Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyy çok şaşırdımm şundaaasümükleri çekmek ahahahadaha otomatik olanı varmı ki,kendinden hüpletenigeçmiş olsun bu arada canım inşallah en kısa zamanda iyi olursunuz
öyle canım senelerdir onları kullanıyoruz. otomatik olanları da vardır kesin bilmiyorum. ama hijyenik bişey olması gerektiğinden otomatiklerdd kullanım biraz zor olabilir bilemiyorum

çıkmış senin de canım belirgin baya maşallah

Kızlar nasılsınızz? Ben kendimi hiç hamiş gibi hissetmiyorum bu haftalarda benim gibi olan var mı? Randevuya da çok var kuşku doluyor insana Mide bulantısı yok, ağrı sızı yok. Biranda bitti resmen
Ben de iştah bi de iş yaparsam ağrım oluyor onun harici bişey yok sadece bugün gene içimde bişey kaydı bi baktım sertlik sol tarafta

tulum da pek hoş durmuş seninkisi hafta olarak daha biyükmüş annesi
Ya tulumu yıllar önce almıştım üç veya dört yıl taş gibiymiş hala kullanıyorum tüm yazı bununla çıkardım evet hatta doktor bir hafta da önden gidiyor dedi. Aslında 4 Mart gözüküyor benim doğum şubata da kayabilir belki

Kızlar nasılsınızz? Ben kendimi hiç hamiş gibi hissetmiyorum bu haftalarda benim gibi olan var mı? Randevuya da çok var kuşku doluyor insana Mide bulantısı yok, ağrı sızı yok. Biranda bitti resmen
desene piremses dönemi başladı canım endişe etme kesin 2. trimester rahatlığıdır bu. keşke benim de yorgunluğum uykusuzluğum bitsee.

Benim 12 hafta civarından beri öyle hatta doktora gideceğim gün o kadar heyecanlıydım ki acaba ne diyecek diye acayip tedirgindim ama gayet sağlıklı bu anların kıymetini bil son aylarda mide yanması hızlı kilo alımı uykusuzluk vs vs hepsi geri gelecek

15. Haftamdayım bende

desene piremses dönemi başladı canım endişe etme kesin 2. trimester rahatlığıdır bu. keşke benim de yorgunluğum uykusuzluğum bitsee.
İki gündür uyku uyumama durumu bende de var uyusam uyuyabilirim ama uykum yok normalde 11 de uyur 8 de uyanırım. Dün gece 2 de uyudum yine 8 de uyandım ama uykusuzluk vurmuyor bana nedense. Şikayet diyemem onun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…