Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Daha küçük oldukları için de yaptırmıyorlar canım evde takip edilecek bişey olduğu için zaten kanama varken progestan fitil olarak kullanılmazmış bana öyle demişti doktor
Bense hiç fitil olarak kullanmadım doktorum hep ağızdan yazıyor yan etkisi çok olsa da böyle daha çok işe yarıyormuş

Canim benim sat 3 agustostu keseyi gorunce 12 agustos yapti. Seninki de oyle bir sey. Dollenme gunuyle alakali bebise hicbir faydasi ya da olumsuz etkisi yok
Sen kaçıncı haftadasın canım benimkini de tahminen o vakitlere günceller herhalde şu an hesaptan o çıkıyor

Anne adı : busralp17
Kaçıncı çocuk : 2
Sat : 9 Ağustos
Kese : 5+2
Kalp atışı : 7+2
Tahmini doğum tarihi : 17.05.2025

Canım merhaba, nasıl oldun ? Benim de bulantım oluyor da bulantı denirse. Sabah kalktigimda ilk 10 15 dk bı bulantı oluyor daha sonra gün içinde olmuyor hatta o da 1 gün oluyor 1 gün olmuyor her gün de olmuyor yani bulanti olmadığı zaman acaba niye yok bir terslik mi var diye düşünüyorum. Her iki türlüsü de insana dert

Kızlar ben bebeği öğrendiğimden beri kahve içmiyorum siz içiyor musunuz?
Ben iciyorum. Artik gunde bi tane, ama ilk baslarda 2 tane de ictigim oldu. Bir de agzimin tadi degisti sanirim, onceden sevdigim kahveleri sevmemeye basladim. Tadi cok sert gelmeye basladi nedense.

Benim dün sabah 7 de başladı öğlen 11 e kadar kötüydüm sonra gün içinde yine oldu akşam 11 de yine başladı gece 4 e kadar çektim uyuyamadım sonra uyuya kalmışım yeni kalkıyorum, Rabbim bidaha göstermesin sende de hiç olmaz inşallah

Bense hiç fitil olarak kullanmadım doktorum hep ağızdan yazıyor yan etkisi çok olsa da böyle daha çok işe yarıyormuş
Bende fitil daha iyi diye biliyorum ama ağızdan kullanılmı daha kolay ve daha rahat iğnesi de var onu da düşük olmasın diye kullanmıştım ben doğuma kadar

Canım merhaba nasılsın şuan daha iyi misin ? Kanaman ne durumda iyisindir inşallah
Çok teşekkür ederim daha iyiyim atlattım inşallah evde istirahat ediyorum. Azaldı kanama ama devam ediyor. Kızlar mutlaka yanınızda ped bulundurun. Bir anda iki pedlik bile kanama oldu. İşteydim Allah tan rezil olmadım. Düşününce şükür edecek çok şey bulunuyor.

Bulantı ve baş dönmesini engelleyecek bir yol bulabildin mi? Deneyimlerini paylaş lütfen her içtiğimde yattığım yerde dönüyorum.
Aynen uzandığım yerde bile dönüyorum genelde akşamları uyumaya yakın kullanıyorum sabaha bir şey bulamadım valla çekiyorum bide bulantı yapmıyor bende sadece baş dönmesi yapıyor

Bende fitil daha iyi diye biliyorum ama ağızdan kullanılmı daha kolay ve daha rahat iğnesi de var onu da düşük olmasın diye kullanmıştım ben doğuma kadar
Doktorum söyledi kuzum ağızdan alınca etkisi daha iyi oluyormuş yan etki yapması da o sebepten belki diyorum

Geçmiş olsun canım sevindim geçmesine

Oh çok şükür iyi bari azalmış baya. Artarsa hastaneye git hiç ihmal etme orda vurdukladi iğneler hemen kesiyor kanamayı bosuna tedirgin de olmazsin hem.

Doktorum söyledi kuzum ağızdan alınca etkisi daha iyi oluyormuş yan etki yapması da o sebepten belki diyorum
Doktorların görüşleri bazen farklı oluyor fitil kullanımı rezillik zaten canım ağızdan aldıkça zaten yan etkilere insan alışıyor

7+5 haftadan merhaba. Ne bulantım var ne başdönmem ne başka bişey. Sadece yorgun, mutsuz ve kaygılı hissediyorum. Sanki bi daha asla özgür olmayacakmış gibi. Umarım hormonlar yüzündendir ve bir an önce geçer. Çocuğuma mutsuz anne olup travma yaşatmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…