Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çevrenizde 3.cocuk yapıyorsunuz diye böyle biraz horlananiz var mı 2 kızım var biri 4 biri 2 yaşında kim görse aman daha yapma sakın filan diyor mesela diyelim çocuklara bakmaktan yoruldun az bı serzeniş göster ee 3 çocuk yapmasaydin oluyor hamileliğini aileme bile anlatırken çekindim hoş cefasini bız sefasını onlar sürüyor ben eskiden beri kalabalık aile istedim hep evet zor bakmak ama.buyunce birbirlerine yoldaş olacak bu bidiklar birde şey var 2 kız ya oğlanı bulmak için yaptı oluyor şimdi yinei kiz çıksa bir de olsuncular tureyecek

Merhabalar ben de aranıza yeni dahil oluyorum, olacağım galiba sat 1 Haziran, gecikmenin 5. Gününde yani cumartesi HCG 30, 7. Gününde HCG 103 çıkmıştı. Henüz doktora gitmek için de çok erken geldiği için bekliyorum. Pazar günü yeniden kan verip salı günü doktora gitmeyi düşünüyorum. Yoğun bel ağrısı, sürekli öğürme, nadiren kusma, şişmiş bir üst göbek ile süreç içinde ilerliyorum. İlk gebeliğim, merak korku bilinmezlik, yaşadığım bölgedeki sağlık sıkıntısı ile geçiyor günler

Benim de 3. Gebeligim fakat kizim 10 oğlum 7 yasinda o yüzden bu tarz tepkiler alacağımı sanmiyorum muhtemelen cocuklsrin kucuk olduğundan bu tepkiler ama kimseyi ilgilendirmez hiç modülü düşürme. ALLAH yarattı da oldu istiyordum istemiyordum kısımları teferruat hiç kafana takma canim .ama kimseye de söylemedim ben su an bilmezlerin gerek olduğumu düşünmedim annem eşim ve tek bir arkadaşım biliyor sadece.gittigi yere kadar da söylemeyi dusunmuyorum,yorumlarından çekindiğim icin değil gerek duymadigimdan saklamaya niyet ettim

aynı durum bizde var canım, sırf bu sebeple kendi aileme söylemedim. eşimin ailesine söyledik çünkü onlar da kalabalık aile seven insanlar havalara uçtular. tabi 2 kız üstüne gene kız çıkarda ne yaparlar bilmem, ama bişey diyim mi umrumda da değil. haklısın ama insan duymak istemiyor. benim kendi annem benden 1 yıl sonra hamile kalmış, anneannem zorla aldırtmış bakamazsın çok erken diye, şimdi duysa 2. daha 10 aylık nasıl bakçan deyip başlar baskı yapmaya, ki hamile kalmadan da bana konuşurken olursa aldırırsın demişti. o yüzden saklıyorum ben de. bugün babamın içine doğdu ama sanırım, küçük kızımı severken en küçüük dedi ya da belki de değildir devamı gelir falan dedi bişey demedim hiç. ben 20 haftalık bi kayıp yaşadım, oğlanmış. o hamileliğimde her duyan inşallah oğlan olur demişti, biri de demedi ki sağlıklı olur inşallah diye.. yavrum oğlan oldu ama sağlıklı olamadı. o yüzden ağızdan çıkan her söz bi şekilde geri dönüş yapıyor.. herkes herşeyi bilmeyiversin

Bosver canım ınsanlar o kadar hadsiz ki artık ,benim çevremdede çok var böyle hadsiz insanlar,hiç polemiğe girme geçiştir gitsin.harika bı aılen olcak hıc canın sıkılmayacak hayatın boyunca hep neşe ve kalabalıkta olacaksın bunları düşün

Evet 12.hafta ideal olanı dedi, genoks firma adı evden gelip kanını alıyorlar dedi, senin için arastiririm da dedi fiyat da söyledi ama unuttum

Aynısı benim içinde her duyan oğlan olsun babam bile acıklı acıklı Allah sana keşke bir erkek de nasip etse dedi etsin tabi etsin de ya etmemisse ayni duyguyla mutlu olacak misin sanmiyorum bir de düşün babam en büyük yardimi da ablamdan kız evladından görmüş insanların kafası değişmiyor.

Hakkaten sanane yani sen sorduğuma baksana hemen fikir üretmeler moral bozmalar

Allahmmm yaaa.. Kime ne arkadaş kime ne yaaa.. Bu insanlar neden her şeye salça böyle anlamıyorum. 3 çocuk benim de hayalim biz 3 kardeştik arkadaşa ihtiyacımız olmadı hiç.. Allah veriyor bunlara ne oluyor anlamıyorum.. Sağlıkla gelsin canım benim bebişin, takılma konuşanlara sen yoluna bak

Canım arkadaslarımdan bıldıgım bır ıgne vuruluyormus kan uyusmazlıgı durumunda.doktormdahandetaylı bılgı verecektırkesenın fotosunu atsana kac artı kacta gordun?bende gordum bugun karından 4+6 da
İğne yapıldı hemen düşük tehlikesi geçirmişim. Ultrason görüntüsü yanımda değil eve geçince atarım. 5+5te gördüm ben.

Evet cihaz farkı o kadar fazla ki arkadaşım 2 Mayıs'ta özelde yaptırdı 1300 küsür dü değğeri 8 Mayıs'ta fakültede yaptırdı yine 1300 dü ve çocuğunu sağ sağlim kucağına aldı labaratuvar farkı oluyo

Ben çocuklarla ilgilenildkten sonra herkesin bu kadar burnunu sokmasını anlamıyorum. He şu var bazen böyle peş peşe oluyo ama kadın bu durumdan memnun değil süreli bi serzeniş aman sakin peş peşe yapmayın falan çocuktan soğuyosun dinleyince. Benm de 3. Ama benm kızım 7 yaşında oğlum 5 yaşında :) bide ikiside ilk evliliğimden ben ikinci evliliğimi yaptım sanırım niye yapıyosun çocuk diyen olmaz

Kızlar ben geceleri uyuyamıyorum ya böyle içim darlanıyo kan ter içinde kalıyorum burnum sürekli tıkalı klimadan mı acaba diyorum yoksa gebelikten mi anlamadım. Bi gün ayaklarım donuyo öyle uyanıyorum bi gün alev alev yanıyor ona uyanıyorum daha şimdiden gece 2 3 kere yer değiştiriyorm. Böyle şeyler yaşayan varmı ?

Ben de aynı şekilde gece 2-3 kez uyanıyorum hem tuvalete, hem de sıcaktan

Bende saklıyorum şuan zaten yakın aile biliyor zaten canım a
Tesekkur ederim canım cumlemizinkini inşallah saglikla kucagimiza alalım yavrularımızı... Allah olmayanlara da nasip etsin bu duyguyu

Ne diyorsun geçen sağlık ocağında kadın daha hamileyim demeden sakın daha yapma diyor kel alaka biri düşün artık geçen sene bı kadın gördüm hamileydi sağlık ocağında elinde de 3 4 yaşlarında bir kız var diğer kadınlar kadının arkasından biri eşikte biri beşikte dedi o lafı da ilk kez duydum sanki geceleri onunla uykusuz kalıp hasta olunca başında brkleyecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…