Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ya gerçek kızlar sizin içinizden ne geçiyor hani diyorlar ya Anne hisseder diye içinizde hangi cinsiyetin olacağını hissediyorsunuz kız mı erkek mi?

Ya gerçek kızlar sizin içinizden ne geçiyor hani diyorlar ya Anne hisseder diye içinizde hangi cinsiyetin olacağını hissediyorsunuz kız mı erkek mi?
Yaa ben hep kiz istiyorum icimden ama sanki erkek bebisim olucakmis gibi geliyo, ama bu benim dusuncem mi yoksa bana empoze mi edildi bilmiyorum. Esimin annesi seninki erkek ruyamda gordum diyor, annem cin takvimine baktim diyor. Esimin ailesinde cocuklar hep erkek, ama icimden sanki bi surpriz olucakmis ve kiz gelicekmis gibi geliyoo.

Ben yediğim eksilere güvenerek kız olacak gibi diyorum
Kese görüntüsüne göre yorum yapanlar var. Benim kesemez tam yuvarlak değil. Öyle olunca da erkek diyorlar. Bakalım

Ben normalde çok tuz tüketmem ama şuan normalde kendimin hatta insanların tüketemeyeceği kadar çok tuz atıyorum ablam krep yaptı ona bile tuz attım ekmek yesem tuz atıyorum. Sadece o şekilde yediklerim biraz midemde kalıyor

Ben hamile kalmadan önce bir rüya görmüştüm. Kızım olacakmış gibi bir rüyaydı. Çin takviminde erkek diyor ben bişey hissedemiyorum yaa sadece kız bebek kıyafetleri bakarken buluyorum kendimi bu sayılır mı ?

Ben de çok fazla tuz tüketiyordum ama vücut bunu istiyor gibi bence tamamen ihtiyaç ilerleyen zamanlarda sıkıntı olacağını düşündüğüm için 2-3 gündür frenledim kendimi bakalım. Umarım devamı gelir.

Merhaba çok sevindim bebeğinizin sağlıklı olmasına bende 5. Haftada gittim doktor ultrasonla baktı ve benimki yuvarlak çıkmadı ince uzun çıktı ultrasonda doktorda bişi demedi resmini atsam bakarmisiniz sizinki de mi boyleydi.

Sıfır tahmin bende…
Hep kızım olsun diye hayal etmiştim ama şimdi erkek bebekle de hayallerim var.
Tek dileğim sağlıklı olması… Mutlu ve bahtının açık olması

Sinirlilik çoook normal bende öyleyim laf söylememek için dilimi isiriyorum bazen de kendimi tutamıyorum. Hormonlar tek suçlu onlar sanki

Hangisi hayırlıysa o olsun.insallah ama genelde anneler hisseder diyorlar Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…