2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bu öksürük beni mahvetti saçma bir öksürük var gıcık gibi. Randevu de yoktu kaldım öyle. Bol sıvı alıyorum falan da bana mısın demiyor. Öksürük dışında hicbir şeyim yok hasta değilim ne halsizlik ne boğaz ağrısı,burun akıntısı hiçbir şeyim yok. Öksürük için aranızda dogal bir şey kullanan oldu mu? Dün gece ayaklarıma limon sürüp uyudum çorapla iyi geliyor dediler o da kesmiyor kafayı yiyeceğim gerçekten 😔🤦🏻‍♀️
Kuzum seninki alerjik oksuruk olabilir. Bir iki tane antihistaminik alip bi bakabilirsin bence. Bilaxten gebelikte kullanilabiliyor

Kuzum seninki alerjik oksuruk olabilir. Bir iki tane antihistaminik alip bi bakabilirsin bence. Bilaxten gebelikte kullanilabiliyor
Havalar da bir acayip acaba onun mu etkisi var diyecegim de. Bir bakayım sağolasın kuzum 🙏🙏 karnım, başim agriyor öksürmekten Allahtan doktor bebek öksürükten hapşırıktan etkilenmiyor demişti. Kız bu da şans normalde grip bile olmazdim gebelik sürecinde bayağı hasta oldum 😔

Hayırlı olsun net demişlermiydi cinsiyet için
Hayırlı olsun çok güzel bir sürpriz olmuş 😍
Hayırlı olsun çok güzel bir sürpriz olmuş 😍
aminnn canımmm ayy almış mıydın elbise filan
Sağlıcakla gelsin inşallah canım 😍😍😍
Teşekkür ederim canlarım elbise almadım net demişlerdi ama içimde hep bir dur diyordum ayrıntılıda erkek derse alırım diyordum iyi ki öyle yapmışım bakalım şimdiden sonra başlarım almaya işin absürt tarafı geçen gün bir arkadaşla bu konuyu konuşuyorduk çağırma dedim ama ben ona dur dedim bak başıma geldi dkdkdkkdkd😅😅

Kızlar biraz özel olacak sorum ama çıkamadım işin içinden. Gebelikte tüy dökücü krem kullanan var mı aranızda? Kimi sorun olmuyor diyor kimi olabilir diyor. Veetin baktım sayfasına. güvenlikle kullanabilirsiniz diyor. normalde jilet kullanıyorum ama artık karnımdan dolayı çok zorlanıyorum krem ya da köpük daha kolay geldi. kullanan varsa hangi markayı kullanıyorsunuz yardımcı olur musunuz :')
Valla ben jilet milet bıraktım hem zorlanırım hem de tüyleri çoğaltıp kalınlaştırıyo ağdaya gidiyorum rahat oluyo hem seyreldi hem geç çıkıyo canım😀

Valla ben jilet milet bıraktım hem zorlanırım hem de tüyleri çoğaltıp kalınlaştırıyo ağdaya gidiyorum rahat oluyo hem seyreldi hem geç çıkıyo canım😀
ayyyyyyy gidememmmm şuan cımbızla kaşlarımı alırken bile acıdan mahvoluyorum normalde hassas değilim ama hormonlar herhalde :KK70:

Kızlar sizden bir konuda yardım istiyorum geçen günde bu konuyu burda acmistm net karar verememiştim şimdi bugün kafamı daha çok karıştrdilar çevrem ben bildiğiniz üzere geçen hafta devlette detaylı ultrason gitmiştim on dakikada bitmişti içim rahat etmemişti kısa süredu için neyse Dr dur vs olsa söylerdi diye rahatladım ama bugün arkadaşlarım ve akrabalrim ya bu nasıl detaylı cinsiyet bile söylememis net başından salmış işte dediler yine çorba gibi oldum özele de hemen gidemiyorum ama eşimde şartsa ayarlarız gideriz diye bnde emin olamadım şimdi bu ara detaylya giren çok arkadaş oldu ne tafsiye edersiniz çok uzun oldu kusura bakmayın lütfen 🤗🙈

Kızlar dün akşam evime geldim sonunda İstanbul’a. Birkaç gündür teyzemle falan uğraşıyorum 9 haftalık hamile kanaması oldu rapor verdiler 10 gün yatacak şimdi evde. 1-2 haftaya da nipt testi fetal dna yaptıracak Ankara’da olanlar kime yaptırdınız ?

Kızlar bugün detaylı ultrason olcak diye heyecanla gittim. Sağlık sigortami da ona gore ödüyorum, detay ultrasonda dahil yani. Doktorum detaylı ultrasonda iyi kontrol edemiyorum bi sonrakinde yine bakarız ama arka arkaya çok olduğu için extra odemen lazim dedi. Normal mi acaba, detaylı ultrason böyle bisey mi. 2 hafta öncede aynı şeyi yaptı. 🤔 ödeme için mi yapiyor😔
Kızımda apapacik ortadaydı oysaki parmak emip durdu kameradan 🥲

Kızlar dün akşam evime geldim sonunda İstanbul’a. Birkaç gündür teyzemle falan uğraşıyorum 9 haftalık hamile kanaması oldu rapor verdiler 10 gün yatacak şimdi evde. 1-2 haftaya da nipt testi fetal dna yaptıracak Ankara’da olanlar kime yaptırdınız ?
Çok geçmiş olsun ,💙

Kızlar bugün detaylı ultrason olcak diye heyecanla gittim. Sağlık sigortami da ona gore ödüyorum, detay ultrasonda dahil yani. Doktorum detaylı ultrasonda iyi kontrol edemiyorum bi sonrakinde yine bakarız ama arka arkaya çok olduğu için extra odemen lazim dedi. Normal mi acaba, detaylı ultrason böyle bisey mi. 2 hafta öncede aynı şeyi yaptı. 🤔 ödeme için mi yapiyor😔
Kızımda apapacik ortadaydı oysaki parmak emip durdu kameradan 🥲
İyi kontrol edemiyor ama neyi ? Ben mesela devlete gittim sadece kalp ve burun kemigini goremedigini söyledi, sizin doktorunuzda eğer gerçekten birkaç şeyi göremediyse soylemeliydi diye düşünüyorum. Eğer genel olarak inceleyemiyorum diyorsa maddi olarak düşündüğü aklıma geliyor

İyi kontrol edemiyor ama neyi ? Ben mesela devlete gittim sadece kalp ve burun kemigini goremedigini söyledi, sizin doktorunuzda eğer gerçekten birkaç şeyi göremediyse soylemeliydi diye düşünüyorum. Eğer genel olarak inceleyemiyorum diyorsa maddi olarak düşündüğü aklıma geliyor
Pki bunun için size bir daha gün verdimi devlet hastanesi göremedim dediği için

X