2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Umarım sorun olmaz ya bende evham yaptim biraz bebegin boynunda gibi görünüyor ama değerleri kalp atışı filan normaldi
Yok yok korkma bir şet olmaz Allahın izniyle. Doktorun birini dinlemiştim ben. Bebekler anne karnındayken akciğerleri ile nefes almıyorlar kordon ve plasenta yardımı ile nefes alıyorlar. O yüzden kordon boynuna dolansa bile sıkıntı değil önemli kordona düğüm atmış olmasın

Yine çok pahalı ya her türlü yırtılma da oluyor ben zeytin yağı ile desteklemiştim dibi var ama işe yaramaz. Doğum sonrası benim çatlaklarım olmuştu çok şaşırmıştım

Kan gitmezse filan diye korktum ama işte benimki evham. Doktor her şey normal dedi. Yaramazlar işte ne yapacakları belli olmuyor

Galiba zamanla bende alışırım maşallah sana
Daha bunu yazarken eşimin kuzeni ile karşılaştık bebek mi var diye sorarken çekindi kız belki karnım sismistir diye ayını söyleyince aaaa minicik dedi. Kendisinin 5 yaşında kızı var 60 cm yoktur beli. Bende öyleydim doğumdan sonra böyle olunuyor dedi belini gosterip valla çok güzel görünüyordu. Darısı bize olsun hatta

Böyle konuşanları tersleyeceksin canim kendini niye üzüyorsn. Herkesin bedeni farkli
Her hamilelik farklı. Ic karnin genistir. Densiz densiz konuşanların agzinin payini vermek lazim

Aminnnnn

Valla kızım sağlıklı olsun da başka birşey istemiyom iç karnım kesin geniştir eminim
Ben de herkes niye küçük diyince doktoruma sordum aslında benim için iyi oldu amadoktor gösterdi dedi bebeğin suyu yayvan şekilde yuvarlak değil dedi ondandır iç karnın geniştir dedidedi bebek gayet iyi ozaman sıkıntı yok dedim

Valla beni korkutuyor sıcaklar böyle olursa ağustosta ne edecez yani benim büyük temizlik öyle bir zamanı geldi ki valla evi ilk defa böyle bıraktım yatarak geçti ya çoğunlukla valla artık daralıyorum gördükçe
gecmis olsun canim
Bende bugun fena mide krampları oldu
İs falan yapamiyorum
Gunluk isim yemegim duzenim bi sekilde yapiyorum ama
Buyuk temizlik hak getire
Bugun biraz sicak oldu hemen fenalik basti
İns gercek sicaklar gec gelir

Kızlar ben eczane gidip şeker yükleme cihazı aldım inşallah düşmüştür biraz ya şekerli şeyler hiç tüketimi yiyorum makarna pilav hiç ama işte aacikyorm çok birşeyler yiyorum dünden beri ,

V vera_61 arasta kızlar hanginiz kulaniyordunz ya bu şeker ölçme cihazı nasıl kullanılır
Canım içinde solüsyonu da var mi ?
Solusyon cubugunu cihaza takiyorsun. Sonra delme aleti ile deliyorsun ve ilk kani elinle silip ikinci çıkan kanı solusyon kağıdına degdirip cihazın sonuç vermesini bekliyorsun. Cihazın fotoğrafını atarsan yardımcı olabilirim bendeki ile benzer ise bu sekilde diyebilirim en azindan

Bu vardı bunu aldım cnm

Eklentiler

• IMG_20240330_163417.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 33
Kutunun içindekiler solisyon oluyor onu cihaza takip sonra dediğim gibi parmağını kalem gibi olanla delip olcuyorsun. O delici aletin birde küçük iğneleri var onu içine yerlestirmen gerekiyor
Eczacı yapti onları ćanm şimdi aç karnına yapıp o ucundaki çubuğu atcam sonra tok karına bir saat sonra yeni Bir çubuk mu takcm

Kutunun içindekiler solisyon oluyor onu cihaza takip sonra dediğim gibi parmağını kalem gibi olanla delip olcuyorsun. O delici aletin birde küçük iğneleri var onu içine yerlestirmen gerekiyor
Eczacı yapti onları ćanm şimdi aç karnına yapıp o ucundaki çubuğu atcam sonra tok karına bir saat sonra yeni Bir çubuk mu takvim

Eczacı yapti onları ćanm şimdi aç karnına yapıp o ucundaki çubuğu atcam sonra tok karına bir saat sonra yeni Bir çubuk mu takcm
ewt cnm çubuklar tek kullanımlık oluyor. Yemeğe başladığın andan 1 saat tutuyorsun. 1 saatin sonunda tokluk ölçüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…