Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar 7 haftalikim bugün kahverengi lekelenme oldu başına gelen var mı drla konustum sabah akşam prosgestan kullan geçince bırak olabiliyo dedi
Merhaba canım 5+4 haftalık hamileyim bende lekelenme aynı şekilde bende de oluyor doktor normal olduğunu yerleşmeden kaynaklı olduğunu söyledi progestan kullanıyorum hem iğne hem vajinal hâlâ devam ediyor senin geçti mi acaba yada doktoruna danıştın mi

Ssvd’de minimum ne kadar süre geçmesi isteniyor canım biliyor musun?

Bu olay bendede var daha cok gucuk ama hem progestan igneler ve kan civiltici igneler sislik yapiyit onun disinda ayri bir sislik var

Arkadaşlar valla ben doymuyorum açım siye ağlıcam nerdeyse öyle bir açlık geliyor size de oluyor mu kilomu kontrok edeyim almayayım diyorum ama olmucak sanırım

Bende sigarayi biraktim.arkadasim tup bebek tedavisine baslarken canim korkunc istiyor ama direniyorum 64 le basladm tup bebege gebe oldugumu 68 le ogrendim 1 kilo aldim ustune 69 oldum ama ben biliyorum kesinliklr tosun olucam
Ya bence veririz ya doğurduktan sonra galan Yeşilçay vs icebildigimiz dönemde.. ben o kadar takmıyorum sağlıkla doğuralım kolaylıkla da.. kilo verilir bisey olmaz.. her türlü 10-12 kilo alacaz yapacak bisey yok

Ya bence veririz ya doğurduktan sonra galan Yeşilçay vs icebildigimiz dönemde.. ben o kadar takmıyorum sağlıkla doğuralım kolaylıkla da.. kilo verilir bisey olmaz.. her türlü 10-12 kilo alacaz yapacak bisey yok
En az 10 12 bncede verilir neden verilmesin dedigin gibi cokta takilmamak gerek onemli olan saglikli bir gebelik gecirmek saglikli bir dogum yapmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…