2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım bende hazirlamadim bizim aramızda da 6 gün var. Daha bayağı da eksiğim var. Kendime hiçbir şey almadım desem yeri. Gecelikti terlikti vs. Çanta da hazirlamadim. Bebişin eşyaları da eksik. Haftasonu biraz üstüne düşeceğim ben çok şükür agirlasmadim ya inşallah doğuma kadar böyle devam eder. Enerjik ve hareketliyim bayağı

Valla ben daha hazirlamadim benim dogum temmuzun ilk haftasi olur gibi o yuzden 32. Haftada hazirlamayi düşünüyorum

bana henüz çanta hazırlama güncellemesi gelmedi sabah da onu konuştuk, büyük ihtimalle mayısta alışverişe başlayacağım, her şeyi internetten sipariş vermeyi düşünüyorum, mağaza mağaza gezmek istemiyorum. siparişler tamamlanınca da çantayı hazırlarım artık diyorum. daha çok erken gibi geldi.

Mağazalarda çeşit az ama ben nefret ederim normalde alışverişten bebek magazalarini gezmeyi sevdim sanırım

Ay çok sevindim inşallah bnimde çıkmıştır kaçıncı haftaddasin cnm diş eti içinde vitamin al gerçekten başka çözüm bulamadım 4 ay çektim

Bbnde hepsini sipariş galiba ya mağaza hiç gezesim yok

kızlaaar merhaba. benim ayaklarda bi sorun var yaa gebelikten mi bu bilmiyorum size de sorayım dedim. ayaklarım bildiğiniz yanıyor ve sürekli gerdirme isteği var. rahatsızım yani ama rahatsızlığı tarif dahi edemiyorum. ayaklarım çok rahatsız diyebiliyorum sadece. gece en az bi saat uğraştırıyor uyutmuyor. şuan da öyle, iş yerine terlik getirdim çorap falan sıyırdım attım. sanki damarlar çekilyo anlamadım nedir bu

Ay çok sevindim inşallah bnimde çıkmıştır kaçıncı haftaddasin cnm diş eti içinde vitamin al gerçekten başka çözüm bulamadım 4 ay çektim
27. Haftadayim canim bugun 27+2 insallah çıkmıştır seninde valla benim hic umudum yoktu çünkü pek dinlenememistim ama çıkmış şükür hangi vitamin peki ben suan d3k2 bide omega 3 kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…