Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vardır bir hayır belki her şey en iyi doktora görünmen içindir. Elbette anlayacak bir doktor vardır bu durumdan. Hayırlısıyla güzel haber verirsin inşallah bize🤍
İnşallah herbirimiz güzel haberler veririz birbirimize🙏💙 analık zormuş😁💕🌸 rabbim sağlıkla kucaklarımıza aldırsın bebeklerimizi🐣

Evet unuttuğum gün hiç kanama olmadı. İşte bugün arttı biraz. Misafirlerim var gitsinler hemen fitil atcam. Hep açık kahveydi bugün hep koyu kahve ve minik pütürlü. Korkmamaya çalışıyorum. İnşallah yarın güzel haberler vermek istiyorum buraya. Yarın tam 6 haftalık ultrasona göre de 6+6 olmalı🥰
Bebeği görünce satla eşitleniyor canım. Benim de sata göre 5 gün ilerideydi şimdi sadece 1 gün ileride. Hiçççç korkma ilacını düzenli kullan sadece ve dinlen bu 3 aylık süreçte misafir kabul etme lütfeeeen.

Bebeği görünce satla eşitleniyor canım. Benim de sata göre 5 gün ilerideydi şimdi sadece 1 gün ileride. Hiçççç korkma ilacını düzenli kullan sadece ve dinlen bu 3 aylık süreçte misafir kabul etme lütfeeeen.
Misafir kabul etmemeyi denicem ☺️ hadi inşallah söylediklerin gibi olmasını diliyorum. Nasıl uyucam acaba bugün ☺️

Evet unuttuğum gün hiç kanama olmadı. İşte bugün arttı biraz. Misafirlerim var gitsinler hemen fitil atcam. Hep açık kahveydi bugün hep koyu kahve ve minik pütürlü. Korkmamaya çalışıyorum. İnşallah yarın güzel haberler vermek istiyorum buraya. Yarın tam 6 haftalık ultrasona göre de 6+6 olmalı🥰
Canım, benim de kanamam var. 6+4 dün hastaneye gittim ultrasona, kanama alanım varmış. Büyümüş, nasıl onu da anlamadım ki, yatmaktan başka birşey yapmıyorum. Bugün doktora gideceğim, bakalım ne diyor. İnşallah güzel haberler alır ve sevindiririz birbirimizi 🤲🏻💚. Gönlümüzü ferah tutalım

Merhaba 9+3 gebeyim kızlar doğumum 8 marta denk geliyormuş tahmini .
Bi de Mide bulantılarınız için neler yapıyorsunuz ? Çok zor durumdayım . Geçer mi acaba 2 hafta sonra :KK43:
Ben hic yemek yapamiyorum esim disardan soyluyor canim biseler istiyorsa cunku diger turlu hic yiyemiyorum prilam kullaniyorum en azindan biraz idare ediyor beni

Kızlar ben kuramıyorum hatta afedersiniz geğiremiyorum. Ama midem çok ekşiyor. Gece unutmayacak bir şişkinlik. O gazı ancak sabah atabiliyorum. Gaz sancısıda oluyor. Sizde böyle şeyler varmı?

Kızlar ben kuramıyorum hatta afedersiniz geğiremiyorum. Ama midem çok ekşiyor. Gece unutmayacak bir şişkinlik. O gazı ancak sabah atabiliyorum. Gaz sancısıda oluyor. Sizde böyle şeyler varmı?
Evet canım, benim de çok gaz sancım oluyor. Gaz yapan şeyleri yememeye çalışıyorum. Bir gaz sancısı karnımda uzun süre kaldıkça sanki batmaya başlıyor kasıklarıma. O yüzden hemen çıkarmaya bakıyorum. Mesela göbeğimi yavaşça dairesel hareketlerle okşuyorum. Yardımcı oluyor.

Misafir kabul etmemeyi denicem ☺️ hadi inşallah söylediklerin gibi olmasını diliyorum. Nasıl uyucam acaba bugün ☺️
zor uyumuşsundur :) kaçta gidiceksin?
Merhaba 9+3 gebeyim kızlar doğumum 8 marta denk geliyormuş tahmini .
Bi de Mide bulantılarınız için neler yapıyorsunuz ? Çok zor durumdayım . Geçer mi acaba 2 hafta sonra :KK43:
Ne zaman başlamıştı? Kişiden kişiye değişiyor ama inşallah bir an önce geçer canım :KK43:
Bende de akşamları aşırı şişkinlik oluyor sanki dünyayı yemişim gibi, yani gazı çıkarsam bile şiş

Günaydın kızlaar :). Doktora gittim, kahverengi olmasından korkma dedi, al renginde kırmızı olursa daha kötü dedi. Progesteron fitil eskiden 2 kez kullanıyordum şimdi 3 e çıkarttı. Sadece yatış. Ek olarak kan sulandırıcı yazdı ve haftaya Salı bir daha çağırdı, ne olur ne olmaz kontrolümüzde olması gerekiyor dedi. Dualarınız için teşekkür ederim 🥰

Ha bir de dedim ki ek olarak dufaston tarzında hap almama gerek var mı dedim. Haayır fitil daha etkili çünkü direkt rahme ulaşıyor, haplarsa bütün her yere dağıldığı için az parçası rahimde etkili oluyor dedi.

Gunaydin herkese. 5+6 dayiz bugun. 12mm kese sekli guzel ama bebegi goremedim dedi dr. Haftaya tekrar cagirdi küçük oldugu icin göremiyor olabiliriz ama bos da olabilir dedi. Siz bebegi ne zaman gordunuz erken mi gormek icin?

Günaydın kızlaar :). Doktora gittim, kahverengi olmasından korkma dedi, al renginde kırmızı olursa daha kötü dedi. Progesteron fitil eskiden 2 kez kullanıyordum şimdi 3 e çıkarttı. Sadece yatış. Ek olarak kan sulandırıcı yazdı ve haftaya Salı bir daha çağırdı, ne olur ne olmaz kontrolümüzde olması gerekiyor dedi. Dualarınız için teşekkür ederim 🥰
Ben de kan sulandırıcı ve progestan kullanıyorum canım. Çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin bebişim♥️🙏

Gunaydin herkese. 5+6 dayiz bugun. 12mm kese sekli guzel ama bebegi goremedim dedi dr. Haftaya tekrar cagirdi küçük oldugu icin göremiyor olabiliriz ama bos da olabilir dedi. Siz bebegi ne zaman gordunuz erken mi gormek icin?
Merhaba benim 5+4 de 13 mm di bebeği 6+6 da gidince gördük. Endişe etme bence ve strese sokma kendini 🙏 bol bol dua et inşallah haftaya bebişini göreceksin ♥️🙏

X