Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim 2 gün çok yoğundu sonra bi anda kesildi ben de korktum. Şimdi sabahları hafif böyle bulanır gibi ama hamile değilken de öyleydim :)

fitile devam ediyor musun? benim lekelenme geçti gibi

ben ilaç kullanmadan hafifledi bulantılarım canımm. kraker falan diyolar ama dene istersen bastırır
Yok canim sadece 2 gun kullandim fitili sonra gecti ama bulantim cok yiyeceklerim gozumde buyuyor sabah kizarmis ekmek peynir yedim domates vs midem almiyor yoksa

Valla ben yumurta süt peynir vs bal reçel vs vs tuketmiyroum ekmekte yasak bana 😓şeker hastalığı var diye
Bende de seker 102 yuksek gebelik icin dedi her ay bakilacak dedi ekmek hamur yeme dedi ama zaten yesemde icimde durmuyor ekmek tutsun midemi diye yiyorum troid sinirda bir de hap kullaniyorum hamile olmasan bu sonuclarin normal ama hamilelikte biraz yuksek dedi

Bende de seker 102 yuksek gebelik icin dedi her ay bakilacak dedi ekmek hamur yeme dedi ama zaten yesemde icimde durmuyor ekmek tutsun midemi diye yiyorum troid sinirda bir de hap kullaniyorum hamile olmasan bu sonuclarin normal ama hamilelikte biraz yuksek dedi
Evet benide her ay kontrole aldı 4 insülin kullanıyorum ben hamile kaldimda şeker hasta idim 250 300 gördüm dün akşam kaçamak yaptım ve sabah ,231 di az kahvaltı yaptım ignemi vurdum 100 düştü tokluk

Çarp ağızlarına :KK53: kız 2 çocuk büyüttüm 5.gebeliğim hamileliğin ilk 3 ayı zor ne anlatıyo bunlar. Bakın bide size diyecekler ki daha bunlar ne ki karnında durduğu günleri özleyeceksin. Oda bence yalan ya herkesin hamileliği mükemmel geçiyor çocuk ondan zor geliyor bilemem ama ben kendimi biliyorum hamilelikler çok zoruma gidiyo hele ki ilk üç ayla son 1 ay
Aynen öyle çoğunluğun hamileliği prenses gibi oluyor
Ben hamileyken 7-8 arkadaş hamileydik hepsi yatarlardı canım bunu çekti canım şunu çekti
Bizim evdede her gece acilde yatıyoruz gğnlerce su içip yemek yiyemiyorum herkes allah aşkına bişey iste getirelim diyor
Ben sürekli ağlıyorum yeteeerğğğ insan gübi yaşamak istiyorum diyee.. şimdi dediğin gibi onlar bebeği büyütürken çok zorlanıyor
Benim için kolay ama bakması o günlere nazaran

Aynen öyle çoğunluğun hamileliği prenses gibi oluyor
Ben hamileyken 7-8 arkadaş hamileydik hepsi yatarlardı canım bunu çekti canım şunu çekti
Bizim evdede her gece acilde yatıyoruz gğnlerce su içip yemek yiyemiyorum herkes allah aşkına bişey iste getirelim diyor
Ben sürekli ağlıyorum yeteeerğğğ insan gübi yaşamak istiyorum diyee.. şimdi dediğin gibi onlar bebeği büyütürken çok zorlanıyor
Benim için kolay ama bakması o günlere nazaran
Heh aynı durum cidden ciddi derecede kilo verdim bünyem aşırı zayıfladı hayırlısıyla bitirseydik şu 3 4 ayı .. ya daha da çok yaa erkenden öğreniyoruz mecburen cünkü kötü geçiyo daha 7 haftalık oluyorum 2 hafta sonra . Doruklar 8 10 hafta arası oluyor bende Haktan hayırlısı insallah en azından yemek yiyebilriz bütün temennim bu

Vajinal usg hakkında ne düşünüyorsunuz sanırım karından usgye göre bir hafta önde gösteriyor. Yaptırır mısınız
Ben 3 defa yaptırmak durumunda kaldım 2sinde bebeği göremiyorlardi karından bu nedenle yaptılar, cihaz kötüymüş. Sonuncuda da kanamam gelmişti, bebeğin alttan görünümü düzgün mü bunu görmek istedi doktor. Açıkçası rahatsız ediyor yaptırırken ve o sırada biraz kendimi kastigim için ağrım oldu. Sonra geçti hemen

Ben 3 defa yaptırmak durumunda kaldım 2sinde bebeği göremiyorlardi karından bu nedenle yaptılar, cihaz kötüymüş. Sonuncuda da kanamam gelmişti, bebeğin alttan görünümü düzgün mü bunu görmek istedi doktor. Açıkçası rahatsız ediyor yaptırırken ve o sırada biraz kendimi kastigim için ağrım oldu. Sonra geçti hemen
Bwnim de ikidir vajinal yapiyor 2 hafta sonra qrtik karindan devam edecegiz dedi

Heh aynı durum cidden ciddi derecede kilo verdim bünyem aşırı zayıfladı hayırlısıyla bitirseydik şu 3 4 ayı .. ya daha da çok yaa erkenden öğreniyoruz mecburen cünkü kötü geçiyo daha 7 haftalık oluyorum 2 hafta sonra . Doruklar 8 10 hafta arası oluyor bende Haktan hayırlısı insallah en azından yemek yiyebilriz bütün temennim bu
Senin çocuklar kaç yaşında

X