Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben aranızdan ayrılıyorum bugün perinatolojiye gittim 10+6 haftalık bebeğimde kistik higroma var komple vücudu su toplamış % 5 yaşar ve çok hasta bir bebek hemen sıvı alıp inceleme yapacaklar sonra da gebelik sonlanacak çok üzgünüm dünyam başıma yıkıldı ama Allah’ın takdiri ondan geldi yapacak bişey yok sizlere sağlıklı bir doğum süreç dileyip hepinizin güzel kalbinden öpüyorum Allah’a emanet olun 🤲🏻😢
Çok üzüldüm canım senin için. Herşeyin hayırlısı umarım en doğru zamanda sağlıklı bir yavrun olur. Dualarım seninle
1722939476116.png

Hepsi geçecek ipeksi 🤲🏻 bende oğluşumun bal kokusunu koklayamıyorum birkaç aya hepsinden kurtalacağız sabredelim
Vücudumuz bebeğe kan akışı sağlıyor onun organlarıyla uğraşıyor kolay değil öyle beyin böbrek kalp üretmek bizi biraz savsaklıyor hepsi geçecek😌
İnşallah hayırlısıyla canım sağol bir de ikinci gebelik olup ilkine zaman ayıramamak da insana vicdani yük oluyor…İnşallah sağlıcakla büyür kuzucuklar 🙏🏻😊

Hepimiiizzzz aynıyıııııızzzz . Pencereyi kapatmıyorum sonra içeri yemek kokusu geliyor hangi yemek olduğunu anlayamıyorum ama canım onu istiyor kahroluyorum 🤣🤣
Yemekleri benzete benz te elli kere sipariş verdiriyorum eşime kafayı yicem artık . Şu an suda haşlanmış Mısır istiyorum kafayı yicem ayğğğğğ herşeyi yemek istiyorum ben .
Ayyy kız nerde yaşıyorsun bizde var mısır yakın olsan verirdimmm 🥺

ne zaman başlıyor tam olarak bu aşermelerrr :)
ben daha kalp atışını pazartesi duyacağım şuan canımın çektikleri benim boşboğlazlığımdan diye düşünüyorum :KK70:
Bende öyle düşünüyorum ama bence değil. Dün varya köfte istedi canım dolapta vardı pişirdim. Ama mutfağa gidiyorum buram buram kokuyor o kadar güzeldii ki ekmek arasına koydum yedim. Yerken eridim resmen🤣

Kızlar ben aranızdan ayrılıyorum bugün perinatolojiye gittim 10+6 haftalık bebeğimde kistik higroma var komple vücudu su toplamış % 5 yaşar ve çok hasta bir bebek hemen sıvı alıp inceleme yapacaklar sonra da gebelik sonlanacak çok üzgünüm dünyam başıma yıkıldı ama Allah’ın takdiri ondan geldi yapacak bişey yok sizlere sağlıklı bir doğum süreç dileyip hepinizin güzel kalbinden öpüyorum Allah’a emanet olun 🤲🏻😢
Benimde aklım hep sendeydi 🙁 Ne denir bilemedim cok üzüldüm umarım bundan sonra her şey daha iyi olur senin için, sağlıcakla yeniden olur sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 🙏🏻 Çok geçmiş olsun 💐

Kızlar merhabalar herkese doktorum bana tiroit hapı verdi yükselmiş kullnacaksin diye sabah kahvaltıdan önce onu içmem gerekiyor uyanır uyanmaz midem çok felaket bulanıyor zaten sabah hapı içtim afadersniz ayaktayken bir anda istifra ettim 😔 napicaz böyle bakıyorum herkes aynı dertten muzdarip
canımm bi kraker falan atıp içsen olmaz mı acaba

