Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Doğru burada da ne olur ne olmaz bir doktor olsun ve burada bazı testler Dalan daha kolay geldikçe yaptırırsınız

Bebek uğurlu gelir hem doğurur hem atanırsın inş

35 yaş üstü olanlar olarak da bize hep riskli gebelik diyorlar irtibatta olalım mutlaka

Benim 3637 beta ile keseyi bulamadı Dr ikinci gittiğim Dr buldu ama küçücüktü normal dedi küçük demedi bana sizin fotoğrafı var mı görebilir miyim? Ben de benimkini bulayım atayım size

Doğru burada da ne olur ne olmaz bir doktor olsun ve burada bazı testler Dalan daha kolay geldikçe yaptırırsınız
Di mi ben de ayni sekilde dusunuyorum. Allah korusun bir sey olursa en ufak bir telefonla ya da maille bile olsa hemen geri donus alabiliyom en azindan icim rahat etsin diye bir de. Gelince testleri de erkenden yaptiririm belki dogru diyosunuz

Bayanlar biz de bir sohbet edelim… ne iş yapıyorsunuz? Ev hanımı mısınız? Hangi hastane hangi doktora devam esiyorsunuz? Kaç çocuk var? Anlatın işte tanış olalım
Ben calismiyorum evdeyim, nerdeyse 1 bucuk yasinda bi kizim var. Henuz bi doktora gitmedim ama sanirim ilk dogumumdaki doktoruma gidicem ayin 22 sine randevu aldim belki kalp atisini da duyariz diye

Selam kızlar bende allah nasip ederse nisan annesi olacağım, ilk gebeliğim. Karnımı sürekli şiş hissediyorum ve kasık ağrım oluyor 6 haftalığız şuan. Bu ağrılar normal mi? Doktor normal dedi ama insan geriliyor :) Kalp atışı için 2 hafta sonra gideceğim

Normal bence canim benim ilk gebeligimde oyleydi gazdan sisiyodu karnim ve kasik agrisi da oluyordu ara ara. Suan yine sis hissediyorum agri arada bi oluyor

Gunaydin kizlar bugun gebelik testi yaptim artik adet gecikmesinin 6.gununde ve gebeligim kesinlesti benim de cok guzel bir donem olsun insallah bizim icin bu baslik altinda guzel haberler paylasicagimiz Cok heyecanliyimm
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişin

Bayanlar biz de bir sohbet edelim… ne iş yapıyorsunuz? Ev hanımı mısınız? Hangi hastane hangi doktora devam esiyorsunuz? Kaç çocuk var? Anlatın işte tanış olalım
Ben ev hanımıyım bir oğlum var İstanbuldayım
Bir çok düşük ve erken doğumlarim var o yuzdwn biraz tedirginim. Sağlıkla bebeklerimizj kucagimiza aliriz insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…