Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doktora gittiğim de söyleyeceğim ama 3 gün var kendisine de ulaşamadım bende tuzlu şeylerle bastırmaya çalışıyorum umarım biran önce geçer hepimiz çok güzel geçiririz özleyeceğimiz bu günleri kalp atışını duydun mu sen merak ettim

El bileği için akupunktur noktasına baskı yapma görmüştüm, bende bazen ise yariyor. Ama bazen bulantı öyle bir geliyor ki herhangi bir şey düşünecek halim olmuyor. Bir de zencefili duydum, tazesini suya ya da kurusunu yoğurda katıp yiyebilirsin demişlerdi.

Benim tüp bebek tedavisi şu an kortizon kullanıyorum diye tuzlu yiyemedim karından ultrasonla 6+2 de çok minik kalp atışı duyduk. Doktor 8. hafta kontrole çağırdı ama 7+5te kendim gidip farklı bir yerde kalp atışı hala devam ediyor mu diye baktıracam her an acaba benimle mi diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum

Canım 6.haftada birden başlıyor bazen hiç olmayabilir de koku hassasiyeti de olur genelde ama bı kaç haftaya geçiyor
Ayy evet anıden oldu bugun yoktu hıc,sankı her an lavaboya kosacakmısım gıbı fılmlerde oluyo yayedıgım yemekte erimedi bi türlü su bıle ıcemıyorum sımdı.bıkac hafta dayanırız artık napalım mınnoslar ıcınhamıle olmak cok ılgınc bı hismiş sürekli güncelleme geliyo

Canım benim doktorum bulantıya sebep olduğu için keselim dedi ilk 3 ay zaten annenin depolarını kullanıyor dedi

Haberdar et biizide

Olabilir ve bu güzel bir şey inancın olsun adete 10 gün kalmasyla başdönmelerim göğüs hassasiyetim başlamştı bugün gecikmenin 16. Günüydü ve hep bi halsizlik bulantı yemek yiyemiyorm sütyensiz geziyorum sürekli aşırı agrasifim bir sürü bişiler. Bide sürekli uykum geliyor

Umarım toparlarsın :)

Çok şükür canm. Artık kese için beklersin çok güzel ilerler umarım her şey

bende konaktayim alsancaga yakinim valla cok makbule gecer

Ali Akdemir

Umur yensel

Aral Özbal

Gülin okay

Külal Çukurova

Bu doktorlar benim arkadaşlarımın gidip bana tavsiye ettikleri mesafe sebebi ile ben ikamet ettiğim yerden seçtim doktorumu. Bi inceleyin bakalım ilk üç ay çok doktor değişir diyorlar

bende konaktayim alsancaga yakinim valla cok makbule gecer
Bir de yeşim işleğen var Gaziemir cerrahi tıpta dünya tatlısı ve çok bilgili bir insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…