Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sabah akşam sürüyorum kuzum şöyle yaptım kıyafetlerini giydiğim yerde gözümün önünde duruyor hemen sürüyorum zaten hiç yapış yapış hissi yok. Akşam da üstündekileri çıkarırken bi daha sürüyorum.
İşte ben anca pazar günleri sabah akşam sürebiliyorum. Diğer günler sadece akşam. Bazen çok yorgunsam akşamı da sallıyorum açıkçası😂
ben kötüyüm şimdi de ya.. boğaz ağrısı kafa ağrısı.. halsizlik yok fazla. inşallah ilerlemez. büyük kızım da acayip öksürüyor sırayla hasta olup duruyoruz ya..
Geçmiş olsun yaa. İyice dinleniiin🤗

Merhabalar benimde adet günüm gecikti hafif pembe leke geldi olacağıma andım olmadı 2-3 gün ara ara pembe pembe lekeler geldi sümüksü bir yapıda dün kan testi verdiğimde beta 275 çıktı yerleşme kanamasıymış hayırlısı olsun 🙏🏻aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonum da çıktı şu süreçte arkadaşlar tatile giden var mı havuz vs :)
Merhaba benimde sizin bahsettiğiniz gibi 3 gündür pembelik geliyor akıntıyla karışık. Regl günüm yarın, sizce ne zaman kan versem iyi olur siz öncesinde test felan yaptınız mı lekelenme olurken ?

bu göbüş de benden gelsin 16+3 🌸🧿🧡

Eklentiler

• IMG_3169.jpeg
    IMG_3169.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba benimde sizin bahsettiğiniz gibi 3 gündür pembelik geliyor akıntıyla karışık. Regl günüm yarın, sizce ne zaman kan versem iyi olur siz öncesinde test felan yaptınız mı lekelenme olurken ?
Merhaba ay bu mesajla bir duygulandım sanırım buraya attığım ilk mesajlardan ve yine idrar yolu enfeksiyonu sorunum 🤦🏻‍♀️🤣

Ben yazlık bir bölgede olduğum için test yapamamıştım canım adetim 2-3 gün geçince artık yazlık yerde devlet hastanesinin acilime gidip kan vermiştim kanda çıkmıştı hayırlısı olsun zaten döllenmeden 10 gün sonra kan testinde çıkıyor diyorlar sizde kan verseniz çıkar bence 🌸

Arkadaşlar merhaba 15+5. Haftada suyum geldi bebekte hiç su kalmamış. Doktor yenileyebilşr dedi 4 gündür hastanede yatıyorum. Su olmaz ise ilaçnile düşürecekler bebeği. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim
Çok geçmiş olsun inşallah yenilenir bir fikrim yok açıkçası neden erken geldiğine dair bir bilgi verdi mi doktor

Merhaba ay bu mesajla bir duygulandım sanırım buraya attığım ilk mesajlardan ve yine idrar yolu enfeksiyonu sorunum 🤦🏻‍♀️🤣

Ben yazlık bir bölgede olduğum için test yapamamıştım canım adetim 2-3 gün geçince artık yazlık yerde devlet hastanesinin acilime gidip kan vermiştim kanda çıkmıştı hayırlısı olsun zaten döllenmeden 10 gün sonra kan testinde çıkıyor diyorlar sizde kan verseniz çıkar bence 🌸
Çok teşekkürler 🥰

Arkadaşlar merhaba 15+5. Haftada suyum geldi bebekte hiç su kalmamış. Doktor yenileyebilşr dedi 4 gündür hastanede yatıyorum. Su olmaz ise ilaçnile düşürecekler bebeği. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda yardımcı olursanız çok sevinirim
Çok geçmiş olsun doktor sebebini söyledi mi. Su gelince normalde zor bir işlem ama keseyi diken doktorlar var en azından 27. Haftaya kadar idare etsin diye ama her doktor yapmıyor ya da suyu kalmadıysa olmuyor.
Su bitme sebebi genelde çocuğun böbreklerinde sorun olduğu için oluyor diye biliyorum. Çünkü içerideki sıvı aslında artık onun idrarı yani suyu içip böbrekleri eleyip geri veremezse su da azalma oluyor. Ya da kese patlıyor onun sebebi de enfeksiyon diye biliyorum. Bir tanıdığımızın başına gelmişti ama herkeste sebep farklı umarım hiçbir sorun olmaz. Güncelle bizi de lütfen.

canım çift taraflı, bi tarafı uç kısmı olanı bebeğin burnuna, diğer tarafını ağzına hüpleterek çekiyorsun sümükleri. bu öyle bi aparat ki bunu süpürgeye de bağlayıp çektirebiliyorsun😅 yanlış duymadın elektrikli süpürge😂 tabi ona gerek bile kalmıyor çünkü ağızla da gayet güzel çekiliyor
Ayyy çok şaşırdımm şundaaa🤣🤣sümükleri çekmek ahahaha😅😅daha otomatik olanı varmı ki,kendinden hüpleteni🫠geçmiş olsun bu arada canım inşallah en kısa zamanda iyi olursunuz💙

Maşallah çok güzelsiniz artık herkes anlıyor göbüşler belli oluyor 🥰🌸
Yaa çok teşekkür ederim 🥰 artık dışarıdan anlaşılıyor evet ❤️
Teşekkür ederim.Enfeksiyon olabilir dedi ama net bir şey demedi bizde bilmiyoruz neden olduğunu dedi
Benim de hiçbir fikrim yok ama inşallah yenilenir Allah yardımcın olsun dualarım seninle 🤲❤️

Arkadaşlar bu detaylı ultrason için istanbul perinatoloji randevusu bakıyorum mhrs'de ama hiç yok. Bütün hastanelerde detaylı usg yapılmamaktadır diye parantez içine not düşmüşler bi tek Haseki Sultangazi Ali Çetin'de öyle bir not yoktu o da erkek diye almak istemedim :-d Bir de küçükçekmece kanuni sultan süleyman hastanesi Alev Aydın görünüyordu ama onun yanında da "yoğunluktan dolayı sadece hastanemizde takipli hastalara hizmet veriyoruz" yazmışlar. Böyle bi saçmalık olabilir mi sizce yoksa yalandan mı yazmışlar? Buraya randevu alsam bakmıyoruz diyemezler heralde çok saçma.
+ Özel'de detaylı usg ücreti ne kadar bilen varsa ve paylaşabilirse sevinirim :-3
Canım Ali Çetin’e alabilirsin çok ilgili bi doktor yengem gitmişti bende detaylı için ona gitmeyi düşünüyorum

X