Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar 🌸 benim yaptığım 6 test de pozitif çıktı reglim 3-4 gün gecikti dayanamadım cuma akşamı kan verdim beta 26 çıktı. Pazartesi de kadın doğum doktorumda randevum var. Umarım bende burada yerimi alırım 🥹

Merhabalar herkese. Nasipse ben de mart annesi olacağım. İlk annelik tecrübem çok heyecanlıyım. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🥹
Sat 29 mayıs. 28 haziran betahcg 124.25
Sizlerden ilk muayeneyi kese görmeyi ne zaman ve nerede yapmam yeterli olacağını öğrenebilir miyim? Sağlık ocağı özel hastane vs nereden başlamak gerekir 🙈

Merhabalar herkese. Nasipse ben de mart annesi olacağım. İlk annelik tecrübem çok heyecanlıyım. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🥹
Sat 29 mayıs. 28 haziran betahcg 124.25
Sizlerden ilk muayeneyi kese görmeyi ne zaman ve nerede yapmam yeterli olacağını öğrenebilir miyim? Sağlık ocağı özel hastane vs nereden başlamak gerekir 🙈
Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Genelde beta hcg değeri çıkınca iki gün sonra tekrar kan verip kandaki yükselişe bakıyoruz. Son adet tarihine göre 5.hafta da kese görünür. 7.haftada giderseniz de kalp atıışını duyabilirsiniz. Hastanede kapsamlı kan tahlili yapılıyor. Gereken tüm tahliller sağlık ocağında bakılmıyor. Adet tarihlerimiz sizinle aynı. Ben 5 Temmuza dr randevusu aldım.

Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Genelde beta hcg değeri çıkınca iki gün sonra tekrar kan verip kandaki yükselişe bakıyoruz. Son adet tarihine göre 5.hafta da kese görünür. 7.haftada giderseniz de kalp atıışını duyabilirsiniz. Hastanede kapsamlı kan tahlili yapılıyor. Gereken tüm tahliller sağlık ocağında bakılmıyor. Adet tarihlerimiz sizinle aynı. Ben 5 Temmuza dr randevusu aldım.
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Hastane randevusu alayım o halde ben de ☺️

Arkadaşlar benim kafam karıştı, ben 31 mayıs son regl başlancı, bazı uygulama ve siteler 4. hafta diyor, bazıları 5 diyor. Hangisi? Daha doktora gidemedim sadece beta baktırabildim. Malesef randevu almak kolay değil.
27 haziran per. Beta:1182

Arkadaşlar benim kafam karıştı, ben 31 mayıs son regl başlancı, bazı uygulama ve siteler 4. hafta diyor, bazıları 5 diyor. Hangisi? Daha doktora gidemedim sadece beta baktırabildim. Malesef randevu almak kolay değil.
27 haziran per. Beta:1182
Şuan sanırım 4+3 olması lazım yani 4. Haftadasınız 🥰 kızımda beta 2045 falandı yanlış hatırlamıyorsam 5. Haftamdaydım.

Kızlar selamm benim sat 1 Haziran yumurtlama 21 Haziran. Bugün 9. Günü yumurtlamamın test yaptım çok silik çizgi çıktı. İçimden bir ses hamilesin diyor umarım yanılmam daha önce de silik çizgi görüp hüsrana uğramıştım. Ama bu sefer nedense hissediyorum bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️ Gönül hep öyle hissediyor zaten de. Varsa da kabulüm yoksa da ❤️

Eklentiler

• IMG_6143.jpeg
    IMG_6143.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 11
Kızlar selamm benim sat 1 Haziran yumurtlama 21 Haziran. Bugün 9. Günü yumurtlamamın test yaptım çok silik çizgi çıktı. İçimden bir ses hamilesin diyor umarım yanılmam daha önce de silik çizgi görüp hüsrana uğramıştım. Ama bu sefer nedense hissediyorum bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️ Gönül hep öyle hissediyor zaten de. Varsa da kabulüm yoksa da ❤️
Balım seni burda görmek mutlu etti beni inşallah güzel haberlerini de alıcaz 🙏

Merhaba sat 29 Mayıs benim de 🤗
Keseyi gördük bu cuma . Haftaya keseye bakarız yine dedi doktorum. Sonraki hafta da inş kalp atışı duyarız .
Belirti bende de sıfır gibi . Bir tek biraz kabızlık sorumum var o da kullandığım ilaçlardan mı Yoksa denk mi geldi bilmiyorum

Merhabalar, sat 25 mayıs. İnşallah 1 mart♥️
Geçtiğimiz perşembe keseyi gördük 2 hafta sonra kalp atışını dinleyeceğiz. Şuan 5+2 geçen hafta aşırı iştah vardı azalmaya başladı. Hafiften kasık ağrıları oluyor o kadar. Umarım hepiniz sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz♥️

X