Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canım benim inşallah burda gördüğümüz pozitifler bize de umut oluyor bizim de olur diyebiliyoruz o yüzden sanki kendimiz görmüş gibi mutlu oluyoruz 🥹 dualarınıza çok ihtiyacım var siz hamilesiniz dualarınız kabul olur beni de unutmayın dualarınızda olur mu ? 💜
Etmez miyim etmez miyim dua? Aynı duyguları yaşıyoruz aynı yollardan geçtik. Ben de hamile kalan arkadaşlarımı gördükçe kendim gibi sevinip kendim gibi dua ediyordum onlar için ve ben de onlardan dua istiyordum. Zaten her şeyin başı dua. Dualarla olduralım. Allah ol der ve olur. Senin için de ol desin ve olsun hayırla ve sağlıkla 🤲🏻❤️

Kızlar merhaba. Beta HCGler bu şekilde sizce nasıl ilerliyor? Ve keseyi ne zaman görebilirim sizce? Pkos olduğu için sat ile uyumlu değil. Tahmini hamile kalma tarihi 26sı olarak çıkıyor hesaplayınca. Yani 4+6 gibi ama emin olamıyorum tabi. Fikrinize ihtiyacım var? 🥰🥰
Güzel yükselmiş balım tahmini 2 bin civarı beta olunca görünüyor kese

Etmez miyim etmez miyim dua? Aynı duyguları yaşıyoruz aynı yollardan geçtik. Ben de hamile kalan arkadaşlarımı gördükçe kendim gibi sevinip kendim gibi dua ediyordum onlar için ve ben de onlardan dua istiyordum. Zaten her şeyin başı dua. Dualarla olduralım. Allah ol der ve olur. Senin için de ol desin ve olsun hayırla ve sağlıkla 🤲🏻❤️
Canımsın Allah razı olsun 🥹😍😍🤲🏻

Kizlar az evvel o kadar büyük bir ağrım başladı ki 10 dklik yolu zar zor iki büklüm yürüdüm ve yoğun akıntı başladı. Regl oldum sandım. Şeffaf bir akintiymis çok şükür. Su gibiydi tutamiyordum. Sol tarafım çok feci ağrıyor normal mi bunlar? çok üzüldüm eve varana kadar. kanamam geldi sandım :cry:

Kızlar selamlar öncelikle rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin evlerimiz neşesiz kalmasın inşallah, çocuğunu kucağına almayı bekleyenlerimize de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin rabbim. Pendik Medipol Aytekin hanım hakkında bilgisi olan bir yakını veya kendisi hastası olan var mı ? Denildiği gibi gerçekten normal doğum yanlısı mı son ana kadar ?

Merhaba kızlar sat 7 Haziran 13 temmuzda keseyi gördük 9mm olarak 5+0 da, 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi doktor belirti olarak kasık ağrısı var ara ara da batma oluyor gibi göğüslerde şişkinlik var gibi birde bu şekilde inşallah iki hafta sonra keseyi dolu görürüz dua edin lütfen çok korkuyorum göremicem boş diye 😭🙏🏽

Kizlar az evvel o kadar büyük bir ağrım başladı ki 10 dklik yolu zar zor iki büklüm yürüdüm ve yoğun akıntı başladı. Regl oldum sandım. Şeffaf bir akintiymis çok şükür. Su gibiydi tutamiyordum. Sol tarafım çok feci ağrıyor normal mi bunlar? çok üzüldüm eve varana kadar. kanamam geldi sandım :cry:
Hamilelikte kasık sancıları ilk zamanlar sık sık oluyor ama herhangi bir gariplik hissederseniz veyahut bir kanama doktora başvurabilirsiniz eğer hamilelik kanda çıktıysa bundan sonra olacak olan kanamalar regl değildir risktir
Kızlar selamlar öncelikle rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin evlerimiz neşesiz kalmasın inşallah, çocuğunu kucağına almayı bekleyenlerimize de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin rabbim. Pendik Medipol Aytekin hanım hakkında bilgisi olan bir yakını veya kendisi hastası olan var mı ? Denildiği gibi gerçekten normal doğum yanlısı mı son ana kadar ?
Maalesef ben istanbulda değilim bilmiyorum tabi bahsettiğiniz yer istanbulsa😄
Yalnız şunu iyi biliyorum ki doğum şeklinin doktorlar büyük bir bağlantısı var

Alaahım ilk denemede pozitif çok şükür Yarebbim ❤🥰 sonunda hamişizz, tabi dua ederimm... Darısı @Zumruduanka96 B bernaad Merveeee57 Merveeee57 ye 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 artık hepimiz hamiş olalım.. Dualarım sizinle ❤
Güzel kalpli edoşumm bizi de dualarında eksik etmiyorsun çok seviyorum seni 🥹❤️
Amiiin aminn kuzucum az kaldı o güzel haberi biz de vereceğiz inşallah 🥰
Rabbim bekkeyen herkese kolaylıkla hayırla nasip etsin 🙏🏻
Sen de miniğimizi sağlıkcakla kucağına alırsın inşallah bebeğim ❤️

Güzel kalpli edoşumm bizi de dualarında eksik etmiyorsun çok seviyorum seni 🥹❤️
Amiiin aminn kuzucum az kaldı o güzel haberi biz de vereceğiz inşallah 🥰
Rabbim bekkeyen herkese kolaylıkla hayırla nasip etsin 🙏🏻
Sen de miniğimizi sağlıkcakla kucağına alırsın inşallah bebeğim ❤️
Kuzuummm nasılsıınnn🥰🥰

Merhaba hanımlar nasılsınız
Benim 7 aylık bir bebeğim var 2023 aralık annelerine üyeyim hala sohbetim devam ediyor onlarla
Fakat bugün öğrendim ki hamileyim
Sanırım arrık burayada geleceğim
Durumumuz çok benzer benim de 4 aylık bi kızım var mart annelerindenim keseyi gördük yarın kalp atışı için gidicez. Rabbim yardımcımız olsun inşallah bizim böyle bi planımız yoktu kızım biraz daha büyümeliydi ama rabbim böyle yazmış. Sizin istenen bir gebelik miydi

fnd_50 fnd_50 seni hatırlıyorum 🥹 beni çok rahatlatmıştın amh konusunda 🥰 çok sevindim inşallah bugün çok güzel bi beta değeri alırsın da mutluluğun çifte katlanır

X