Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canim benim sat 3 agustostu keseyi gorunce 12 agustos yapti. Seninki de oyle bir sey. Dollenme gunuyle alakali bebise hicbir faydasi ya da olumsuz etkisi yok

Ayy ben her gün 2 kat artıyor sanıyorum öyle hesap yaptım. Ne güzel ferahlattınız içimi. Çok teşekkür ederim. Ayrıca çok tatlı bir diliniz var mesaja yansıyor resmen okudukça keyifleniyorum
Hayır balım iki günde iki katı artması gerek her gün değil ya çok teşekkür ederim o senin tatlı bakışın

Kızlar cuma günü işten çıkartıldım hamile olduğum için deneme sürecinde olduğumdan anında gözden çıkarttılar hemşireyim bide çok kötü 3 gün geçirdim 1 ekim itibari ile 6 haftalık oluyoruz çok ağladım stres yapmak istemediğim bir zaman diliminde beni çok büyük strese soktular birde bugün bulantılarım başladı bütün gece zaten wc kalkıyodum 2-3 kere uyku uyuyamıyodum bulantılarda başlayınca sanki zehirlenmişim gibi asla iştahım yok halim yok bütün gün uyudum uyandım sürekli 2 dilim ekmekle süzme peynir domates ve portakal suyu bütün gün yiyebildiğim buydu akşamda çok az yemek yedim ve meyve yedim bulantı için ilaç kullanmıyorum cuma kontrole gidicez kalp atışı için gel demişti doktorum inşallah sağlıklıdır güzel bi hamilelik geçirmek istiyorum iş bakıyorum ama hamile birini kim işe alır hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…