Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dualarım sizinle kızçelerim ParlayanGece ve de seninle

ilacı unuttuktan sonra mı arttı? Bana doktor bugün, kalan kanlar kahverengi olarak gidiyor dedi. Korkma
Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Burada çok okudum erken doğum,karnında ölen ikizler. İçim ürperdi. Ama bu mucizeyi de isterim tabi sağlıkla sıhhatle gelsinler.

Doktorun kapısındayim birazdan beni alacak
maya91
ayyy çok heyecanllıı naptııınnnn ?
Gunaydin herkese. 5+6 dayiz bugun. 12mm kese sekli guzel ama bebegi goremedim dedi dr. Haftaya tekrar cagirdi küçük oldugu icin göremiyor olabiliriz ama bos da olabilir dedi. Siz bebegi ne zaman gordunuz erken mi gormek icin?
korkma canım normal, ben de yeni gördüm 6+5 de. yolk sac gördünüz mü?

Günaydın kızlarrr
Hastalıksız,sadece güzel şeyleri konuştuğumuz, birbirimizi pozitif yönde etkilediğimiz, geçmişte ki üzücü olaylarımızı değilde şimdi ki güzel durumlarımızla birbirimize destek olacağımız bir gün olsun dileğimle Bebişlerini göremeyenlere tez elden görmeyi, sağlık bekleyenlere şifalar ve güzellikler getirsin bugün

ayy ayyy ayy mucizee Bebeklerin seninle birlikte sağlıkla ilerlesin inşallahhhh

Yaaaa ne güzel maşallah sağlıkla gelsin minikler inşallah

İnsallah cok tesekkur ederim elim ayagim bosaldi bis gebelik diye
Doktorlar hep en kötüsünü söylüyor kötü ihtimaller her zaman var ama bence hiç kötüsünü düşünme hep iyisini düşün ve bol dua et hepimiz zaten farklı zamanlarda görüyoruz o kadar çok değişken var ki. Eğer doktorundan memnun değilsen birde bence değiştir çünkü çok hassas bi süreç bu dönem

Benim şu an gittiğim ama hala emin olamadığım doktorum hep iyi şeyler konuşuyor. Acaba bu mu iyi kötü konuşanlar mı iyi :)

Birazdan dogum paketi icin baska bir dr ile gorusmem var. Doktora karar vermedim henuz. Ama her gittigimde daha cok endiseleniyorum. Mutlaka bir sey cikiyor. Allah hepimize bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Yaaa ikiz mi çok sevindim caniım benim hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin bebişler. Bebişler yollarını bulurlar hiç korkma

Benim şu an gittiğim ama hala emin olamadığım doktorum hep iyi şeyler konuşuyor. Acaba bu mu iyi kötü konuşanlar mı iyi :)
Risk varsa mutlaka söylesin ama zaten anneler kafasında milyon tane ihtimali düşünüyo keseyi görene kadar acaba kimyasal mı keseyi gördükten sonra acaba boş gebelik mi yani bunları zaten düşünüyorlar. Doktor söyleyince iyice stres oluyor hamişler. Bu ihtimaller hep var ama bence biraz da umut dolu bi doktor olmalı ya güler yüzlü enerjiye çok inanıyorum. Güzel enerji yollarsak ve iyi olacağına inanırsak inşallah her şey yolunda gider

İstanbul'da doktorundan memnun olan var mı? Bende yeni bir doktor önerisine açığım pek içime sinmedi gittiğim doktor. İstediğimiz zaman ulaşabilmemiz çok önemli bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…