Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Tabi şöyle bi durum var herhangi bi kronik rahatsızlığınız yoksa kullandığınız belli bi ilaç yoksa 5.haftada gidin eğer bunlar varsa ilaç kullanımı bi rahatsızlığınız hemen gidin

Ben de yarım saat önce kan verdim beta için asmye. İnşallah gebelik vardır. Öğleden sonra 4 buçukta ara sor. Yoksa yarın da çıkabilir dedi.

Kizlar benim beta duzenli artmismi bilen yorumlayabilirmi.

2 ekim - 2130
7 ekim - 7002

( 6 gun var arada)

Teşekkür ederim, insan endişe ediyor randevume 3 hafta var cunku :) ins kalbide olusur
Yok yok etme 3 hafta sonraya mı verdi baya bekletiyor olsun ama bişey olmaz doktorlar ilk 12 haftaya gebelik demiyorlar zaten rahat ol doktorum bana hesaplamayı öğretmişti ben hesapladım güzel herşey yolunda Allahın izniyle

Biz ilk haftaları problem ediyoruz ama en zor haftalar bebek için 8.haftayla 11. Hafta ben 12. Haftayı takvimde işaretledim o günleri dört gözle bekliyorum o derece yani

Biz ilk haftaları problem ediyoruz ama en zor haftalar bebek için 8.haftayla 11. Hafta ben 12. Haftayı takvimde işaretledim o günleri dört gözle bekliyorum o derece yani
Aaa bunuda bilmiyordum, neden öyle peki bir sebebi varmi :)
Benim vajinalda minnacik kese gordu geceb hafta, o yuzden fetus ve kalp icin direk 3 hafta sonraya verdigini dusunuyorum

Sizinde bugun 2 bucukta randevunuz var sanirim, ins. Hersey yolunda gider, haberlerinizi bekliyoruz

Çünkü kalp oluşumuyla birlikte durmaksızın sürekli organları oluşuyor en hızlı gelişim bu haftalarda oluyor düzenli ve dakik olması gerekiyor nerdeyse… düşünsenize küçücük bi hücre bi anda 12 haftaya kadar bütün herşeyi tamamlanmış oluyor bütün organları diğer haftalar ve aylarda sadece büyüyor tabi gelişim devam ediyor ama asıl gelişim yarı trimesterdan sonra

Benim doktorum biraz kitap gibi ansiklopedi gibi bişey hep bu tarzda konuşur bende ondan öğreniyorum tabi

Kızlar adetim aksamaz 2 gün gecikti ama idrar yaptım negatif başına gelen var mı yarın kan vercem

Ne guzel bilgiler, isini seviyor demekki. Hangi ildesiniz ve devlet hastanesinemi gidiyorsunuz
Ben bodrumda yaşıyorum burda devlet hastanesine gitmek imkansız iki doktora gidiyorum biri klinik biri Amerikan hastanesi klinikteki doktorum yıllardır gittiğim tanıdığım biri bahsettiğim kişide o aslında çok bilgili yıllarca Acıbadem hastanelerinde çalışmış sonra burada kendi kliniğini açmış tabi muayene ücretleri falanda çok pahalı tahlillerimi bi laboratuvarda yaptırıyorum ama hem uygun hem daha güvenilir hem daha hızlı çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…