Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün epey bir yürüdüm hatta şimdi baktım 7700 adım atmışım elimde de birkaç torba taşıdım çok yorulmuşum bişey olmaz dimi bu kadar hareket etmiyorum normalde
Ay canım cok adım atmıssın bıraz.bende ufak tefek alısverıslerımı yapıyorum cok agır olmamak kosulu ile sorun olmaz dıye dusunuyorum,ama o kadar yürüme kuzum.bana dr oyle demıstı tabıkı yuru ama bı yarım saatte yurume demıstı.guzelce uzan dınlem kalkma bıraz.bısey olmaz bıkere yurudun dıye ama korkma

Kırk yılda bir çarşıya çıktım ona da pişman oldum ya bu kadar olacağını tahmin etmedim. 10 haftalık olduk gerçi ama yine de tedirginim hep. Sürekli yürümedim aslında oturdum arada çay kahve içmelik ama yine de çok yormuş

Sen ıcını ferah tut canım 2 hafta daha dısını sık 3 ayı atlat sonra daha cok yürürsün ınsallahbende cok ozledım yurumeyı gezmeyı hızlı hareket etmeyı,hemen vucudum saldı ama yapıcak bısey yok,azcık daha sabır

Ben daha bi iplik bile almadım tek kuzenim öğrendiğinde böyle kaşık ve emzik alıp vermişti

Selam, hayırlı olsun öncelikle gözünüz aydın, kese beta 4000 ken görünüyor son adet tarihine göre 6 haftadan sonra da bebeği görme ihtimaliniz yüksek

Baktım sat 25 haziranmış çok net görürsün bence
Çok teşekkür ederim. Bu duyguyu 2.kez tadıcam Allah’ın izniyle ama çok tecrübesiz gibiyim ya da heyecandan olsa gerek

Kizlar bulantilariniz ne durumda?

Hiç iyi degıl bugun yine cok kötüyüm umarım hastaneye düşmem yine.
Allah hepimizin yardımcısı olsun
Bende iyi değilim yakınlarda hastanede yok
Birde karnımda feci sancılar oluyor bulantıda zaten hiç durmuyor sürekli öğğ oluyorum yemek yiyemiyorm halen lokma ağzımda çoğalıyor yutamıyorum
Şimdi bebekte hasta ama kucağıma alıp pışpışlayamıyorum bile

Allah yardimcimiz olsun canim

Kıyamam sana ya. Çok geçmiş olsun. En uzak hastane ne kadar mesafede

Ben çantada en altta istediğim şeyi almak istediğimde üstteki eşyaların hepsini çıkarmak yerine bavul gibi açılan çantaları tercih ediyorum skip hop istediğim tarzda değil ama söylediğin lc çantan çok iyiymiş öyle bir şey olsa ben de alırım

Yok yok ben hareketsiz minimum hareketle dururum hiç sorun değil bugün biraz kafamı kurcaladı biraz yorulunca kontrolüm de haftaya, sağlıkla kavuşalım miniklerimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…