2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kendimce yardımcı olmaya, yol göstermeye çalıstım ama anne-baba durumu algılayabilecek düzeyde değildi maalesef. Her gördüğünde benim yanıma gelir, ona özel ilgi gösterdiğimi ve anlayabildiğimi farkediyor ve benim yanımdan zor ayırıyorlar cocuğu. Gitmek istemiyor, çok zor bir durum.
Benim amcamla yengem böyleydi en büyük kızları ise tam olarak bu çocuk gibiydi. Köyde okudu kizcagizn hemde köy okulunda şu iki derslik olan sistemde. Önce İngiltere'de yüksek yaptı şuan İrlanda da doktora yapıyor. Aklıma geldikçe gurur duyarım kuzenimle.

E Eflatunc ben de senin gibi düşündüm canım reflü yatağını beşik içinde kullanabilir miyiz anne yanı beşik bakıyordum. ayrıca yatak almasam
Park yatagin icine ben de ayri bir yatak almistim. Kendi icindeki yatak cok ince rahatsız gelmisti bana. Ancak park yatak cok buyuk. İlk dogdugunda sanki cok rahatsiz oldu gibi geldi bana bebek oyuzden icine reflü yatagi da koymayi dusunuyorum simdi. O zaman besik almistim hatta. Cok boslukta kalinca cocuk ama onu verdigim icin simdi yok.

ya aslında benim de 1 aydır var ağrı, dönem dönem artıyor, dönem dönem azalıyor. geçti diyorum yine başlıyor. ama normal diyorsa doktor sevindim. benim randevum 1 ay sonra çünkü, perinatologa sormayı da akıl edemedim.
Normal görüyorlar bu dönemde canım, hatta o kadar normal gördü ki ekstra magnezyum vs takviyesi bile vermedi. İçin rahat olsun seninde

Park yatagin icine ben de ayri bir yatak almistim. Kendi icindeki yatak cok ince rahatsız gelmisti bana. Ancak park yatak cok buyuk. İlk dogdugunda sanki cok rahatsiz oldu gibi geldi bana bebek oyuzden icine reflü yatagi da koymayi dusunuyorum simdi. O zaman besik almistim hatta. Cok boslukta kalinca cocuk ama onu verdigim icin simdi yok.
Banada çok ince geldi cnm şimdi yatak alcm ilk üç ay yada altı ay reflü yatağı ile yâtrcam inşallah

Benim amcamla yengem böyleydi en büyük kızları ise tam olarak bu çocuk gibiydi. Köyde okudu kizcagizn hemde köy okulunda şu iki derslik olan sistemde. Önce İngiltere'de yüksek yaptı şuan İrlanda da doktora yapıyor. Aklıma geldikçe gurur duyarım kuzenimle.
Maşallah ona. Demek su akıp yolunu buluyor, aynı şeyi bu çocuk için de diliyorum🙏

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    164,7 KB · Görüntüleme: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    145,8 KB · Görüntüleme: 42
Sineklik benim icin de cok önemli. Yaz oldu mu bizim köy sivrisinek ve kara sinekten geçilmiyor.
Evet ve süt gibi olunca sinekler hücum ediyor malum yaz heryer açık olunca gunduz sürekli gözümüz üzerlerinde olsada sinekler bir yolunu mutlaka buluyor en azından sineklikli modeller ile biraz daha rahat ederiz 😊

Kızlar şöyle bir konu gördüm, bayağı güzel, detaylı şekilde yazmış anne. Birebir almak değil de fikir olması açısından bi göz atın derim :)

Yani şöyle devletteki doktorların hiçbiri doğru sonuç alırsınız demedi hatta paranız çoksa yaptırın dedi.Ama ozeldekiler yaptırın diyor.Fetal dna yapan bi yerde çalışmış tanıdık bulduk önümüzdeki hafta onunla görüşüp karar vericem sanırım.
Süreçten haberdar et benide canım olur mu bende sonuç çıkınca vs yazarım bide kaç haftalıktınız siz

Kizlar plesanta neden aşağıya iner ? Benim öyle bi durum olmuş ama tutuldum o an ne sebep olmustur diye sormadım perinatolojiye gidicem 1 hafta sonra. Başından beri ön duvardaydı normalde ben mi kendimi cok yordum da aşağıya indi yoksa olağan birsey mi bu durum bilginiz var mi

X