Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bayanlar kendinizi garip şeyler yerken buluyor musunuz? Ben az önce kendimi katır kutur biber yerken buldum. Bildiğiniz yeşil biber, yarım kilo biber yedim.

Selamlar herkese, sat 17 Ağustos 6+2 hf 4-5 cm dedi doktor. Kalp atımını biraz az buldu 112 . Benzer haftada olup kalp atım sayısını paylaşabilirseniz sevinirim. İlk gebeliğim Tüp bebek tedavisi sonrası oldu. Tam 3 yıl sonra kendiliğinden hamile kaldım . Benzer durumu yaşayan varsa siz de yazın :) sevgilerle..

Yaş 26
Çocuk 1
Sat 5 ağustos
Kese 6+5
Kalp atışı 6+1
Tahmini doğum 26 mayıs

7+2 de gittim 6+4 cikti dinlemedi dinlettirmedi zararlı daha çok küçük dedi. 10 gün sonra kontrole çağırdı 8+4 cıktı olması gereken günle uyumluydu. Bence gunler ilerledikce daha iyiye gidiyor bebislerimizin durumu. Sende gelişimine odaklan düzgün ilerliyorsa hiçbirşeyi sorun etme. Tekrar kontrolde herşey belli olur

Kalp atımı 85 in altinda sıkıntılı diye biliyorum. Dediğiniz haftada 120 ila 140 arasında oluyor çok çok da kötü değil bence toparlar haftalar ilerledikçe. Kalp atışları yeni oluştuğundan olabilir.

Arkadaşlar kilonuzda değişiklik oldu mu? Olduysa nasıl gidiyor? 9. Haftaya giriyorum 1buçuk kilo kadar artmışım bu haftadan sonra diyetisyen desteğine başvuracağım sanırım, öncesinde aralıklı oruçla besleniyordum bu yüzden yeme düzeni konusunda sorun yaşıyorum

Muayene ücreti ne kadar bir de memnun musunuz

Muayene ücreti ne kadar bir de memnun musunuz
1000 tl muayene canım. Doktordan çok memnunum ben pimpirikli o dikkatli iyi anlaşıyoruz. 2 gebeligimdede ona gittim 1. Sezeryan 2. Normal doğumdu ssvd mi o yaptırdı. Diğer doktorların dikkat etmediği şeylere dikkat eder.
Büyük oğlumda 30. Haftadan sonra bebeğimin gelişimi yavaşladı narin türkmene gidiyordum kızdı bağırdı çocuk minyon ne evham ediyorsun dedi aynı hastanede zehra hanıma geçtim. Öyle güzel araştırdı ki meğer rahimi besleyen damarlar gelişmemiş dar kalmış bebek ondan düzgün gelişmiyordu.

Ben dikkat ediyorum hiç almadım daha . İlk 3 ay bebek anneden besleniyor. Hatta şu 3 haftada 2 kilo verebilirsem süper olur 3. Aydan sonra plesenta devreye girecek ozaman işte iyi beslenmek öğün atlamamak şart.

Zehra küçükaydın doktorla ilgili merak ettiğiniz birşey olursa sorabilirsiniz
3. Ayı hayirlisiyla bı atlatsaydik 6+2 de gittim ben doktora ondan önce ya kimyasal mi boş gebelik mi korkusu vardı.Sonra şükür bebekle keseyi gördük ama kalp atımı beliri belirsiz dedi doktor kalp için 10 gün sonra gel dedi bu süreçler yavaş ilerliyor dedi. Şimdi de o düştü içime acaba kalbi atıyor mu acaba iyi mi diye içim içimi yiyoor :)

Doktorunuz hangi hastanede görev yapiyor

Amin amin bende cok endiselendim gelisimi 4 gun deri cikinca kontrolden sonra epey rahatladim :) Büyükşehir hastanesi yeni numunenin yanındaki

Amin amin bende cok endiselendim gelisimi 4 gun deri cikinca kontrolden sonra epey rahatladim :) Büyükşehir hastanesi yeni numunenin yanındaki
Doktor bakıyorum bende cuma günü on gün doluyor kontorle gidicem. Sehir Hastanesi'nde halime hanım varmış onuda öven çok onu duymuş muydunuz

Doktor bakıyorum bende cuma günü on gün doluyor kontorle gidicem. Sehir Hastanesi'nde halime hanım varmış onuda öven çok onu duymuş muydunuz
Hiç bilmiyorum devleti eşim düşünmedi o yüzden araştırmadım. Malum icapci kimse o giriyor doğuma. Ama şehir hastanesinde doğum yapan tüm arkadaşlarım cok memmun hastaneden.

Hiç bilmiyorum devleti eşim düşünmedi o yüzden araştırmadım. Malum icapci kimse o giriyor doğuma. Ama şehir hastanesinde doğum yapan tüm arkadaşlarım cok memmun hastaneden.
Şey konusunda da kararsız kaldım. Doktor 10 gün sonra gel dedi bende bu halime hanıma randevu aldım oda 15 sonra oluyor.Arada 5 gün oynuyor.Bebsgin büyümesi açısından güzel ama ne zaman gitsem diye kararsızlık yaşıyorum sizce ne yapayım

ikisinede gidin bence hangisini beğenirseniz ondan devam edersiniz :)

LifeandFeel Evet dediginiz dogru bazi ultrason makineleri eski oldugu icin isi veriyormus cocuga dinlerken. Cok tavsiye etmiyolar boyle olanlar. Makineden makineye degisiyor sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…