Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Konya. Aynen bu aylarda böyle. Benim doktorumda zararlı dedi ve kalp atışını dinlettirmedi ekranda gösterdi görmek daha güzellll bence
Her doktor farkli ilerliyor iste. Cok da bu konuda kafaya takip süreci zorlastirmamak lazim sanki ya. Büyüdükçe bebis ultrasonda bakma suresi uzayacak tabi simdi zaten 1cm bisey neyini gostersin uzun uzun diyorum bi yandan da. Cidden annelik yüklenmeye basladi bana galiba evhamlar

Kızlar karnım öyle bi sisiyor ki sanki 5 aylık hamile gibiyim.. süt içiyorum ondan mı oluyor acaba bilmiyorum sizde de böyle mi acaba? Yani öyle bi şişlik var ki harbiden hamile olduğum belli toplu taşıma da çocuklardan yer istiyorum hemen veriyorlar:)

Bebisin kaymagini erken yemeye baslamissin şişkinlik bende de oluyor canim gaz maz ne varsa hepsi var ama sütte sisirebilir laktozsuz süt icmeyi dene belki onda şişmez. Benimde zaten biraz göbeğim vardi simdi o göbüş baya şişen hamile göbüşü oldu. Halbuki daha cok yeni ama iste gaz ve bagirsaklarin yavaslamasi sisiriyor bizi bence.

Evettt valla

Yaa ne tatlısın canım bende de var bakalım nası ilerlicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…