Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben günlerdir doğru düzgün gece uykusu uyuyamıyorum 😅 bir keseyi görsem rahatlayacağım herhalde ama o zaman da yok bebek göründü mü yok kalp atışı diyeceğim biliyorum. Göğüs hassasiyetim de her gün farklı. Bir gün hiç yok diğer gün dokunamıyorum. Hormon dalgalanmalarından herhalde.
Olabilir canimm, evet sanirim kalp atisi ve sonrasindaki 1-2 ultrasona kadar icimiz rahat etmicek. Kontrolun ne zamandii kese icin?

keseyi görünce de kalp atışı başlıyor 2 hafta bekleyelim dedi doktor biz bu zamanı ne zaman geçireceğiz ne zaman rahatlayacağız inanın bilmiyorum.
Canım şu yorumun o kadar beni anlatıyor ki bütün bu stresimin içinde gülümsedim 😅 ben şimdi kese derdindeyim sonra kalp atışı için kesğn başlayacağım. Bu süreç böyle geçmez herhalde bizim düşünme yapımızı değiştirmemiz lazım. Yoksa daha bunun testi var doğumu var 🤷🏼‍♀️

Yarın sabah gideceğim inşallah dua edin olur mu? 🥹 senin ne kadar kaldı?
Edicem ediyoruum guzel haberlerle geliceksin insallah yarin sabah, cok heyecanli :KK200: Benim haftaya pazartesi ayin 26sinda, aksam 20:30`da Turkiye saatiyle, nasil beklicem bilmiyorum simdiden stresim iyice artti benim, bir onceki kotu tecrubem de yine bir pazartesi aksamiydi ultrasonlari o gun aksam saatlerinde yapiyolar diye ama o ani dusunmeden edemiyorum bi yanim pozitif olmak icin olumlama yapsa da. Bi sekilde pozitif olmak zorlamak lazim :KK34:

Edicem ediyoruum guzel haberlerle geliceksin insallah yarin sabah, cok heyecanli :KK200: Benim haftaya pazartesi ayin 26sinda, aksam 20:30`da Turkiye saatiyle, nasil beklicem bilmiyorum simdiden stresim iyice artti benim, bir onceki kotu tecrubem de yine bir pazartesi aksamiydi ultrasonlari o gun aksam saatlerinde yapiyolar diye ama o ani dusunmeden edemiyorum bi yanim pozitif olmak icin olumlama yapsa da. Bi sekilde pozitif olmak zorlamak lazim :KK34:
Hiç kötü düşünme balım, inşallah bu sefer çok güzel haberlerle geleceksin. Ben senden hep böyle olumlu bir hava alıyorum. Bence her şey çok akışında ve güzel ilerleyecek 🍀

5+2 bugün keseyi gördüm. Çok mutluyum ♥️ doktor 2 hafta sonra kalp atışları için çağırdı
Gözünüz aydın çok sevindim 🥹💕 darısı başımıza. Karından mı vajinal mi gördü?

Canım şu yorumun o kadar beni anlatıyor ki bütün bu stresimin içinde gülümsedim 😅 ben şimdi kese derdindeyim sonra kalp atışı için kesğn başlayacağım. Bu süreç böyle geçmez herhalde bizim düşünme yapımızı değiştirmemiz lazım. Yoksa daha bunun testi var doğumu var 🤷🏼‍♀️
Bende aynı düşüncedeyim sürekli diyorum ki şunu göreyim rahatlayayım o bitiyor başka bişey başlıyor 9 ay geçmez böyle 😂

Benim de aksam uykum geliyor bir de ogle arasi uykulari cok yapiyorum evdeyken, simdi ofisteyim ama:KK34:
Cok dogru soyledigin canim ben de cevizi gecen haftaya kadar zorlayarak yiyodum ama yani suan agzimda buyuyor sanki o yuzden yiyemiyorum, benim de canim simit pretzel gibi tuzlu tuzlu seyler cekiyor ya da portakal suyu. Onlari tuketiyorum. Bulantin var miii?
Hala bulantim olmadi sadece arada cok yemisim gibi bir sislik hissiyati oluyor, senin nasil bulantin oldu mu hic?

