Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar burda okumustum ,zencefil bulantiya iyi geliyor diye,ben cay seklinde yapip iciyorum birazda limon katarak ,çok çok iyi geliyor .ama günde en fazla kac fincan icmeliyim bilen var mi
evet ben de iyi geldiğini yazmıştım bana doktorum zencefilin iyi geldiğini denememi söylemişti ama miktar sormadım ben 2 bardak içiyorum birde ayva bulursan onu dene doktorum ayva da iyi geliyor dedi ve gerçekten ayva da işe yarıyor sadece mevsimi olmadığı için bulması zor. Haritalara hamile manavı yazıp çıkan yerlere var mi diye sorabilirsin

Kızlar, ben de 12. Haftada kontrole gitmiştim. Dr tahmin olarak kız bebek söylemişti. 16. Haftada gel netleşir dedi. Şuan 14. Haftadayim ve günler geçmiyor acaba 12 de kız tahmininde bulunup değişme olasılığı var mı ki, şuan açıkçası biraz kendimi kız diye odakladım Dr öyle deyince kız bebek elbiselerine, tokalarina bakıyorum sürekli

Canım ben de öğretmenim. Geçen yıldan beri yanıma hergun mutlaka sandivic, su, 1 tane de meyve alıyorum. Bu yıl da inşallah bu şekilde götürürüm yanımda diye düşünüyorum

Ya hayırlı olsun gözünüz aydın sağlıcakla gelir inşallah çok şanslı olacak iki tane ablası olacak

Yüzde bir olasılık vermediyse henüz bir şey alma canım :)

Yaa çok sevindim sağlıkla gelsin minik kızın biz dört kız kardeşiz ve inanılmaz şanslı hissediyorum kendimi en küçükleri olarak o da çok şanslı olacak iki tane ablası var

evet 2 kız kardeş olmak çok güzel 3 olmak daha da güzeldir heralde her gece pijama partileri dedikodular oh valla
Ay evet benim kız da çok sevinecek ama içimde de kalmadı değil dinazorlu kıyafetler ikisini de tatmak isterdim ama nasipte kız annesi olmak varmış zaten ilki çok zor olmuştu cesaret edememiştim kızım 2 yıldır kız kardeş diye isteyince dedik tamam ama cinsiyet farklı da olabilir bizim elimizde değil diyorduk kız istiyorum diye ağlıyordu duaları kabul oldu resmen

Yaaa sağlıkla gelsin minik kızın kızına oyun arkadaşı geldi o zaman sağlıkla mutlulukla büyüt

Kızlar nolur bilgisi olan yazabilir mi ultrasonda her şey normaldi ense kalınlığı burun kemiği ama kan testim orta riskli doktor gen testi istedi bende tatildeyim ve pazartesiyi nasıl beklicem bilmiyorum bilgisi olan var mı sonucu yüklüyorum şimdi serbest beta değerim yüksek sanırım istemsizce ağlıyorum mecbur gen testi yaptıracağım

Naptın canım ultrasonda ne çıktı.Hersey yolunda değil mi? İki test verdin mi? Bende yeni geldim doktor vs işlerim vardı anca bakabildim mesajlara.

İkili tarama mı bu

Yaa çok sevindim sağlıkla gelsin minik kızın biz dört kız kardeşiz ve inanılmaz şanslı hissediyorum kendimi en küçükleri olarak o da çok şanslı olacak iki tane ablası var
heheh gerçekten mi ohh iyisin şanslısın gerçekten de bi yandan da düşündüm en zavallınız o olcak diye, ne kadar eski kıyafet varsa artık hepsi ona olcak yavrum

evet canım ben de isterdim diğerini de tatmak çok, ama bu nasipmiş demek ki kimin yicek ekmeği varsa bu dünyada ona nasip oluyor. Allahım hep sağlıklı güzel günlerini göstersin, yine aynı heyecanla ve sevgiyle alıcam onu kucağıma inşallah

Canım ben de öğretmenim sabah erkenden kalkıp güzel bir kahvaltı yapıyorum yanımda da mutlaka muz elma kuru incir kayısı badem gibi şeyler götürüyorum şimdilik. Bugün akşama kadar maarif eğitim semineri vardı oturmaktan belim kuyruk sokumum mahvoldu çok kötü oldum uzandım hala ağrıyor ya. Seminer çıkışı da yemek yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…