2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Biz hep oğluma bir kardeş olsun ikinci yide çok çok istedik onları sağ salim büyütm bana yeter rabim kim ne kadar istyosa ona versin bizim maddi ve manevi iki çocuğa tek gücümüz yeter
Aay Amin benim içinde Amin Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin şu iki yavrucağımı sağ sağlim büyüteyim bende

Bana da incelik farki var gibi geldi. Sanki oyuzden renk de farkli gibi duruyor. Bu arada ben de oglagim. 1 ocak. Ne cok oglak varmis
Benim de 20 ocak son gunle Oğlak olmuşum yükselen boğa oğlum şu grubu olacak toprak ve su bakalım anlasabilecegiz umarım.

farklı kazanlarda üretilmiş muhtemelen, ondan kaynaklı ton farkı olmuş. Örgü örenler hep der zaten lot no su aynı olan ipleri alın diye.
Bakalım bunların lot numarasi aynı

aynı gün aynı yerden aldım beyazları da bundan sonra dikkat edeyim ona

Eklentiler

• 1000001783.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 1000001784.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 22
Günaydın kızlar, yazılanları okuyorum ama çok fazla yazamıyorum. ramazanda çok fazla trafik olduğu için evden çalışmaya karar verdim ramazan boyunca, müdürüm de sağolsun her türlü desteği veriyor bu anlamda.

Eşimin de kursu bitti, 2 tane sınava girecek, onlara hazırlanıyor, o da evde. Çok keyifli geçiyor zaman. Yavaş yavaş birbirimize alışmaya başladık. Birimiz kahvaltıyı hazırlıyor, birimiz öğle yemeğini, boş olan kalkıp evi toparlıyor vs derken zaman geçiyor.

Dün akşam da 10 bin adım hedefiyle çıktık yola, 9000 adımda parkta 2 tur bitip arabanın yanına gelince bıraktık. Artık hava el verdiği sürece her akşam yürüyüşe çıkmaya başladım. günde 1-1.5 saat iyi gelir diye düşünüyorum. Pilates ve yogaya hala başlamadım. Allah affetsin :)

Bakalım bunların lot numarasi aynı

aynı gün aynı yerden aldım beyazları da bundan sonra dikkat edeyim ona
çok detaylı şeyler ya, insan birinde dikkat etse diğerinde dikkat edemez. ben de bebeğime kazak, yelek bişeyler öreyim diyorum ama annem o kadar çok örüyor ki bana sıra kalmıyor. Ama en azından bana renk ve model soruyor da o yönden istediklerim olmuş oluyor :)

ellerine sağlık şimdiden. kendi yaptığını giydirmek, kullanmak ayrı bir keyifli olur.

Aynen aynen Boyle seyler soylemeyin
Benim gibi hamile kaldiginizla kalirsiniz
Vallahi öyle esim böbrek nakilli 5 yıl da diyaliz ve kby ile uğraştı spermleri etkilenmisti. Ben ileri derecede pcos ve çocuk nasıl olsa olmaz diye takiliyorduk. Oldu ve 3. Ye bakarım bakmasına ama bir yıl daha nasıl böyle serklajla olmaz ben kafayı yerim. Surda 4 ayım kaldı diye motivasyon ediyorum kendimi

Ben boş duramıyorum bir şey üretmek lazım. Muhtesem yüzyıl baya kurtardı. Meraktan ona sardım bu zamana geldim ama bitiyor finale az kaldı. Tüm gün evde yalnızım. Dantel ipim var bu cepkeni düzeltip vintage bir runner yapacağım. Fikirlere de açığım uzanırken başka ne yapabilirim diye

Ben hayvan figürlü battaniyeye başladım geçen hafta. Youtube'da bir sürü örnek var. Normalde de amigurumi yapan biri olduğum için evde çok fazla ip var, o sebeple ip alışverişi yapmama gerek kalmadan başlayabildim.

Amin gurumi yaptım kızıma hatta sünger Bob istiyor ama ben öyle boş kaldık yapan aklıma estikçe yapan biriyim o yuzden pek malzeme olduğu söylenemez pembe beyaz ip ve elyaf var ama oğluma ya da sünger Bob için uygun değil battaniye iyi fikir yazdım listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…