Anne Grupları 2025 Mayıs Anneleri Ne Alemdesiniz?Gelin Süreçlerimizi Paylaşalım

Benim de aynı şekilde oluyor.Ama neden bilmiyorum.Salı günü kontrole gideceğim o zaman soracağım

Merhaba bende 5 haftalık hamisim.. sürecimiz insallah sağlıklı kolaylıkla geçer..

Valla bu benim 3. Gebeliğim ama beyin galiba bazı şeyleri siliyor sanki ilk defa hamile olmuşum gibi bilgim sıfırlandı diyebilirim ilkim kötü sonuçlandığı için ona dair sadece kötü anılar aklımda 2. De yatarak geçti zor süreçti ondan detaylar aklımda kalmamış ama ilk hamileliğin olduğu için karın kasların büyüdükçe ağrı yapıyor olabilir

Kızlar iyi akşamlar, bende açık sarı akıntı var. En başından beri devam ediyor hamile kalmadan önce olmazdı böyle olan var mı?
Sarı akıntı normal canım hamilelikte yeşil kahverengi falan sıkıntı

Benim ikinci gebeliğim şu an öyle hissetmiyorum ilkini de çok hatırlamıyorum 3 sene oldu ama herkesin vücut yapısı farklı bence de rahim büyüdükçe geriliyordur yukarı doğru.Belki o gerginliği hissediyorsundur.Çok normal merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…