Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün gece gronala yedik eşim koydu sütü iki tane vardı birinin tarihi geçmiş biraz önce fark ettim. Ama herhangi bi belirti yok yarım bardak falan zaten tüketmişimdir. Dün geceden bu yana da bir belirti vermedi tadı kötü değildi anlamadım hiç içerken. Bir şey olur mu ya

Ay heyecandan buraya yazmaya unuttum! Gecen hafta keseyi ve embriyoyu goruyorum fakat kalp atisi yok demisti doktorum. Bugun cok sukur kalp atisini duydum, bosuna endise edip uzulmusum o kadar, cok mutluyum <3

8 mm 6+5 :)

Eklentiler

• IMG_2618.jpeg
    149,3 KB · Görüntüleme: 44
Cooook sevindim senin icin :)

Ay heyecandan buraya yazmaya unuttum! Gecen hafta keseyi ve embriyoyu goruyorum fakat kalp atisi yok demisti doktorum. Bugun cok sukur kalp atisini duydum, bosuna endise edip uzulmusum o kadar, cok mutluyum <3

8 mm 6+5 :)
Boş boş endişeler yaşıyoruz işte, çok mutlu oldumm :) Dün benim de öyleydi 6+5 8 mm :) bugün 6+6 oldukkk :)

Bugün biraz fazla mide bulantısı yasıyorum normal de hafifti varla yok arasıydı

Maşallah

Bu ikinci ikiz sanırım grupta biri daha vardı ay nasıl bir duygu gerçekten insan ne yapacağını şaşırır

Kac gun gecmis tarihi dolaptaysa 2-3 gunden bisey olmaz canim korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…