Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar,
Siteye daha çok yeni üye oldum. Son adet tarihim 28 Mayıstan 30 gün sonra 272 betaHcg ile hamileliğimi öğrendim. Tek belirtim kalp çarpıntısıydı. Onun dışında adet olacakmışım gibi ağrılarım ve göğüs hassasiyetim de oldu. Çarpıntım çok olduğu için evde gebelik testi yaptım eğer pozitif çıkmasaydı tsh değerlerime baktıracaktım. Evde yaptığım erken gebelik testi ile çift çizgiyi görünce de beta baktırdım. Şimdi Hamilelik+ uygulamasını indirdim ona göre 4+6 dayım :) 3 gün önce bir beta daha verdim sağlık ocağında ama sistemde sorun var sanırım hala sonucum çıkmadı. Umarım sağlıklı bir şekilde hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi.

Merhabalar 🌸 benim yaptığım 6 test de pozitif çıktı reglim 3-4 gün gecikti dayanamadım cuma akşamı kan verdim beta 26 çıktı. Pazartesi de kadın doğum doktorumda randevum var. Umarım bende burada yerimi alırım 🥹
Merhabalar nerdeyse sizle aynıyım.Cuma günü akşam test verdim 53 çıktı pazartesi sabah yani bugün 155 çıktı doktor biraz düşük gibi dedi moralim bozuldu aslinda sizin kaç çıktı öğrenebilirmiyim

Merhabalar nerdeyse sizle aynıyım.Cuma günü akşam test verdim 53 çıktı pazartesi sabah yani bugün 155 çıktı doktor biraz düşük gibi dedi moralim bozuldu aslinda sizin kaç çıktı öğrenebilirmiyim
Dün regl oldum maalesef. Bugün kontrolde kimyasal gebelik olduğunu öğrendim. Betam da tekrardan düştü. Böyle söylediğim için moralinizi bozmayın benim betam hiç yükselmeden düştü. Umarım sizinki sağlıklı bir gebelik olur 🤍

Dün regl oldum maalesef. Bugün kontrolde kimyasal gebelik olduğunu öğrendim. Betam da tekrardan düştü. Böyle söylediğim için moralinizi bozmayın benim betam hiç yükselmeden düştü. Umarım sizinki sağlıklı bir gebelik olur 🤍
Çok üzüldüm sizin adınıza. İnşallah en hayırlı vakitte güzel haberi alırsınız. 🙏

Çok geçmiş olsun.Rabbim insallah en yakın zamanda tekrardan nasip eder.Benim korktuğum dış gebelik yaşadım daha önce ameliyat oldum.Ve tekrar yaşamaktan korkuyorum.Degerlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi😔

Çok geçmiş olsun.Rabbim insallah en yakın zamanda tekrardan nasip eder.Benim korktuğum dış gebelik yaşadım daha önce ameliyat oldum.Ve tekrar yaşamaktan korkuyorum.Degerlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi😔
Amin inşallah, hepimize 🙏🏻 size de çok geçmiş olsun. Bence böyle bir durumda sadece doktorunuzun söylediklerini dikkate alın. Netleşmeden buradan aldığımız bilgiler maalesef yanlış yönlendiriyor ve üzücü oluyor

Amin inşallah, hepimize 🙏🏻 size de çok geçmiş olsun. Bence böyle bir durumda sadece doktorunuzun söylediklerini dikkate alın. Netleşmeden buradan aldığımız bilgiler maalesef yanlış yönlendiriyor ve üzücü oluyor
Saolun.Doktorum aslinda pek bişy demedi değer duşuk gibi dedi carsamba tekrar gel bakalim dedi.Araştirmalarim sonucunda aslinda degerim normal geldi 2 gunde 1 iki kat 110 olmasi lazim ben tabi 2 bucuk gün üzerine test verdim 155 çıktı.Bir dış gebeliği daha kaldıramam.Ağır bir amelyat geçirdim bir tüpümüde aldılar.Tek tüpüm var ve korkuyorum

Saolun.Doktorum aslinda pek bişy demedi değer duşuk gibi dedi carsamba tekrar gel bakalim dedi.Araştirmalarim sonucunda aslinda degerim normal geldi 2 gunde 1 iki kat 110 olmasi lazim ben tabi 2 bucuk gün üzerine test verdim 155 çıktı.Bir dış gebeliği daha kaldıramam.Ağır bir amelyat geçirdim bir tüpümüde aldılar.Tek tüpüm var ve korkuyorum
Allah korusun olmaz inşallah, iyi düşünün. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 🙏🏻

İyi gibi görünüyor, rabbim gönlüne göre hayırlısını versin

Bende de dün pembe akıntı, bugünse baya kahve akıntı sebebi ile ilk doktor kontrolümü gerçeklştirdim. Karından 9,55mm kese var 😅 yolk var mı sormak aklıma gelmedi 🤭
5li progestoren iğne ve fitilini verdi. Rabbim bilir en güzelini artık, haftaya da devlete kontrol var. Bi orada kontrol,bi burada kontrol ile geçecek bu yaz 🤗

Merhabalar bende 12haziran da regl oldum. 1 hafta sonrasındada ara kanamam oldu yeni bitti cok yogundu. Ama dün kan sonucuma göre hamile çıktım tesadüfen yapmıştm testi🤭.şimdide az az leke geliyor blmiyorum nolcak değerim hcg 426

Arkadaşlar benim kafam karıştı, ben 31 mayıs son regl başlancı, bazı uygulama ve siteler 4. hafta diyor, bazıları 5 diyor. Hangisi? Daha doktora gidemedim sadece beta baktırabildim. Malesef randevu almak kolay değil.
27 haziran per. Beta:1182
Haftalık değerler bu şekilde canım, muhtemelen betaya göre 5 haftanın içindesin

Eklentiler

• Screenshot_20240626_150608.jpg
    Screenshot_20240626_150608.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 8
X