Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bişe sorcam mide bulantınız yavaş yavaş mı arttı birdenbire mi çok oldu? Bugün bana bi güncelleme geldi de 😁
Canım benımkı bır hafta hergun artarak felaket devam etti,dün iyiydim baya azalmıstı,bugun yıne kötüyüm,yine içim merdane gibi,iş basıda yaptım bugun evden cok bunalmıstım,evde sıcak daha cok bulandırıyodu burdada klımanın sogugu 😂yani her kosulda bulancak bısey buluyo😂

Kızlar ben bebek düşünmeden önce yıllık jinekolojik muayeneme gitmiştim. Doktor rahmin dışında 2 cm kadar myom var demişti. Böyle bi durumu olan var mı içinizde?

Evet ön lisans yaa senin? her gün 7 saat çalışirdim en az şimdi 3 saat masada zor oturuyorum 😅
Lisans kpss ye girdim çıktım ben iki hafta önce şimdi kendi alan sınavım var ona çalışmaya çalışıyorum ama çocuk kayınvalide bulantılar pek mümkün olmuyor bir buçuk ay kaldı sınavada

Kızlar selam dün geceden beri aşırı kötüyüm 🙁 bütün gece sabaha kadar kustum ve sabahta ishal olunca hemen doktora gittim bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi serum falan verdi ama kendimi çok kötü hissediyorum su bile içemiyorum 🥹

Günaydın
Bende de miyom var ama hamile kalmayı engelleyecek bir yerde değil demişti doktor. Şimdi büyümeyen de oluyor büyüyeni de dediler . Doğumla gidiyorsa çok iyiymiş Umarım gider

ya benim de bi kpss deneme isteğim var ama çalışmak istemiyorum :) 16 yıl okuduktan sonra kitap açmak bana zulüm geliyor :işsiz:
Atamalar çok garip bir bakiyosun hiç yok gibi bir bakiyosun 60bin alıyorlar. Ben de salmıştım olmaz artık diye, 2022de 60 puanla atananlari görünce bir miktar üzüldüm 😅

X