Hepimiiizzzz aynıyıııııızzzz . Pencereyi kapatmıyorum sonra içeri yemek kokusu geliyor hangi yemek olduğunu anlayamıyorum ama canım onu istiyor kahroluyorum 🤣🤣
Yemekleri benzete benz te elli kere sipariş verdiriyorum eşime kafayı yicem artık . Şu an suda haşlanmış Mısır istiyorum kafayı yicem ayğğğğğ herşeyi yemek istiyorum ben .
ben genelde yazlıkta annemin yanında aşeriyorum hahahha pratik kadın hemen yapıyor büyük lüks :) yazlıkta gene öyle canım mısır çekti. Yan komşu bahçesinden toplayıp haşlamış şansıma yolladı :) bi de 3 çeşitti mısırlar. 3ünden de tattım :KK48:

ben daha kalp atışını pazartesi duyacağım şuan canımın çektikleri benim boşboğlazlığımdan diye düşünüyorum :KK70:
Belli olmuyor heran başlayabilir😂ben hiç aşermedim ama yada kendimi tutuyorum normal bir istektir diye

Çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah rabbim kimseye yaşatmasın çok zor bir durum gerçekten ve nasıl alınacak doğum gibi olacak dediler aşırı bir korku var bakalım
Ben cvs işlemini yaptırmadım. Ona gerek kalmayacak şekilde her şey ortadaydı. Sonlandırma kararımızı verdikten sonra hemen hastaneye yatışım yapıldı ve 3-4 saat arayla fitil verdiler. Ikinci fitilde etki eden gebelerde vardı. Benim 5.fitilde etki etti. Sancı oluyor ama yoğun regl sancısı gibi düşünebilirsin. Tuvalete girdiğinde klozete koyman için kartondan bir kap veriyorlar. Bebek zaten küçük olduğu için doğurman kolay. Hani yoğun kan pıhtısı gelir ya öyle bir anda düşüyor bebek o kutuya. Süreç psikolojik olarak zor, bedenen korkulacak bir durum yok. Bebek düşünce içerde parça kalmasın diye küretaj işlemine alıyorlar. Orda zaten uyutuluyorsun. Ağrı kesici, antibiyotikle evde istirahat ediyorsun.

6 ay gebelik yasak diyorlar. Ama bu süreçte hamile kalmak da kolay deniyor. Rahim, küretaj işlemi sonrası temizlendiği için kolay olduğu söyleniyor. Hemen düşünür müsün bilemiyorum ama aklında olsun. Bebeği doğurunca çok bakmamaya çalış. O görüntü (güzel küçücük bir bebekti) gözümün önünden gitmiyor benim. Bir evladım var, şu an hamileyim ama hâlâ o bebeğim için ağlıyorum. Unutulmuyor, bağ kurduğun bir bebekten ayrılmak gerçekten çok zor. Allah yardımcın olsun...

Çok üzüldüm canım🙏🙏Allahım yardımcın olsun🙏🙏🙏başın sagolsun🙏🙏

Bende öyle düşünüyorum ama bence değil. Dün varya köfte istedi canım dolapta vardı pişirdim. Ama mutfağa gidiyorum buram buram kokuyor o kadar güzeldii ki ekmek arasına koydum yedim. Yerken eridim resmen🤣
Dun burada birisi mercimek koftesi dedi bol limonlu dedi😂 buranin saatiyle sabah 6-7ydi okudugumda ama nasil canim cekti, neyse ki evde bulgur mercimek vardi, gerekeni yaptim ve yerken gercekten kendimden gectim😂 sonrasi mide yanmasi + bulantisi ama olsun, degdi💕

Valla bende 7. Hafta itibariyle başladı devam ediyor . Aşerme ve bulantı aynı ilerliyor bende kötü bi durum .😏

Benim ikinci gebeliğim de 13.haftada bu yüzden sonlandırıldı. Dün siz yazınca dillendirip de sizi üzmek istemedim. Ama sabahtan beri yazacağınız mesajdaydı aklım. Bana da sağlıklı doğmasını bırakın, doğması bile mucize dediler. Kistik higroma,kalbinde ters a dalgası, mide yok. Neler neler dendi. Çok zor bir süreç. Ben hâlâ aşamadım. Allah yardımcınız olsun. Sizi çok iyi anlıyorum. Konuşup dertleşmek isterseniz sizi her zaman dinlerim. 🌸
Canım benım senınde basın sagolsun çok üzüldüm..ilerde kavusmanız dılegımle🙏🙏

X