Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selamlar! Nisan annelerindeyim ama mart'ta doğum olacak tabii😃 size bir sorum var. Bugün 6 haftalık oldum ama ne bir koku hassasiyeti ne bir bulantı yaşıyorum. Bunları yaşamayıp sağlıklı gebeliği ilerleyen var mı acaba?
Merhaba ben de 11. Haftamdayım. Ve bu zamana kadar tek bir bulantı yaşamadım. Ara ara kasık ağrım oldu sadece. Doktora sorduğumda her kadının bünyesinin farklı olduğunu, normal olduğunu söyledi. Her şey yolunda görünüyor. Pazartesi de cinsiyet tahmini için gideceğim kontrole 🥰🌼

Günaydın kızlar yüzüğü nasıl yapıyorsunuz. Ben de deneyeyim. Çevirip mi bırakıyorsunuz ilk harekete geçirme nasıl. Detaylar önemli çok bilimsel yöntemler sonuçta😂😂😂

Kızlar madem merak ettiniz size bilimsel bir video gönderiyorum 🤣🤣🤣 Deneyin bakalım 🤣

Benim sat normalde 27 mayis fakat dr 16 haziran olarak guncelledi :110:
Peki nasıl oluyor bu bende mesela 30 haziran da regl olduğuma eminim. burda bi arkadaş şey demişti. haziran da oluşan yumurtaların hepsi atılmamış ben regl olunca onlar döllenmiş. o yüzden benimki den önden gidiyor. sizinki de geç döllenme muhtemelen. anlayan beri gelsin :-)

Peki nasıl oluyor bu bende mesela 30 haziran da regl olduğuma eminim. burda bi arkadaş şey demişti. haziran da oluşan yumurtaların hepsi atılmamış ben regl olunca onlar döllenmiş. o yüzden benimki den önden gidiyor. sizinki de geç döllenme muhtemelen. anlayan beri gelsin :-)
Aa sizin durumu bilmiyorum ilk kez duyuyorum :KK43:

Gayet anlamışsın işte aynen böyle

Kızlar yarım saattir adet sancısı gibi sancım var geçmiyor. Ara sira olurdu ama cok kısa sürerdi. Simdi yarim saat oldu geçmiyor. Kanamam yok ama heran olcakmiş hissi var 😔😔 8+6
Benim de özellikle akşam 9dan sonra oluyor ağrılarım. Biraz evde yürüyüp karnımı ovalayınca geçiyor. Panik yapma canım normaldir, bebiş büyüyor 🥰

X