Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım 1 haftadır öyleyim karnım 5-6 aylık hamileymişim gibi duruyor doktorum duphalac diye bi şurup önerdi dün içtim oda aşırı gaz yaptı kabızlığım devam masa başı işim olduğu için oda çok tetikliyor sanırım biraz hareket etmez lazım

İyi geçti kuzum bebişlerimizin kalp atışlarını dinledik. Birinin kalp atışı zayıftı. Haftaya tekrar gidicez
maşallah canımm, gözün aydınn
Ya ben de kontrole gitmek istiyorum pazartesi gittim beni 3 hafta sonra çağırdı ama merak ediyorum aklım sürekli onda acaba nasıl gidiyor bi sorun var mı diye bahane arıyorum şu an gitmek için
ya ben deee, ama tatile gitmeden önce bi kontrole gidicem ona da çoook var
Gittim kuzum şükürler olsun kalp atışını duyduk şuan her şey olması gerektiği gibi dedi. 6 eylülde ikili tarama testi için gideceğiz
Gözün aydın canım

Kızlar hamilelik ve emzirme dönemi geçtikten sonra lazer epilasyon tavsiye ediyorum o kadar rahat oluyor ki jileti tetanoz aşısı durumundan dolayı önermiyordur
Ben evlenmeden önce yaptırmıştım. Gerçekten büyük rahatlık. Emzirme döneminde de lazer yapılabilirmiş. Herhangi bir riski yokmuş

Kızlar akıntı yaşayan var mı? Bazen beyaz bazen açık sarı böyle yapışkanlı akıntım oluyor , daha önce de akıntım olurdu ama şimdi biraz yoğun oluyor gibi sizde de var mı acaba
Benim bu sabah bir akıntım gelmiş iç çamaşırıma. Ama devamını görmedim.

Kızlaaar fetal dna yı sordum.durumunuz varsa fetal dna yaptırın dedı.20-25 bın tutar dedı dr.kan alıp ankaraya gonderıyoruz dedı.ıkılı testte yuzde 90 yakalıyor ama fetal dna yuzde 99 yakalıyor dedı.Allahım korusun genetık bır sorunu var ise.heyecandan torch testını unuttum yıne sormayıyapmıycak galıba bana.

Neresi canım çok pahalı demiş 12000 intergen de Ankara ya gönderiyormuş doktorum da genox broşürü verdi o da 350 dolar yine hemen hemen aynı

Benim MTHFR mutasyonum var homozigot olursa folik asit metabolizmasında bozukluk oluyor onlara folbiol veriyoruz demişti doktorum ama benimki heterozigot olduğu için gerek görmedi, yükske doz kullanmak gerekli olmadıkça iyi değil dedi. Ama bazı kadon doğumcular heterozigot da olsa başlıyormuş. fnd_50 folbiol kullanıyor ve folik asiti yüksek görünce sordum açıkçası merak ettim ona ne dediğini

Neresi canım çok pahalı demiş 12000 intergen de Ankara ya gönderiyormuş doktorum da genox broşürü verdi o da 350 dolar yine hemen hemen aynı
Özel hastanedekı doktor soyledı kuzum hangı fırma bılmıyorum.bende zaten şöyle düşündğm ankarada kuzenım var tup bebek merkezınde calısıyor,ona sorcam onların orda yapılıyorsa ankaraya gıdıp yaptırıcam.hem bebısımede bıraz alısverıs yaparım donerız

Kaçınca haftalarda yapılması uygun oluyormuş peki canım

Anladım canım inşallah sormuştur doktora ben fikir olsun diye yine yazayım dedim

ya ben deee, ama tatile gitmeden önce bi kontrole gidicem ona da çoook var
Ben gittim ya idrar yolu enfeksiyonum vardı antibiyotik kullanmıştım şikayetlerin geçmezse 10 gün sonra tekrar kültür bakabiliriz demişti şikayetlerim geçti ama yine de onun bahanesiyle gittim ihmal etmemeliyiz sonuçta dedim benim fasülye kese yuvarlağa dönmüş :halay:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…