Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İstanbul'da doktorundan memnun olan var mı? Bende yeni bir doktor önerisine açığım pek içime sinmedi gittiğim doktor. İstediğimiz zaman ulaşabilmemiz çok önemli bu süreçte
Ben Anadolu yakasındayım gittiğim doktordan aşırı memnunum. Her zaman ulaşabilmek benim içinde çok çok önemli bir konu. Ve şükür içime sindi doktorum

Kizlaaar çıktım doktorun yanından çok şükür haberler güzel bebişimin minik kalbi pıt pıt atıyor. sesini açmadı ama gördüm
Kanama alanı genişlemiş bebeği etkileyebilir dikkat et dedi. Progestan iğne yazdı. Fitili de artık vajinal değil ağızdan al sabah aksam dedi.
Son ölçümde 7,7 idi şimdikini yine sormayı unuttum :) 10.3 yazıyor bir yerde galiba o bilen varsa beni aydinlatabilir. Çok büyümemiş sanki bebişim ama iyiymiş hep iyi konuştu doktor. İnşallah büyüsün bebişlerimiz. Güzel haberler bekleyen herkesin güzel haberler duymasını dilerim

Eklentiler

• IMG_20240802_110959.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 75
Ben hic yemek yapamiyorum esim disardan soyluyor canim biseler istiyorsa cunku diger turlu hic yiyemiyorum prilam kullaniyorum en azindan biraz idare ediyor beni
Ben de hiç yemek yapamıyorum tiksindim . Kaç haftadır kayınvalidemde kalıyorum . Evimi özledim ama gitsem aç kalıcaz yani . Sürekli halsizim yatıyorum o koltuk senin bu koltuk benim . Prilamda ağzımda acı tat veriyor içtim çok ama daha kötü oldum özellikle gece. sadece kendim böyle gibi hissediyordum ama yalnız değilmişim
Ben hic yemek yapamiyorum esim disardan soyluyor canim biseler istiyorsa cunku diger turlu hic yiyemiyorum prilam kullaniyorum en azindan biraz idare ediyor beni

Evet canim ben rahat edemem diye gitmedim surekli bir ogurme oluyor asiri halsizim birsey yapamiyorum disardan ancak bir kac bise yiyorum o da az az ne zaman biticek bilmiyorum

Saglikla kucaginiza alirsiniz insallah. Kac haftaliksiniz?

Gözün aydın canım, çok sevindim

İstanbul'da doktorundan memnun olan var mı? Bende yeni bir doktor önerisine açığım pek içime sinmedi gittiğim doktor. İstediğimiz zaman ulaşabilmemiz çok önemli bu süreçte
Bende istanbuldayım arayış içindeyim dün biyerden randevu almıştım gece uyumadan yorumlara bakayım dedim Allah korusun doğumda bebeklerin kolları falan kırılmış direk iptal ettim başka bir hastaneden aldım iyi çıkarsa öneririm Anadolu yakası

Gözün aydın canıım :) o kesenin boyutu diye biliyoruum canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…