Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Dediğin gibi ezik hissediyorlar versin yine bişey demiyorum zamanında bizde ondan aldık ama lazım olunca istemeyi bilse ben ağlamasam arayıp getir demeyecekti bile

Çok tez canlı benim çocuk yerimde durmayayım diyor hep Bi yaramazlık peşinde telefonu versem susuyor onu da gün boyu eline vermek istemiyorum

Gelmiş olsun. Yerleşme kanaması sanırım senin ki. Minik kendine yer açıyor
Bilmiyorum ki canım neyden kaynaklı olduğunu kanama alanı görmedi tam ilişki olmasada bişey yaptık sanki çok gereği var gibi ondan mı kaynaklandı anlamadım parmak ucu kadar bebiş bizi süründürüyor

Kizlar günaydın :) hamilelik haberini aldigimdan beri içimde çok garip duygular yaşıyorum.İcimde muhteşem derecede evham ve telaş var.Surekli vesvese halindeyim.Nasipse inşallah ilk bebeğim.Aklimdan hep kötü senaryolar geçiyor bir türlü iyiye odaklanamiyorum.Sizde boyle durumlar oluyor mu oluyorsa nasıl başa çıkıyorsunuz

Benim de ilk çocuğum olacak acaba yaşla ilgisi var mı bilmiyorum yirmilerimin başında hamile kalsaydım oturur ağlardım ve istemezdim şimdi bi sakinlik var üstümde sanki yıllardır anneyim bi güven var evet kolay olmayacak farkındayım ama hazır gibiyim de olumsuz düşünceler çok gelmiyor ben kendimi yaşa bağladım ondan sordum size de ya da karakter meselesidir belki :)

Karın belli olunca insafa gelirler diye düşünüyorum

Ayy kızlar bebeğinin cinsiyeti belli olan olmadı heralde henüz, ben çok heyecanlıyım sonra alışverişe başların diye düşünüyorum henüz almadım bebeğe birşey

Ayy kızlar bebeğinin cinsiyeti belli olan olmadı heralde henüz, ben çok heyecanlıyım sonra alışverişe başların diye düşünüyorum henüz almadım bebeğe birşey
Yok canım daha erken cinsiyet için daha 1,5 ay falan var gerçi önde olanlar var 2,3 haftaya yavaş yavaş minnoş cinsiyet haberleri gelmeye başlar heralde

Bende sadece folidoce kullanıyorum. İlerleten haftalarda multivitamin vereceklermiş. Şuanda kan değerlerine göre her şey yolundaysa vermiyorlarmış
Bende 6 haftalık hamileyim bugün eczaneden aldım nasıl kullanıyorsunuz siz. Günde kaç doz aç mı tok mu?

Amin canım sağol. Ben ilk ablama söyledim o ısrar edince anneme söyledim annem ısrar edince yengeme söyledim başka kimse bilmiyor icimden gecen kimseye cinsiyet belli olana kadar soylememekti sonra bir bebek kıyafeti ile sürpriz yapmak istiyordum ama ablam rahat durmadı
Çok geçmiş olsun canım.
Hoşgeldiniz ay ikizmi acaba maşAllah ne güzel artmış.

Bebeğin hareketlerini hissedene kadar olur evham sonra rahatlarsınız. Bebek guzrl hareket ediyorsa suyu iyidir beslenmesi iyidir demek. Ozamanda evham kalmiyor. 3. Aydan sonra baya rahatlamis olacaksiniz ins.

Hangi doktora gidiyorsunuz ben de konyadayım
Aa ne guzel Zehra küçükaydina gidiyorum canım doktorla ilgili merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin bana

Kızlar benim alerjik bir bünyem var çok hapşırıyorum bazen hapşırık krizine giriyorum.Bebeğe zararlı mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…