Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün 14+3 zaten ama sabırsızlanıyorum Aman canı sağ olsun yavruuuummm

Merhaba kizlar bugün doğum günüm ve fetal dna testim sonuclandi.çok sukur temiz cikti.ve listeye bir adet daha erkek yazmanizi rica edecegim gercekten bu sene erkek senesi galibaa.ve ben ultrasonda gormedigim icin hala inanamiyorum
Yaa hayırlı olsun kaç günde geldi sonuç

ya ben 16nın içindeyim 3. gebeliğim hala hissetmiyorum endişelenmeye başladım. öyle 1-2 defa hissettiğim oldu ama o da baya oldu..

Bugün 14+3 zaten ama sabırsızlanıyorum Aman canı sağ olsun yavruuuummm
Az kaldı annesi güzel bir his tabi

ya ben 16nın içindeyim 3. gebeliğim hala hissetmiyorum endişelenmeye başladım. öyle 1-2 defa hissettiğim oldu ama o da baya oldu..
Yok canım endişelenme bende sürekli hissetmiyorum böyle genelde sırt üstü yattığımda bazen böyle bir kıpırdanıyor geriliyor karnım ondan rahatsız oluyor diye düşünüyorum daha küçükler ilerleyen zamanlarda hissedersin birde benimki gececi galiba gündüz hiç hissetmiyorum gece yatınca oluyor genelde

Yaa kızlar ben istifa etmeyi düşünüyorum 10 yıl finans sektoru 7 yıldırda aynı iş yerındeyım,tazmınatım ve ıssızlık maasım yansın ıstemıyorum ama,varmı tanıdıgınız falanyada bu konuda tecrubenız,ne yapmam lazım,dallastan beter bizim iş yeri ya aşırı sıkıldım artık tak etti yani,işe ara vermek istiyorum.varsa tecrubelerınız alırım

ya geçen bi erkek arkadaşım bunu söylemişti sanki ya. eşi gebelik sebebiyle çıkma hakkı kazanmış diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…