Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Etlik lokman hekim hastanesi sana yakınsa gidebilirsin hastanenin tüm kadın doğumcuları iyi

batıkent medicalpark gayet iyi

Kızlar 14 eylül cumartesi günü panorama natera fetal dna testi verdim. ancak hala sonuç çıkmadı. Arıyorum çıkacak vs diye sallıyorlar. yok pazartesi yok salı yok çarşamba derken bugün oldu. hala sonuç yok? yani amerikaya göndericez vs dediler diye yaptırdım ama hiç gram kurumsallık yok dolandırdılar mı ne yaptılar anlamadım ya kadına her gün yazıyorum çıktı mı çıktı mı diye. kafayı yemek üzereyim artık.

kadının whatsapa girdiği zamanları takip ediyorum bildiğin atacak mı atmayacak mı diye vallaki kafayı yedim

9 iş günü olmuş yani, kaç iş günü denmişti?

Kızlar selam ben biraz hastayım ıhlamur içiliyor mu biliyor musunuz? Bazı sitelerde içiliyor bazılarında içilmiyor diyor, doktorum da izinde

9 iş günü olmuş yani, kaç iş günü denmişti?
kaç iş günü olması gerekiyor?

kadına yazıyorum çıktı mı diye. yok salı yok çarşamba yok perşembe bi şey olduğu yok. hayır demiyor ki 10 iş günü dolunca çıkacak. hep atmasyon sallamasyon. ptesi konuştuk yarın çıkar diye bekliyorum diyor bana. sen bekliyorsun da çıkmıyor işte bekle dur. aşırı gerildim ya

Size özelden mesaj attım bakabilir misiniz? Ben de dün kan verdim panaroma icin aynı yer mi acaba?

yok ofisini bilmiyorum kanı gelip evden aldılar
çok işgüzarlar ya, iyice bağırın bence bundan anlarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…