Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde arkadaşım Özel sektörde çalışıyordu. Tazminat ve işsizlik maaşı hakkın evlilik sebebiyle ve doğum sebebiyle alabiliyorsun diye biliyorum. Biri yeni evlenince çıktı Biri de doğum sebebiyle çıktı ikisi de hem tazminatını aldı hem de işsizlik maaşını canım.

ayın 14nde panorama test verdim nipt hala sonuç gelmedi ya bu kadar beklemek normal mi? kafayı yedim artık ya :/
10 iş günü denmişti önceki gebeliğimde bana da bazen uzayabiliyor canım bu hafta sonuna kadar sonuçlanır diye düşünüyorum, hangi ilde ne kadar yaptırmıştın acaba

Özel sektör konusunda tecrübem yok ama iş yerindeki dedikodular, sahte insanlar çok bunaltıyor. Hayırlı olsun ara vermek bu dönemde iyi gelir diye düşünüyorum

11+6 da kıza benzetmisti :)) bugun bebek yüzüstü yatıyordu bebek baya inceledi bakti kesin erkek dedi bakalm
Erken tahmin yapmış canım Benimki de 11+6 da tahmin yapmıştı ama bu konuda çok iddialıydı ben bile görmüştüm fetalde de doğrulanınca yine karizmayı yukarılara taşıdım demişti

Benim hastaneden ankaraya gecen baskent hastanesine gecen aykut hoca var ona bakin derim arkadasim ona dogurdu cok memnun

Ay özür dilerim yanlış yazmışım 24 kod olcak sağlık sebebiyle

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-25-17-58-51-376_com.whatsapp.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 9
24 olcak kod yanlış yazmisim imagination forever

10 iş günü denmişti önceki gebeliğimde bana da bazen uzayabiliyor canım bu hafta sonuna kadar sonuçlanır diye düşünüyorum, hangi ilde ne kadar yaptırmıştın acaba
10 günde çıkar dediler ama işgünü mü değil mi of aklım da takıldıkça takılıyor işte.

14 bin verdim adana da yaptırdım

Kızlar bugün randevumuz vardi. Doktor gecen ay gittigimizde kıza benziyor demisti. Ama bugun erkek dedi. 3-4 defa baktim dedi kesin erkek dedi biz şok
ay şok üetüne şok şok üstüne şok o zaman kaçıncı haftaydı canım? ne kadar çok yanıldı bu ara doktorlar ya bence gruptaki bütün kızlar erkeğe döncek baştaki liste masmavi olcak

Carsamba gunu vermistim canim
Yaa çabuk çıkmış sonuç
ayın 14nde panorama test verdim nipt hala sonuç gelmedi ya bu kadar beklemek normal mi? kafayı yedim artık ya :/
Evet baya olmuş aslında ben de geçen hafta cuma verdim haftaya sonuçlanır diye bekliyordum ama sordunuz mu peki firma yetkilisine

Yaa çabuk çıkmış sonuç

Evet baya olmuş aslında ben de geçen hafta cuma verdim haftaya sonuçlanır diye bekliyordum ama sordunuz mu peki firma yetkilisine
Sordum ya haber Yok dedi daha off pazartesi den beri ha bugün ha yarın bekliyorum. Cumaya kadar gelir diyor

Sormak lazım ya fazla folik asit kullanımı otizimle ilişkilendiriliyor o yüzden korktum açıkçası. Ben içinde folik asit olmayan multivitamin ya da demir isteyecem doktorumdan
Folik asiti vücut tutmuyormuş ama. Ben çok inanmıyorum o otizm olayına. Yine de bir soralım ama

Merhaba kizlar bugün doğum günüm ve fetal dna testim sonuclandi.çok sukur temiz cikti.ve listeye bir adet daha erkek yazmanizi rica edecegim gercekten bu sene erkek senesi galibaa.ve ben ultrasonda gormedigim icin hala inanamiyorum
Hayirli olsun listede yoksunuz, bilgilerinizi aliyim, ekliyim listeye:)

Canım sağlık sebebi ile istifada tazminatını alıyorsun diye biliyorum doktor raporu lazım hamilesin hazır ama bir avukat ile konuşmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…