5+2 bugün keseyi gördüm. Çok mutluyum ♥️ doktor 2 hafta sonra kalp atışları için çağırdı
ayyy cok sevindim ya, darisi kalp atisinin basina :KK200: mutlulugunuzu buradan hissettim
Hiç kötü düşünme balım, inşallah bu sefer çok güzel haberlerle geleceksin. Ben senden hep böyle olumlu bir hava alıyorum. Bence her şey çok akışında ve güzel ilerleyecek 🍀

Gözünüz aydın çok sevindim 🥹💕 darısı başımıza. Karından mı vajinal mi gördü?
yaa canim canim insallah, icimi ferahlatti mesajin insallah oyle olur :KK74:
Hala bulantim olmadi sadece arada cok yemisim gibi bir sislik hissiyati oluyor, senin nasil bulantin oldu mu hic?
cok nadir oluyor canim 2 gundur yok gibi, araba tutmus gibi bi icim gidiyor o kadar, cok yemisim gibi hissiyat bende de var 2 gundur azdi bugun yine cok :KK43:

ayyy cok sevindim ya, darisi kalp atisinin basina :KK200: mutlulugunuzu buradan hissettim

yaa canim canim insallah, icimi ferahlatti mesajin insallah oyle olur :KK74:

cok nadir oluyor canim 2 gundur yok gibi, araba tutmus gibi bi icim gidiyor o kadar, cok yemisim gibi hissiyat bende de var 2 gundur azdi bugun yine cok :KK43:
Ya mide bulantısı böyle birsey mi ya ilk kızımda böyle bisey yoktu.simdi midem bi tuhaf sanki dediğiniz gibi araba tutmuş çok yemişim nefes alamiyorum gibi bi his.dun daha iyiydim bugün yine aynı neyden kaynaklanıyor acaba

Ya mide bulantısı böyle birsey mi ya ilk kızımda böyle bisey yoktu.simdi midem bi tuhaf sanki dediğiniz gibi araba tutmuş çok yemişim nefes alamiyorum gibi bi his.dun daha iyiydim bugün yine aynı neyden kaynaklanıyor acaba
Valla inanin ben de hayatimda normal kusmayi bile 2-3 kez yapmis biri olarak nasil mide bulanir hamilelikte bilmiyoduum. Ama gecen haftadan beri 2-3 gunde bir gelen ozellikle sabahlari ve aksamlari tokluk hissi, dediginiz gibi cok yemisim bogazimin ucunda sanki dizilmis yemekler gibi bir his.

Bir de evet araba tutmasi gibi bir his gelip gidiyor cok yogun olmamakla beraber, sordugumda diger arkadaslar da boyle tanimliyodu mide bulantisini o yuzden hafif de olsa arada bir geliyor diyebiliriz heralde

Ne zaman tam olarak rahatlayacagiz biliyormusunuz hareketlerini hissetmeye başlayınca.bu seferde şey başlayacak ama bugün hiç hareket etmedi bisey mi oldu acaba😅
AHAHAH sizin ikinci galiba ilk hareketlerini ne zaman hissedeceğim inanın en çok o merak konusu benim içim inşallah eşim yanımda olur ilk gebelikte biraz geç hissediliyormuş galiba

İşteyim ve midem çok fena; az önce toplantı yaptık nasıl geçti bilmiyorum; bittiği gibi kendimi masama atıp çubuk krakere saldırdım. Dediğiniz gibi böyle kuru bir bulantı; kusunca rahatlatacak cinsten değil. Ben belki ikinci gebeliğime bulanmaz diye umutlanmıştım ama nafile.
Neyse ama bu da iyi bişi 😁🐣

Her yazılanı okudum ama bundan sonra rahatlamayacağız hareketi aytrıntılı ultrasonu yok sancısı doğumu emmesi kusması yürümesi kalkması konuşması tuvaleti derken gidiyor sonra okul sonra ilk aşk ergenlik vs ben daha rahatlamadık :KK66:

X