Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar herkese 3saat önce test yaptım ilk 5-6dk içersinde böyle sonuç çıktı ben mi yanlış görüyorum yoksa t nin hemen yanında hayalet çizgi mi var yardımcı olabilir misiniz lütfen

Eklentiler

• IMG_6879.jpeg
    IMG_6879.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 85
canıım hiiiç bişeycik olmaaz o şuan dünyanın en güvenli yerinde, rahimle oluşan baskıları hissedebilmesine daha çook var rahat ol endişelenme ki o da huzurlu olsun 🥰🥰🤗
Ne güzel demişsin 🥹 takıntılı oluyor insan gerçekten ya ani korku, değişik hareket, baskı hepsi işkillendiriyor beni valla sürekli düşünmekten yoruluyorum🥲 ikinci gebeliğim bu kısmetse ama sanki ilk gibi geliyormuş insana. İlkinde böyle değildin diyor annem bile

Kızlar selam bugün doktor kontrolüm vardı kese gözükmedi.
Doktor son değerin az artmış dedi bilginiz varmı değerlerim
12.07 : 748
14:07 : 1175
Birdaha kan takibi yapmam gerekiyormuş. Değerler de varmı bir sıkıntı moralimi çok bozdu
Ben de pcos var regl düzensiz sat :11 Haziran
Az artmış canm tekrar beta baktırdınmı ? Bide kanaman ağrın falan varmı?

Kızlar keseyi gördüğünüzde boyutu kaç mm ölçüldü ? Ben dün doktora gittim 5+3 de bakmış olduk karından ultrasonla kese boyutu 3.5 mm ölçtü doktorum çok küçük değil mi ya sizin kaç mm di keseniz bu haftalarda 😥
Karından baktığı için ve doktorların cihazlarına göre değişim gösterir cano. 4+5 de vajinal bakıldı bana 9mm ölçüldü ama dediğim gibi vajinal bakıldı bide benm döngü kısa ve beta değerim o gün 4 bin küsürdü

Hanımlar bugün doktora gittim beta HCG artışım normal mi bakar mısınız? Doktorum ilk betama bu çok küçük şu an için hamile diyemeyiz size dedi. Kese zaten görünmedi elbet çok şükür ama size hamile diyemeyiz demesi üzdü bir miktar. Son sonuçlara bakamadi yarına kaldi çünkü
14 Temmuz 16.00 169.1
16 Temmuz 10.00 506 (sabah asmde verdim)
16 Temmuz 14.00 576.8
Maalesef ki doktorlar kalp atışı duymadan hamilesiniz demiyo sağlıklı bir şekilde ilerlermi bebek tutunurmu oluşur mu belli olmadığı için onlarada hak vermek lazım ama moralinizi bozmayn bu bir süreç zamanla kese de oluşur bebekte 576 değer ile zaten kese de bebekte görünmüyo :) bekleyin inşallah görürsünüz

İyi akşamlar herkese 3saat önce test yaptım ilk 5-6dk içersinde böyle sonuç çıktı ben mi yanlış görüyorum yoksa t nin hemen yanında hayalet çizgi mi var yardımcı olabilir misiniz lütfen
Var gibi duruyor yumurtlamadan kaç gün geçti benim 8 gün sonra erken gebelik testim böyleydi

Eklentiler

• IMG_20240628_112625.jpg
    IMG_20240628_112625.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 72
Maalesef ki doktorlar kalp atışı duymadan hamilesiniz demiyo sağlıklı bir şekilde ilerlermi bebek tutunurmu oluşur mu belli olmadığı için onlarada hak vermek lazım ama moralinizi bozmayn bu bir süreç zamanla kese de oluşur bebekte 576 değer ile zaten kese de bebekte görünmüyo :) bekleyin inşallah görürsünüz
İnşallah çok teşekkür ederim ☺️

bekleyince geçmiyo zaman 🥹😍 çoook iyi bilirimm Allahım inşallah sağlıkla kavuşmamızı nasip eder hepimizin de.. benim bu kısmetse 3. bebiş ollcak, diğer 2siyle uğraşmaktan zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorum o yönden avantajlıyım 😊😊 ilk 2 kuzum tüp bebekle, bu defa normal süpriz oldu 🤗
Ayy ne güzel 🥰 allah bağışlasın size cinsiyetleri ne peki çocukların ❤️

Merhaba doktor muayenesini nasıl oluyorsunuz 6+5 muayene oldum , bebeği gördü. rutin kan testlerini ver dedi .ne zaman gelirsin vs demedi kan testini de 8. Haftada vermeyi planlıyorum.sizin süreciniz nasıl ilerliyor ?

Merhaba doktor muayenesini nasıl oluyorsunuz 6+5 muayene oldum , bebeği gördü. rutin kan testlerini ver dedi .ne zaman gelirsin vs demedi kan testini de 8. Haftada vermeyi planlıyorum.sizin süreciniz nasıl ilerliyor ?
Canım bende vermedım daha kan testlerını kalp atısını gorunce ıstıyorlarmıs onu.muaneyıde gıdıtıyorum mesela ya 1 hafta sonra gel yada ıkı hafta sonra gel dıye doktorum yonlendırıyor.

Canım bende vermedım daha kan testlerını kalp atısını gorunce ıstıyorlarmıs onu.muaneyıde gıdıtıyorum mesela ya 1 hafta sonra gel yada ıkı hafta sonra gel dıye doktorum yonlendırıyor.
Kalp sesi var siz duyamazsınız ama ben anlıyorum dedi dinletmedi bize haftaya gel vs de demedi direk kan verirsin dedi. Sağlıkçı olduğumu biliyor tüm sürece hakimim sanıyor ama konu kendi bebeğim olunca hiçbir şey bilmiyorum

Kalp sesi var siz duyamazsınız ama ben anlıyorum dedi dinletmedi bize haftaya gel vs de demedi direk kan verirsin dedi. Sağlıkçı olduğumu biliyor tüm sürece hakimim sanıyor ama konu kendi bebeğim olunca hiçbir şey bilmiyorum
Canım kalp atısını gordukten sonra kan ıstıyorlarmıs ve 1 ay sonraya ramdevu verıyorlarmıs artık, normal ıslemıs yanı surecın,sen kanını ver,sonra sonuclarını gosterırsın sonrada zaten ayda 1 e dusecek kontroller eger bır sorunun yoksa

Aynı durumu yaşıyorum dün doktora gittim öyle saçma sapan terimler kullandım ki ortada sağlıkçilik falan kalmadı 😅 arkadaşlarıma sorular soruyorum ee zaten sen biliyorsundur diyolar. Bilmiyorum bilmiyorum her şeyi sildi beynim konu kendi bebişim olunca çok ilginç 😂

X