Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hanımlar buarada bir grup daha nisan anneleri diye nasıl olacak acaba oradanmı buradan mı devame dilecek bir kere daha yazmıştım da ben
Şimdi gördüm editör açmamış başlığı kullanıcı açmış yani sabit bir başlık değil zamanla arka sayfalara kayar. Burdan devam etmek en mantıklısı.

kizlarr sizin de kucuk tuvaletinizi yaparken bir baski hissiniz var mi kasikta ya da mesanede? benim bu gunlerde sanki cok cisim varmis ama hepsini yapamiyomusum gibi bi dolulugum var mesanemde. normal mi acaba?

kizlarr sizin de kucuk tuvaletinizi yaparken bir baski hissiniz var mi kasikta ya da mesanede? benim bu gunlerde sanki cok cisim varmis ama hepsini yapamiyomusum gibi bi dolulugum var mesanemde. normal mi acaba?
Enfeksiyon olabilir idrar tahlili verdin mi? Gebelikte çok sık yaşanıyormuş.

Enfeksiyon olabilir idrar tahlili verdin mi? Gebelikte çok sık yaşanıyormuş.
yok yaptirmadim burda arasam enfeksiyon var mi acaba diye ona da bakmazlar ki normal oyle akinti diye bilmiyorum ki yanma vs. yok, gerci akintim da sarimsi yani bi kez falan geliyo bozuk para buyuklugunde sarimsi akinti, sonra beyazla karisik hep. ama bir yanmam yok.

dogal yoldan tedavisi var mi acaba oyleyse bile

Ben sık sık çıkıyorum o hisler oluyor zaman zaman gebelikte böyle şeyler oluyor idrar yolu enfeksiyonuda olabilir

Yurtdışındaydın değil mi? Ya çok yanma yaşıyorum enfeksiyondan şüpheleniyorum desen bir tahlil yapmazlar mı? Burda aile hekimliğinde 15 dakikada sonuç çıkıyor

Ben sık sık çıkıyorum o hisler oluyor zaman zaman gebelikte böyle şeyler oluyor idrar yolu enfeksiyonuda olabilir
di mi yanma yok diye enfeksiyon dememistim ama simdi Puskevit diyince bi dusundum
Yurtdışındaydın değil mi? Ya çok yanma yaşıyorum enfeksiyondan şüpheleniyorum desen bir tahlil yapmazlar mı? Burda aile hekimliğinde 15 dakikada sonuç çıkıyor
belki oyle diyince yaparlar da inan 2 gune falan cagirirlar, yanmam yok ve asiri halsizligim var diye de gidesim yok hic. bol su icin yaziyo internette oyle yapicam olmadi, tesekkur ederim aklima hic gelmemisti bu enfeksiyon isi

bi de kemiklerim sizliyor gibi aciyor kizlar uyuyasim uzanasim var full

Az önce bir arkadaşla daha konuşmuştuk ilk aylar yorgunluk halsizlik kıpırdamama hissi yoğun oluyır vücut bebeğe yöneliyor en önemli organları oluşuyor anneyi unutuyor ama geçiyor merak etme şuan bende öyleyim kılım kıpırdamasın istiyorum

ayy bal damliyor agzinizdan, insallah insallah :)

A evet su önemli 3 litreyi geçiyorum her gün. Enfeksiyon varsa da en kolay suyla atılıyormuş zaten. Suya devam

Günaydın kızlar

Instagram'da girebiliyormusunuz erişim engeli gelmiş

Günaydın instagram kullanmıyorum ben
Ama arada bazı sitelere öyle oluyordu KK ndede böyle olmuştu hatta
Tamamen mi engellenmiş acaba
Ayy bilmiyorum canm ya inşallah düzelir. Şuan instagramı kullanmayan az insanlardansın o zaman

Zaman geçmiyor cnm yinede reels insanı oyalıyor?
Bana zaman çok güzel geçiyor boş vakitlerimde kitap okuyorum belli zaman aralıklarıyla kendime konu belirleyip ne dikkatimi çekiyosa o dönem onunla ilgili araştırmalar yapıp belgeseller izliyorum tabi bşr yandan okul hayatımada drvam ediyorum 2. Üniversite ile
Canlı derslerim var onlara katılıyorum alanımdada gelişebilmek adıma şuan köyde ancak bukadar oluyor merkeze gidince inşallah çok daha güzel planlarım var
Tiktok vb uygulamalar ile beynimi dondurmak istemiyorum

Ne güzel canım kendine aktivite yapıcak şeyler bulmuşsun inşallah istediğin zamanları da görürsün. Bebeğinle iyi vakit buluyorsun 8 aylık ya ek gıda zamanı huysuzlukları bebeklerin şu ek gıda zamanını hiç sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…