Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hareket hissetmediğim için sürekli bir iyi mi acaba diye düşünüyorum ya sizde de öyle mi bu hafta başından beri belirtiler de hafif hafif azaldı. Arada bulantı oluyor o kadar utanmasam her hafta gideceğim doktora kontrol haftaya cuma bakalım dua edelim de kanama alanları kapanmış olsun.

Canım sağlık sebebi ile istifada tazminatını alıyorsun diye biliyorum doktor raporu lazım hamilesin hazır ama bir avukat ile konuşmak lazım.
Böyle bir tazminat yok diyor Google amca ama yine de avukata danışmak lazım dediğiniz gibi

Eklentiler

• IMG_4470.png
    186,5 KB · Görüntüleme: 8
Benim doktorum çok iyi işimde hep sahada araba ile geziyorum o yüzden heyet yazdı sağolsun kanama alanı da var diye istersek doğuma kadar kapatabiliriz dedii şirketimde çok kurumsal ve global o yüzden destekliyorlar. Yoksa ben de çok bunalmıştım. Ama doğuma kadar idare edip en azından ilerde çocuk borçlanması yapabilirim. Çünkü bunun için doğum yaptığımız sırada sigortalı olmamız gerekiyor annem Sgk da memur her şeyi söylüyor

Ben 34 yasindayim hala hazir degilim bence isteyerek planlayarak oldu bebisimiz ama benim de boyle korkularim var. Benim erkek, onu kadinlara saygili, ev isi- yemek yapabilen feminist bir bey olarak yetistirmek istiyorum, sevildigini ve sayildigini her zaman hissetsin benim tarafimdan ki gidip sacma sapan ego tatmini iliskiler icinde kendisini ve cevresindekileri yormasin. Ben babami 3 yasinda kaybettim, annem bize hem anne hem baba oldu, mukemmel bir insandir, ama oyle olmamasi gerekiyormus. Yillar suren terapiler sonucunda umarim kendimi yeterince gelistirmisimdir ve ogluma iyi bir anne olabilirim diyorum. Ama tabiii ki İyi bir role model olmak icin iki ebeveynin de cabalamasi gerekiyor, babasi da kendisini yavas yavas farkediyor, umarim zamaninda bizim yetistirilmemizle ilgili yapilan hatalari biz tekrarlamayacagiz, cocuklarimiza duygusal olarak da yetebilen ebeveynler olacagiz. Siz de kendinize ve esinize guvenin

Kızlar bugün randevumuz vardi. Doktor gecen ay gittigimizde kıza benziyor demisti. Ama bugun erkek dedi. 3-4 defa baktim dedi kesin erkek dedi biz şok
Yaa hadii aramıza hoş geldiin
Yok ben de baştan beri özele gidiyorum. İlk tahlilimi falan özel de yaptırdım mecburen. İkili test için falan devlete gittim. Detaylıya da oraya gidicem. Tahlil isterlerse gene devlete gidip veririm yakın tüm hastaneler

Kızlaaaaar yarın doktor randevum var. 16+5 oluyorum. En son 12+4te gittim. Şimdi bu 17.hafta için her hangi bir test vs ne sormam gerekiyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Detaylı ultrason bu haftada yapar mı? Çünkü şehir dışına çıkacağım. Sadece İki test yaptırdım. Fetal DNA falan yaptirmadim. 3lü teste gerek var mı sizce? Başka ne sorulur ne yaptırılır bilgilerinizi deneyimlerinizi öğrenebilir miyim? Bu doktor ayda bir çağırıyorda birşeyi kaçırmak istemiyorum sizlere danışmak istedim

Dahiliyeden mi almamız gerekiyor tahliller için
Yok hayır kadın doğum ama bağlı olduğunuz sağlık ocağına da giderseniz o da yapar.
10 günde çıkar dediler ama işgünü mü değil mi of aklım da takıldıkça takılıyor işte.

14 bin verdim adana da yaptırdım
İş günü olarak sayınca kaç gün oluyor
Kizlar devlet hastanesinde detayli ultrason icin once herhangi bir kadin dogum doktorundan randevu almam mi gerekiyor
Önce kadın doğuma gidiyorsun o kayıt açıyor sana böylelikle perinatoloğa randevu alabiliyorsun canım

Canim benim insaallah bebislerimiz ve bizlerin kaderleri güzel olur sağlıklı mutlu olurlar tesekkür ederim beni anladigin icin

Detaylı 18-22 arası yapılıyor diye biliyorum canımm. Dün gittiğim doktor 4 lü test falan dedi de onun ne olduğunu bilmiyorum

Canim benim insaallah bebislerimiz ve bizlerin kaderleri güzel olur sağlıklı mutlu olurlar tesekkür ederim beni anladigin icin
Ben de 33 yaşındayım biz de isteyerek yaptık. Ama ben de sürekli kafamda kuruyorum. İşte maddi manevi yetebilecek miyiz? Düzgün bir evlat yetiştirebilecek miyiz? Ev iş çocuk yetebilecek miyim? Bin bir türlü şey günün sonunda diyorum her şey olacağına varır, bunu bize zaman gösterecek. Sen sadece anın tadını çıkart

Ben de en son 12 de gittim ve ikili test yapıldı, haftaya 15. Haftada tekrar gideceğim ve üçlü yapılacak. Eğer yaptırmak istiyorsanız 15. Ve 16. Haftalarda yapılıyormuş.
Detaylı ultrason için henüz erken siz yine de sorun

O kayit actiktan sonra mhrs den randevu alabiliyormuyuz perinatolojiye

Kizlar buradaki doktorum siddetle grip asisi onerdi, hatta yapiyordu neredeyse . Ben normalde de hic yaptirmadim grip asisi, simdi de emin olamadim. Siz oldunuz mu hamileyken ya da dusunuyor musunuz bir de size sormak istedim.

Canım tedirgin olman çok normal bunlar doğal duygular ama inan kucağına aldığında senden başka kimse ona daha iyi bakamayacak anlayacaksin:))) en iyisini en iyi şekilde sen yapacaksın bebegin için..içini ferah tut kendini de suçlama kucağımıza alana kadar bin bir türlü duygu yaşıyoruz bu çok doğal Bi süreç.. Rabbım sağlık versin geri kalan hersey hollolur

Kizlar buradaki doktorum siddetle grip asisi onerdi, hatta yapiyordu neredeyse . Ben normalde de hic yaptirmadim grip asisi, simdi de emin olamadim. Siz oldunuz mu hamileyken ya da dusunuyor musunuz bir de size sormak istedim.
Ay benim hiç bi bilgim yok ama mantıklıymış. Ben de doktoruma sorayım

şimdiye kadar yaptırmadıysan gerek var mı ki canım? gebelik için özellikle mi önerdi?
ben çocukken yaptıyordum hiç bir faydasını da görmedim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…