Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün başka doktora gittim biliyorsunuzdur. Doktor kan uyuşmazlığı var kan testi yapalım dedi. Tabi fiyatı duyunca kaçtım. Kan uyuşmazlığı olan arkadaşlar siz yaptırdınız mı ?
Kadın negatif erkek pozitif ise iğne vuruluyor diye biliyorum benim annem öyleymiş o zamanlar iğne vurdurmuş tabii tam teşekküllü bilmiyorum

Evet ben geçen gün 3 tahlile 1700 verdim ya sadece bir makine calıstırıyosunuz tek tüp kan aldı zaten

of yandım o zaman d vitamine 2 bin tl aldı gittiğim hastane
Neden devlet hastanesinde ya da sağlık ocağında yaptırmıyorsunuz? Ben ilk tahlillerimi özel de yaptırdım bi dünya para bayıldım akıllandım şu an. Devlette kayıt açtırdım

3 yıllık isimden istifa ettim aslında mahkemeye versem tazminat alırdım avukata danıştım ama stresli bı dönemdeydim uğraşmak istemedim işsizlik maaşı alıyorum 25 kod ile çıkışım verildi sağlık sebebiyle aslında bu hakla çıkışda tazminatda alabiliyorsun sizin çok çok yıl var ihmal etmeyin

Neden devlet hastanesinde ya da sağlık ocağında yaptırmıyorsunuz? Ben ilk tahlillerimi özel de yaptırdım bi dünya para bayıldım akıllandım şu an. Devlette kayıt açtırdım
Haklısın mantıklısı o ama ben bu doktoru cok referansla arastırdım buldum o nedenle özele gitmek durumunda kaldım en bastan. Gebelikten önce hazırlık aşamasında da devlete gidip kontrol olmustum. Kist vs var mı acaba ben gebelik düşünüyorum demiştim YOK OLSA NOLACAH tarzı bi tepki aldim o nedenle özele basvurdum.

Kızlar şimdi benim sağlık sigortam var muayene hakkım bitti. Doktora gittiğimde tahlillere de para veriyor muyum bilgisi olan var mı
Tahliller ücretli ama genelde tahlil almiyolar bı kere kan verdik 6 haftada 2500tuttu devlette de verebilirdik ama eşim o dönem kanama riski olduğu için uğraşma oralarda dedi

25 kodu ahlak ve iyi niyet kurallarına uymamak nedeniyle çıkışlarda kullanılıyor. tazminat alabilirsiniz normalde ama vermemişler. mahkeme verebilirdi aslında ama 25 kodu olması nedeniyle direkt her dava işçi lehine sonuçlanmıyor maalesef. Bu süreçte stres vs baya uğraşırdınız bebeğe yazık hiç canınızı sıkmanın anlamı yok.

Ankara’da doktora giden arkadaşım var mıdır acaba, hangi doktora gidiyorsunuz memnun musunuz? Ben gittiğim doktordan mutlu ayrılamıyorum, her tetkiki ben takip ediyorum sanki tiroidim vs de var. Düzenli kiloma zaten bakılmıyor, özele gidiyorum o kadar elime 1 tane ultrason kağıdı verilmedi son gidişimde de normal dedi sadece. Nipt testi için de zorlaması olması beni irrite etti yaptırmadım testten pay aldığı için yönlendirdiğini biliyorum neticede yol yakınken değiştirsem çok iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…