultrasona gonderdi. daha olmadı 1hafta daha bekleyelim dedi. Tam 11de baktım bebek yok kürtaj oldum. sakın olma bekle. Bnm bu bebeğimde 4.38mm Bnm Dr bile alamadı fazla.

bayram girerse girsin. Ben 11 haftaya kadar bekledim. sende bekle.

cnm Bnm de ekimde boş keseden 11haftada kürtaj oldum. Bnm de sürekli kanama oluyordu. Bu kanamalar keseyi geliştirmemiş.

annelik neydiii🥰kendinden birşeyler vermek miydi 🥰🥰😅😅

normal cnm.

aman bosver cnm don atlet gez evde. Bi tişört Bi esofman dısarı içinde bitti bukadar. oglumda martta doğum yaptım. bşy olmuyordu. esimin montunu giyip dışarı cıkıyordum. evde onun tişörtlerini giyiyordum. doğuma bile eşimin terliklerle gittim kocaman kocaman. ayaklar şiş tabi. o yüzden hiiiç dert etme. doğumdan sonra öyle güzel gidiyor ki kilolar.
Çok sağolun güzel moral oldu zaten boğazı tutamıyorum aklıma ne gelirse yiyorum bidaha ne Zaman hamile plcam dimi😅

kızlar yine bi soruyla geldim ben hepimize günaydinn😻
bulantılarınız hafiflemeye başladı mı 8+3ler 9. haftaya doğru olan hamişler?
ya da diğer ocak annelerimiz ne durumda
teşekkürler 🩵💘🫡
Benim 8.haftam biticek bu hafta bulantim.olmadi geçen haftalard biraz olmuştu rahat geçti genel olarak☺️

Canım nasıl oluyor o
Ben diğer odada beklerken eşim makas ve bıçağı ayrı yerlere koydu yani 2berjere birine makas birine bıçak koydu.ustunu yastıkla kapatti..uzerine yastık yada minder olur.senin hangisinde ne var gormemen gerek..sen gelip hangisine oturursan o cinsiyet derler.oglumda tutmuştu.insallah bunda da tutar.makasa oturursan kız bıçağa oturursan erkek derler.
kızlar yine bi soruyla geldim ben hepimize günaydinn😻
bulantılarınız hafiflemeye başladı mı 8+3ler 9. haftaya doğru olan hamişler?
ya da diğer ocak annelerimiz ne durumda
teşekkürler 🩵💘🫡
Bende hala var çok kötü.ilac icsemde icmesemde aynı.o yüzden ilaç almadım dün ve bugün.9olduk bugün şükür elhamdülillah
Makas bıçak testi nasıl hiç duymamistim 😅
Ben diğer odada beklerken eşim makas ve bıçağı ayrı yerlere koydu yani 2berjere birine makas birine bıçak koydu.ustunu yastıkla kapatti..uzerine yastık yada minder olur.senin hangisinde ne var gormemen gerek..sen gelip hangisine oturursan o cinsiyet derler.oglumda tutmuştu.insallah bunda da tutar.makasa oturursan kız bıçağa oturursan erkek derler.

Bende hala var çok kötü.ilac icsemde icmesemde aynı.o yüzden ilaç almadım dün ve bugün.9olduk bugün şükür elhamdülillah

Teşekkür ederimm eşime desem bunu dalga geçer benle tek başıma yapabilsrydim keşke😂😂

X