Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben kahve lekelenmem var diye doktora gitmiştim ve her ihtimale karşı progestan vermişti. 2-3 gündür yok gibiydi kahvelik. Dedim dün akşam ilacı bırakayım. Bugün gene koyu kahve geldi. Bu akşam tekrar başlıcam ilaca bi sorun olur mu ya korktum:KK43:
Canım doktor bırak demiş miydi Progestan doktor bırak demeden bırakılmamalı canım önemli bir ilaç. Korkma devam et canım ilaca istersen doktoruna da danışabilirsin hem için rahat olur

Çok geçmiş olsun canım. Ben 5. gündeyim kanama artarsa diye bırakamıyorum. Acaba evdeysen fitili kullanıp 3-4 saat yatsan nasıl olur akşami beklemek yerine? Kanama artar mı diye düşünmek daha çok strese sebep olabilir çünkü. Ben bugün gece 1-5 arası uyudum uyandım fitil gayet erimişti
Biraz daha leke hafifledi canım. Yatamıyorum ki ya hep bişey yapasım geliyor hep ayaktayım 🤣 şimdi oturdum şeftali yiyorumm
Ise giden arkadaslar nasil dayaniyorsunuz mide bulantilariniza neler yapiyorsunuz?
Canım ben işe gidiyorum. Mide bulantım çok yok şükür. Ama soda falan içebilirsin hafif geğirti mideyi çok rahatlatıyor. Arada meyve ye. Ben hep şeftali yiyorum bu ara. Nane şekeri falan da ferahlatıyor
Canım doktor bırak demiş miydi Progestan doktor bırak demeden bırakılmamalı canım önemli bir ilaç. Korkma devam et canım ilaca istersen doktoruna da danışabilirsin hem için rahat olur
Yok hiç bişey demediii. Ben de ilacı hiç bilmiyorum. Yani lekelenmem bitince sandım bırakabilirim :KK43:

Biraz daha leke hafifledi canım. Yatamıyorum ki ya hep bişey yapasım geliyor hep ayaktayım 🤣 şimdi oturdum şeftali yiyorumm

Canım ben işe gidiyorum. Mide bulantım çok yok şükür. Ama soda falan içebilirsin hafif geğirti mideyi çok rahatlatıyor. Arada meyve ye. Ben hep şeftali yiyorum bu ara. Nane şekeri falan da ferahlatıyor

Yok hiç bişey demediii. Ben de ilacı hiç bilmiyorum. Yani lekelenmem bitince sandım bırakabilirim :KK43:
Canım Progestanı bende 20 gündür kullanıyorum doktorun bırak demeden bırakma boşver devam et

Canim nane sekeri seker diye yiyemiyorum yoksa evet ferahlatirdi yemek kelimesinde bile midemde dalgalanmalar oluyor keske ben de yiywbilsem ac kalinca ozellikle asiri zorluyor

Canım kızlar herkese merhabalar 🥰 sizlere bir sorum olacak, ne olur beni aydınlatın. Dün akşam Diyarbakır'dan Tatvan'a geldik arabayla ama tabi çok geç bir saat olduğu için çok uykum geldi ve arka koltuğa uzandım, hemen uyumuşum. Sol tarafıma yatmışım alan dar olduğu için de. Yollar o kadar kötüydü ki bir ara çok yoğun zıplatmasına uyandım. Bir de karnıma karnıma baskı olunca uyandım ve yolun geri kalanını oturarak devam ettim. Ççoookkk hafif sol tarafımda ağrı hissettim ama herhangi bir akıntı ya da lekelenme olmadı. Ama yine de çok korkuyorum herhangi bir zararı olmuş mudur diye. Ben de hepiniz gibi biraz takıntılıyım ve aşamıyorum bu korkuları. Yarın dr'a görünmeyi düşünüyorum zaten ama sizlerin de fikirlerini almak istedim. Herhangi bir zarar gelmiş midir acabaa?
Ben hergün bu şekilde işten dönüyorum yolum 50 dk :) birşey olmaz Allah ın izniyle

Hayır hayır Progestan doktor bırak demeden bırakılmaz kontrolünü yapar ona göre tamam bırakabilirsin tehlike yok vs der onun dozu var. Ona göre bırakırsın. Ben mesela tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım transfer sürecinden beri sabah öğle akşam fitil şeklinde kullanıyorum hala bıraktırmadı bir süre daha dedi. Onlar dozajını ayarlıyor canım

Oturamama olayı bende de var😂 hiç olmasa bomboş tuvalete gidip geliyorum. Su için kalkıyorum ay yoğurt mu yesem diyorum. Çok şükür lekelenmenin hafiflemesine sevindim 💖

X