Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim hala geçmemiş vajinismusum olduğu için kesinlikle yaptırmak istemiyorum
Ben de vajinismusluyum aslaaa korkma. Ben bebek için değil ama rutin muayene için vajinal ultrason yaptırmıştım ve smear vermiştim. Zaten doktora vajinismusluyum deyince çok nazik davranıyor emin ol.

Kızlar midesi bulanan arkadaşlarım gün içinde birkaç kez mi geliyor bulantı,yoksa benım gıbı tümm gün (belki toplamda 1-2 saat hariç gun ıcınde) midesi çok kötü dönen agzının tadında hep metalıksı bır tad olan varmı?baska bıseyımmı var dıyorum ya tüm gün böyle olmak normalmı

Normal canım benmde tüm gün. Koku duyunca ve yemek görünce öğürme geliyor hatta

Normal canım benmde tüm gün. Koku duyunca ve yemek görünce öğürme geliyor hatta
Ayy canım bıraz ıcım rahatladı artık zehrlendıgımı yada baska bı hastalıgım oldugunu dusunmeye baslamıstımcunku ınternetten baktm genelde sabah bulantısı falan dıyor gunde ıkı uc gelen bulantı dıyor,benımkı her daim devam,Allahım ınsallah ıkımızınkıde hememcecık gecercunku gercekten ınsanın prokolojını cok bozan bı durum sürekli içinin dönmesi,ve koku hassasıyetıde cok zor az once oturma odasındakı yastıkları makınaya attm hersey kokuyomus gıbı gelıyor banada kendı tshırtlerım bıle.

Tam olarak böyleyim. Tatli yesem bile ağzımın tadı çok kötü. Su içince geliyor bulantı, açken geliyor, yemek yedikten sonra geliyor. Sabah akşam farketmiyor, sürekli bulanıyor. Arada da kusuyorum, iki günde bir gibi.

Sayılı gün çabuk geçer derler önümüzdeki 1bucuk ayı atlatalım inşallah düzelicez

Merhaba
Son Adetimin ilk günü 11 Haziran’dı. Döngümün 43. Gününde testim pozitif çıktı (gecikmem şu kadar gün diyemiyorum çünkü her ay değişiyordu bazen 32 bazen 35 sürüyordu) beta hcg 22bin küsürdü. Ertesi gün doktora gittik. Benim hesabıma göre 6+1 olmalıydı. Keseyi gördü 6-7 hafta arası dedi. 4 gün sonra tekrar gideceğiz benim hesaplamama göre 7+1 olmalı. İnşallah kalp atışını duyarız.

Merhaba kızlar çok mutluyum bugün randevum vardı gittim karından ultrasonla baktı doktor ama kesenin içinde embriyo görünmüyordu vajinal usg ile baktı 6+0 haftalık ile kalp atışını duydum Çok mutluyum Çok güzel bir histi
Mide bulantım için de prizin ilacı verdi demin açtım bir tane alıp içtim mide bulantım da vardı aşırı Çok şükür ki birazcık da olsa kesti bulantımı umarım böyle devam eder umarım kalp atışını duymayanlar da sağlıkla kalp atışını duyarlar İnşallah hepimiz sağlıkla hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız

Harika hayırlı olsun güm güm güm güm duydunuz demek

Harika hayırlı olsun güm güm güm güm duydunuz demek
Evet yaa o kadar güzel bir his ki içimde küçücük bir kalp fasulye tanesi ve küçücük bir kalp ve o ses ya mükemmeldi ya anne olmak çok güzel bir şey Rabbim herkesin nasip etsin inşallah
Bir de ben vajinal ultrasonda kalp atışını dinliyorum ya videoyu almak istedim eşime atmak için eşim birkaç günlük iş için şehir dışına çıktı ve ben kalp atışını duymam diye düşünüyordum her neyse ben o pozisyonda durmuşum doktora diyorum doktor bey Bir dakika durun ben kalp atışını videoya alacağım falan doktor da cihazla o şekilde Durmuş sekreter telefonumu getirdi videoya aldım ama şu an düşününce aşırı komiğime gidiyor ya

Kizlar benim idrar yolu enfeksiyonum vardi lokosit 90 cikti monurol diye toz bir ilac verdi dr ancak acaba crp yukselmis midir kanimda bebege zarar verir mi?

bu bennnnn sabah uyaniyorum gece uyuyana kadar (((

Neden dinletmediğini söyledi mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…