Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ilk olacak inşallah

Evet ilk olacak inşallah
Hayırlı olsuun
Merhabalar dün mide bulantısı ve mide agrıısyla acile gittim beta baktılsr ve 722 cıktı sürpriz bir gebelikti tedavisiz olması bizi sasırttı cunku cokk tedaviler gördüm olmadı . Neyse hemen biz sehrin en iyi kadın dogumcuusuna heycanla randevu aldık özele oda bugun beta bakmak istedi ve 780 cıktı sonuc artısın cok az oldgunu bbegin saglıksız olabilecegini umutsuz oldugunu söyledi ancak ben devlett hastanesinde kan vereli 12 saat gecmişti henuz farklı laboratuvarda kan aldı cok moralim bpzuk kimyasalmı dıs gebelikmş acaba sag kasım agrım vebel agrımda var stresten basladı bence bu durumdan sonra agrı basladı

Sen 48 saati bekle %60 artış yeterli deniyor bence bu olabilir çok takılma çok yakın zamanlı olmus

Ben ilk betamı özelde vermiştim ardından devlette beta vermek istediğimde doktor artışı az gözlemleriz canın sıkılır farklı labaratuvarda verme demişti.
Sizde 2 gün arayla aynı labaratuvarda takip verin. Örneğin ilk verdiğiniz 780 değeri nerde vwrdiyseniz aynı yerde 48 saat sonra verin

Bana dua edin ne olur guzel olsun

Merhabalar ben de aynı durumdayım adet günümde kan verdim 220,7 çıktı beta hcg şimdi düzenli aralıklarla gidip hcg olması gerektiği oranda artıyor mu ona baktırmak gerekiyor onu biliyorum bir de 5. Haftadan sonra kese oluşmuş mu diye kontrol kalp atışı için kontrol vs. Oluyor bağlı olduğunuz sağlık ocağına hamileliğinizi bildirirseniz hemşire arıyor ve rehberlik ediyormuş tüm bilgim bu. Başka tecrübeli arkadaşlar lütfen yazın

Aynen eğer kimyasal mı şüpheniz varsa ya da geçmişiniz 2 günde bir takip ile artışa bakabilirsiniz ya sa 1 hafta 10 gün sonra kese görmeye ondan bir hafta kadar sonra da kalp atışı için gidebilirsiniz
Adetten 6 hafta geçti ise ikisini aynı anda da görebilirsiniz.
Genelde vajinal ultrasonda erken görülüyor bu söylediklerim

Çok geçmiş olsun biz de çok korktuk ama arttı umudunuzu yitirmeyin

İşin ilginç tarafı aslında pkos hastasıyım ve adetim gecikmemişti 722 degerle gebelik haberi aldım

Ben aralık ayında 9 bin e doğum yapmıştım ekstra sadece bebeğin muayenesi oldu başka hiçbir ücret vermedik çokda iyi bir hastaneydi
Şimdi korkudan bakamıyorum fiyatlara

Kızlar normalde adete 1 hafta kala benim çikolata isteğim başlardı canım hiç çikolata felan istemiyor bakalım az kaldı

Ben aralık ayında 9 bin e doğum yapmıştım ekstra sadece bebeğin muayenesi oldu başka hiçbir ücret vermedik çokda iyi bir hastaneydi
Şimdi korkudan bakamıyorum fiyatlara
Bende iki çocuğumu özelde yapmıştım . Ama bu sefer hamileysem devlette yaptırırım devlette yapıp memnun kalan arkadaşlarım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…